"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 511
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 593
voltarena
1-во, говори от първо лице единствено число и не слагай всички под един знаменател
2-ро, не си по темата
3-то (и най-опасното в случая) започваш тема, която ще доведе до излишни спорове и спам, а от там неминуемо ще се стигне до ключ.   topicclosed

Съобразявай се малко, дe! Да не си от вчера в bg-mamma?

# 91
  • Мнения: 195
а какво остава за помияри като мъжете.

Не забравяйте че модераторите все пак са мъже ....  Peace нЕкак си неудобно ще им стане   да го прочетат Laughing

Точно такава е думата за 95 % от мъжете в България. Малко грубо се изразих , но си е така. Не започвам нова тема. Просто исках да кажа , че не си заслужава жените да се омаймуняваме и да правим секс когато не ни е особенно до това. Ако даваш редовно и даже качествен секс на мъжа в един момент той пак ще кривне в страни. Това е положението.

# 92
  • Мнения: 372
 Voltarena : Това е положението.

Верно ли ??  При мен пък не е това положението    smile3534   newsm47

А, да, мисля Cybercat писа вече, да не обобщавате, моля Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 448
Ооох, pasinet, ти направо уби всичко детско в мен!  ooooh!
А ми беше толкова хубаво да вярвам, че все пак мъжете не са такива прасета. 

E, истината е такава болезнена.  Laughing Всички обичаме хубавия театър и те се стараят в повечето случаи да го играят, ние пък се правим, че им вярваме и така. Не е чак такава драмата.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 0
Ако даваш редовно и даже качествен секс на мъжа в един момент той пак ще кривне в страни. Това е положението.

Не смятам да те убеждавам в обратното, но все пак се замисли че мъжете изневеряват с други жени ... ваши посестрими ... с вашите мисли с вашите чувства ... които може би си имат и мъже ... Калинки разни там изпитали тръпка към някой мачо ... не е ли по-разумно да обвиняваш тези които дават .. баницата ... то искането си е вродено  Peace

# 95
  • Мнения: 97
Всеки си има собствена формула и кара по нея. Това му е хубаво на живота. Всички сме различни.

# 96
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 509
Аз не мога да разбера защо трябва да се обобщава?! Всички мъже са помияри ми звучи малко като всички жени са к**ви. Нито едното, нито другото е вярно. И се сещам за приказката, че гроздето е кисело защото е високо: само защото някоя жена не е срещала читав мъж-това съвсем не означава, че такива не съществуват.

# 97
  • Мнения: 1 908
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

Не е глупост  , а си е абсолютна истина. То дори жените имаме нужда от разнообразие , а какво остава за помияри като мъжете.


 Shocked Съжалявам, че са те убедили в това нещо!

# 98
  • Мнения: 195
То и да им даваш редовно и да не им даваш , те пак си изневеряват. Просто си имат нужда от разнообразие.

Айдеееееее, стигнахме и до любимата ми глупост  Laughing

Не е глупост  , а си е абсолютна истина. То дори жените имаме нужда от разнообразие , а какво остава за помияри като мъжете.


 Shocked Съжалявам, че са те убедили в това нещо!

Никой не ме е убеждавал. Сама достигнах до този извод. Не само от личен опит , но и доста съм се нагледала на всякакви чудесии.

# 99
  • Мнения: 593
Едно си баба знае, едно си бае.
И още нещо - докато вярваш, че всички мъже са помияри, ще попадаш само на такива.  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 1 639
Едно си баба знае, едно си бае.
И още нещо - докато вярваш, че всички мъже са помияри, ще попадаш само на такива.  Peace

Много ясно. И отделно - точно ти пък, voltarena, имаш егати опита. Била си само с един мъж, и то от различна култура, бит и ценности. И сега си мнооого опитна.

# 101
  • Мнения: 593

Много ясно. И отделно - точно ти пък, voltarena, имаш егати опита. Била си само с един мъж, и то от различна култура, бит и ценности. И сега си мнооого опитна.

 ooooh! ooooh! ooooh! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479950.msg14415888#msg14415888

# 102
# 103
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ей ся стана мазало. Искам да помоля да не превръщаме темата в безсмислен спор, гарниран с недотам красиви и любезни епитети, защото почти чувам вече как дрънчи катинарът на Татти.
Що се отнася до поставянето на всички мъже или жени под един знаменател, не е правилно. Не смятам, че даването или недаването на секс е причина за изневяра. То си е до мъж - който си е кръшкач, ще си кръшка, независимо какво и колко получава вкъщи. Който не е - няма.

# 104
  • Мнения: 1 749
Shocked Shocked Shocked
Ясно.Волти,ти как така говориш за мъже,като не си срещала такъв всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт