"Жените трябва да се правим на маймуни"

  • 9 508
  • 159
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 128
Ей ся стана мазало...
Що се отнася до поставянето на всички мъже или жени под един знаменател, не е правилно. Не смятам, че даването или недаването на секс е причина за изневяра. То си е до мъж - който си е кръшкач, ще си кръшка, независимо какво и колко получава вкъщи. Който не е - няма.

Ей това е самата истина.
Никой не е застрахован, че поне веднъж в живота си няма да попадне на "помияр", бил той мъж или жена, но такива обобщения, са ми повече от безумни.

# 106
  • Мнения: 195
Какво само ме нападате. Леле , какво ли толкова казах. Край ! Подчертавам , че не съдя само по своя опит. В работата ми гаджетата и съпрузите на колежките ми са от " култура , бит и ценности " каквито на вас ви допадат. И какво не се оплакват само тези колежки , който не са обвързани. Поднових контактите си с бивши съученички , някои от които са семейни. И при тях положението е същото. Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях. Наистина малко попрекалих с това си изказване за помиярите . Съжалявам , ако съм обидила някой.

# 107
  • Мнения: X
Какво само ме нападате. Леле , какво ли толкова казах. Край ! Подчертавам , че не съдя само по своя опит. В работата ми гаджетата и съпрузите на колежките ми са от " култура , бит и ценности " каквито на вас ви допадат. И какво не се оплакват само тези колежки , който не са обвързани. Поднових контактите си с бивши съученички , някои от които са семейни. И при тях положението е същото. Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях. Наистина малко попрекалих с това си изказване за помиярите . Съжалявам , ако съм обидила някой.

Жалко е ,че само на 23 години така си се обезверила ...и имаш такова отношение към мъжете.
Само ще ти кажа,че каквото отношение даваш,такова и ще получаваш!Ако разбираш...   Simple Smile
Има наистина стойностни мъже...но те предпочитат доверието .

# 108
  • Мнения: 1 908
Ако на едно дете денонощно му повтаряш, че е лошо, не става за нищо и т.н., то несъмнено ще се обезвери и ще се превърне в такова...мъжете са като деца.
voltarena , пожелавам ти да срещнеш мъжа, който да те накара да разбереш, че грешиш с изводите си Hug

# 109
  • Мнения: 364
Волтарена, аз не съм писала в другата ти тема, но дълго време я четях.
Всъщност много съжалявам, че ти се е случило такова нещо. Нищо чудно, че пишеш такива неща тук.
И съветите на съфорумките четох.. И това беше и причината да не пиша. Доста прецакана история..

# 110
  • Мнения: 0
Волтарена, не си обидила никого, как можа да си го помислиш?...Продължавай в същия дух..

# 111
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е стига де! Волтарена, Волтарена! Волтови дъги ми изскачат пред очите вече. Каза каквото мисли, извини се, какво толкова?

# 112
  • Мнения: 364
Е стига де! Волтарена, Волтарена! Волтови дъги ми изскачат пред очите вече. Каза каквото мисли, извини се, какво толкова?

А ние нямаме ли право да кажем какво мислим? Ако е така, да спирам да пиша..
Омръзна ми от доброволна модерация. Сори.

# 113
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Опитвам се да спра залитането на темата в съвсем различна насока от естеството й, за да не бъде заключена. Ако това се приема за "доброволна модерация", така да бъде. Има си тема на Волтарена, освен това се извини.

# 114
  • Мнения: 4 569
Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях.
Защо мислиш че всеки мъж е изневеряващ?  Rolling Eyes Не вярваш че има верни ли?

# 115
  • Мнения: 195
Има два типа мъже - такива ,които се стараят да не наранят жената до себе си и да запазят достойнството и. Те не разгласят и укриват изневерите си. Другите са от тоя тип на които не им пука за жената до тях.
Защо мислиш че всеки мъж е изневеряващ?  Rolling Eyes Не вярваш че има верни ли?


Убедена съм , че няма верни и никой не може да ме разубеди. Това важи и за жените.

# 116
  • Мнения: 364
Опитвам се да спра залитането на темата в съвсем различна насока от естеството й, за да не бъде заключена. Ако това се приема за "доброволна модерация", така да бъде. Има си тема на Волтарена, освен това се извини.

След като е писала в тази тема, нормално е реакциите да са тук. Какво толкова е станало?
Хайде, пишете си на спокойствие.. Няма да пречим. Stop

# 117
  • Мнения: 1 425
Въпроса е да има баланс. Ако единия от партньорите иска много секс, а другия не иска или не дава - за мен това е сериозно разминаване на сексуалното желание. И съвсем нормална причина за изневяра или направо за нова връзка.

# 118
  • Мнения: 1 288
Това звучи крайно и несериозно.  Wink

# 119
  • Мнения: 1 749
Ще видиш дали е крайно или несериозно,когато останеш "на сухо" няколко месеца или секса е незадоволяващ и дразнещ.С бивше гадже бях в такава ситуация(недостатъчен + незадоволяващ) .

Общи условия

Активация на акаунт