"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 510
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 425
Това звучи крайно и несериозно.  Wink
Седи няколко месеца без секс щото мъжа не бил на кеф и после пак ела да си поговорим.

# 121
  • Мнения: 1 288
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 1 749
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Дай количествено пояснение на "по-асексуален".Колко точно "асексуален"? Laughing

# 123
  • Мнения: 1 425
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Аз затова казах че трябва да има баланс. Ако има малка разлика в потребностите - може да се кара така. Но ако е голяма - за мен е причина. Разбира се всеки има право на мнение.
А иначе всеки човек избира в кой филм да играе. Шом играе - значи филма го урежда. Но това че урежда един не значи че урежда всички.

# 124
  • Мнения: 1 288
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Дай количествено пояснение на "по-асексуален".Колко точно "асексуален"? Laughing
Хубаво, де. Не се закачай с мен.  Laughing
Не толкова сексуален.

# 125
  • Мнения: 1 288
Аз затова казах че трябва да има баланс. Ако има малка разлика в потребностите - може да се кара така. Но ако е голяма - за мен е причина. Разбира се всеки има право на мнение.
А иначе всеки човек избира в кой филм да играе. Шом играе - значи филма го урежда. Но това че урежда един не значи че урежда всички.
Понякога нещата не опират само до потребностите, обаче.
Понякога просто привличането намалява.
А за моя филм си знам аз.

# 126
  • Мнения: 1 425
И у кого е намаляло привличането?

# 127
  • Мнения: 1 749
Имам предвид, че понякога единият от партньорите е по-асексуален, има различни потребности от секс от другия, и ако няколко пъти откаже подкана за сексуални мероприятия, това не е причина за раздяла.
Иначе в описания от вас филм съм играла и продължавам да играя.  Rolling Eyes
Дай количествено пояснение на "по-асексуален".Колко точно "асексуален"? Laughing
Хубаво, де. Не се закачай с мен.  Laughing
Не толкова сексуален.
Не,аз сериозно питам.Ако за една жена на две седмици веднъж е нормално,то за мен (изключают някои мои периоди) е просто.. хм.. изнервящо .

# 128
  • Мнения: 1 288
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 593
Ще видиш дали е крайно или несериозно,когато останеш "на сухо" няколко месеца или секса е незадоволяващ и дразнещ.С бивше гадже бях в такава ситуация(недостатъчен + незадоволяващ) .

Е, той затова ти е бивш.  Peace

И аз имах един такъв някога, но към днешна дата момчето е щастливо женено. Явно на жена му й стига.

# 130
  • Мнения: 1 749
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green
Laughing
Ще задам тоя въпрос на колежките му,които толкова му налитат.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green
Laughing
Ще задам тоя въпрос на колежките му,които толкова му налитат.

Joy Joy JoyАха,бих им счупила ръчичките....на мойто да налитат!Я суз,кучета бясни... Laughing
Сега сериозно-в началото с моя мъж,бяхме като разгонени-нормално.Първите 2г  беше като секс маратон.После детето се роди и оттогава и двамата ако има нещо си го казваме директно.Правила съм секс неведнъж без да го искам в момента....ами не се получава.Просто ми личи,не мога да се престоря чак дотам....Имоичкия после ми казва ''Добре де,защо не каза''?И е прав.Вече спрях с експериментите и правя секс,само когато го искам-средно 3 пъти седмично,мисля че са достатъчни.
Същото важи и за него-ако той е изморен и не му се ''занимава'' ми го казва и край.

# 132
  • Мнения: 0
Убедена съм , че няма верни и никой не може да ме разубеди. Това важи и за жените.

че защо ревете тогава  newsm78

Понякога нещата не опират само до потребностите, обаче.
Понякога просто привличането намалява.

Викат му рутина ... и не е причина за липса т.е. отказ от секс  Peace

# 133
  • Мнения: 1 749
Kитана, твоят явно е много неустоим.  Mr. Green
Laughing
Ще задам тоя въпрос на колежките му,които толкова му налитат.

Joy Joy JoyАха,бих им счупила ръчичките....на мойто да налитат!Я суз,кучета бясни... Laughing
Сега сериозно-в началото с моя мъж,бяхме като разгонени-нормално.Първите 2г  беше като секс маратон.После детето се роди и оттогава и двамата ако има нещо си го казваме директно.Правила съм секс неведнъж без да го искам в момента....ами не се получава.Просто ми личи,не мога да се престоря чак дотам....Имоичкия после ми казва ''Добре де,защо не каза''?И е прав.Вече спрях с експериментите и правя секс,само когато го искам-средно 3 пъти седмично,мисля че са достатъчни.
Същото важи и за него-ако той е изморен и не му се ''занимава'' ми го казва и край.
"Суз" ,вика. hahaha
Не чупя ръчички-чакам в сенките. Mr. Green До ся резултата е : една върло обидена,която не му говори,две-три само шушукащи  и няколко все още опитващи се,за които вървят залаганията.
Аз съм букмейкъра. Mr. Green

# 134
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Това звучи крайно и несериозно.  Wink
Седи няколко месеца без секс щото мъжа не бил на кеф и после пак ела да си поговорим.
А, ама това може ли да се случи реално? Мъж да не иска секс няколко месеца?! За жена съм по-склонна да повярвам, ама за мъж ... Дет се вика, и на собствения си гръб да го изпитам, пак ще ми е трудно да повярвам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт