Тина Киркова без избор на екип - отзиви

  • 2 278
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Има ли мами раждали наскоро в Тина Киркова без избор на екип?
Какви са впечатленията ви?

Откога са тези цени на сайта от 900 лева за избор на екип, преди беше 400 лева? Явно увеличената бройка на бременните през последните години е повлияла и на цените за раждане!?

Благодаря ви предварително за отговорите.

# 1
  • Мнения: 42
здр,и аз съм се насочила да раждам в тази болница(и съм без избор на екип) Една позната също е раждала там без екип преди няколко месеца и е останала доволна,с изключение на това че не са и показали как да кърми. След като родя ще мога да кажа и моето мнение  Hug

# 2
  • Мнения: 651
dany,
ще съм ти мн.благодарна ако поканиш твоята позната да разкаже или ако ти преразкажеш раждането и,
защото в този форум съм срещала все негативни мнения за тази болница,
а ми се иска да намеря и нещичко положително.
От краткия ми престой там около Великден съм относително доволна. Нямах мой лекар, никой не познавах.
Единствено циганския наплив леко дразнеше, но не ми е такъв проблем, ако лекарите са с нужния опит и толеранс към естественото раждане...
Гледам да се ориентирам към болница, в която да уважават желанието на родилката да роди максимално естествено с минимум лекарска намеса. Поради тази причина съм в колебания и си мисля дали не е по-добре въобще да не се избира екип с цел като попаднеш в предродилна зала максибално да не ти обръщат внимание и да те оставят да се справиш сама.
За сега съм в издирване на такава болница...

# 3
  • Мнения: 19
Раждах там декември миналата година без избор на екип. Имах тежко раждане, започна като нормално, получих пълно разкритие след 12 часа, но бебето не щеше да излиза. Бях на прага на силите си. Оказа се, че главичката му била застанала някак накриво и се наложи да ме оперират в последния момент. Екипът, който ме израждаше беше отличен. Нищо не съм плащала освен за вип стая. Доволна съм много (само дето не исках да раждам с операция...).

# 4
  • Мнения: 6 365
Мога само да добавя, че наистина тези без екип си ги оставят на мира- бяхме 4 в предродилна, аз с избран лекар, останалите на общи начала. Окситоцин не видях, разхождаха се който можеше. За прегледи обаче обикаляха на всеки час, но то иначе как ще знаят кой докъде е...

Още нещо: аз бях с изтекли води и без контракции. Според лекаря ми, ако бях без екип, щях да чакам по-дълго някой да реши да стартира раждането с изкуствени средства. Аз не съжалявам за изкуствения старт, но има вероятност без екип да се мине наистина по-натурално (но и по-бавно).

# 5
  • Мнения: 6
Аз раждах в Тина Киркова, без избор на екип ,но преди 2 години.Доволна съм!Имаше една акушерка,която през цялото време ме напътстваше-все пак ми беше първо раждане.Името и беше Бечева-страхотна жена.Ако реша да имам второ дете,пак там ще раждам. Grinning

# 6
  • софия
  • Мнения: 757
И аз раждах там ,както виждате възрастта на детето ми- преди повече от 5 год. Приеха ме на термина вечерта с изтекли води( без избор на лекар бях). Сама си бях в предродилна, идваха от време на време...Сутринта имах малко разкриетие, вкл. ми системи за предизвикване. Раждането мина бързо и лесно. Добре се държаха с мен. Но и нямам база за сравнение де...тогава нямах позната, раждала с избор на екип.

Общи условия

Активация на акаунт