"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 541
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не знам дали са за съжаление или за "набиване на канчетата". Много грозно ми се струва това, мъжът ти да те ползва като инструмент за задоволяване когато му скимне и ти да се съгласяваш с това заради това или онова. Ама пък преди време се изкефих на една приятелка, мъжът на която я заплашил, че тръгва да си търси любовница, защото не му била давала от месец и половина. Само да уточня, че тогава тя беше в болница заради здравословен проблем и й трябваше доста време да се възстанови. И като я заплашил, тя му изкарала куфара, отворила му вратата и му рекла: "Айде, прав ти път и повече не се връщай." Ха познайте дали е тръгнал да търси.

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Липсата на секс наистина може драсти4но да влоши отношенията между двама души. Ама какво се обясняват, не знам...Като си стигнал дотам, 4е да търсиш секс навън, какво има да заплашваш - отиваш, вършиш си работата и си трайкаш. Тия, дето заплашват, си остават май само със заплашването Laughing

# 32
  • Мнения: 581
 Аз съм винаги готова, защото мъжът ми е толкова неустоим, че за 10 години съм му отказвала може би 5 пъти. Изключвам дните, когато съм в цикъл, тогава му е забранено да ме пипа.

# 33
  • Мнения: 59
Аз също съм на принципа,по добре му дай,защото после ми излиза през носа.Два дни поне,в къщи не се търпи.И вече ми е като навик,но и чесно си признавам,няма случай да съм съжалявала след това. Joy
Замисляйки се,май не ми остава време, аз да си поискам. Thinking

# 34
  • Мнения: 2 161
Естествено,че секс не се отказва.Понякога не ми се правят тренировки,но после си казвам:ей,добре,че не пропуснах днес!Или пък вчера не ядох череши и после умрях от яд,когато свършиха.Аз не изпитвам страх,че ще ми изневери,все пак се познавам.Но защо да не си доставя удоволствие?И защо на него да не доставя удоволствие?Прави ли ме маймуна това,че искам и давам?Дори и да ме прави-не ми пука,защото се чувствам перфектно.

# 35
  • София
  • Мнения: 38 788
Аз в момента се правя на свещена крава.
Правя секс, само когато аз поискам и не ми се спи.

# 36
  • Мнения: 6 920
Да питам и мъжете - ако виждате, че жената няма желание, настоявате ли? И ако тя кандиса въпреки явното си нежелание, само за да ви угоди, как се чувствате, все още ли имате желание да правите секс с нея?


За инцидентни случаи ли говорим?

# 37
  • Мнения: 2 457
Освен ако твоите приятелки не са арабки, не разбирам разсъжденията им...Гадно ми е че има такива жени  Sick

# 38
  • Мнения: 364
Аз не използвам крайностите винаги и никога... Случвало ми се е, ако не ми се прави секс, да му направя на него хубаво. И от това пък на мен ми става хубаво.. И всички сме доволни  Mr. Green

Аз не винаги правя секс с цел кулминация.. Понякога се случва ей така.. И пак ми е гот.

# 39
  • Мнения: X
И аз му отказвам, и той на мен, ако категорично в момента на единия от двамата не му е до това.
Не мога да се преструвам, всичко отива по дяволите и си разваляме и двамата настроението.

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Да питам и мъжете - ако виждате, че жената няма желание, настоявате ли? И ако тя кандиса въпреки явното си нежелание, само за да ви угоди, как се чувствате, все още ли имате желание да правите секс с нея?


За инцидентни случаи ли говорим?
Ами липсата на желание при мен например е инцидентна, за другите жени не знам. Но мисля, за себе си, разбира се, че ако само няколко пъти го направя без желание, за да угодя на мъжа си, после много трудно би се зародило спонтанно желание.
Алексче, и при нас е така. Предпочитам да откажа или да ми откажат, вместо да се насилваме и накрая да се стигне до пълен провал с всичките му екстри.

# 41
  • Мнения: X

... и накрая да се стигне до пълен провал с всичките му екстри.
...последван от въпроса: "Добре де, що просто не каза, че не ти се прави нищо?!"  Laughing

# 42
  • Мнения: 6 920
Ми така няма проблем.

# 43
  • Мнения: 1 288
Желанието за секс е като желанието за всичко останало-няма ли го, не се получава.
Правила съм секс, когато не съм имала желание, после винаги сeксът е бил неудовлетворителен.
От отсрещната страна очаквам разбиране, ако такова ми бъде отказано, значи не съм се спряла на подходящия човек.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 17:14 от zila1

# 44
  • Мнения: 364
А само при мен ли апетитът идва с яденето?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт