Неудобни въпроси

  • 30 136
  • 238
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ами това е подсъдно просто. И то по много параграфи.
Тези хора от снимките вероятно не подозират какво се случва.

# 46
  • Мнения: 545
най-тъпото е, че заради единични случаи хората стават подозрителни. това е най-вредното и ако това се избегне, най-голямата щета няма да е направена.

Настръхвам като чета всичко това  smile3505
Аз ревах като магаре за тези дечица и майката ,влизах постоянно в октомврийската тема да чета какво се случва с тях  doh
Горките момичета от отчетните това е такъв шок за тях а и всички нас ,тези хора са за психиатрия Naughty
Аз също много се съмнявах от това че децата са зле и майката ,а бащата стои и си пише с непознати в бгмама  Shocked

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
Мен лично ме усъмни една снимка на уж Ник с кучето му.
Да, ама не.
Лош избор беше направил, защото въпросната снимка изтече по Ройтерс преди няколко месеца относно статия за най-големите кучета в света.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 743
 ooooh!потресена съм просто и след малко смятам да изляза да ме духне малко вятър,че ми дойде в повечко и после ще се включа пак!
РАзгледах доста снимки от посочения албум....... Confused

# 49
  • Мнения: 65
Май не остана съмнение ......  

Да точно за нашето здраве говорех,ние всички се молехме за тях ден след ден,оставихме тревогите си по собствените бременности,а също и радостите свързани с тях на заден план,за да изживяваме драмата!Всяка една от нас се молеше за детските душички,за майката,която за нас беше силна и борбена жена.

Сега като гледам всичко е толкова преекспонирано,че както е казала облачето е и подсъдно.

# 50
  • Мнения: 65
Хах и нашия Ники,всъщност се казва Джаред!

Може ли такова нещо да се подиграваш така с хората!

# 51
  • Мнения: 2 222
Аз си признавам пък, че в крайна сметка донякъде бих се радвала всичко да е измислица, защото това ще означава, че трагедията и мъките на майката и близнаците не са истина!

Иначе - не само че се вързах отначало, ами и на фльонга даже. Аз самата имам проблемна бременност и сега ми е кофти като си помисля колко съм се тревожила за майката и бебенцата от тази история  Confused А трябва да съм много спокойна в момента и ми е съвестно за собственото ми бебе, че съм го товарила с подобни емоции напразно. Но - станалото - станало. Надявам се всичко да не е истина и да няма страдаща майка и бебета поне.

Доколкото аз прочетох, най-малкото оцеляло бебенце в света към днешна дата е било родено в 21 седмица и 6 дни. А близначетата бяха родени дори по-рано, пък на третия ден дишат самички. Струваше ми се невероятно, но нали човек инстинктивно търсни и вярва на добрите новини. Просто не ми се пише повече направо.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 743
От 1 час близо Джаред/Ник/ е на линия в скайп...
Мислех да пиша но защо???
КАкво мога да коментирам с такъв човек  Confused
Много е жалко за нас!
Аз също чакам близнаци и няма да ви казвам ка се чувствах няколко пъти и колко плаках за тях и пътечка до църквата направих за да паля свещички!  ooooh!

# 53
  • Мнения: 129
"Вмъкни Цитат
Мисля, че ставаше дума за здравето на октомврийските бременни, за които подобна мелодрама може да докара не психически и физически дискомфорт."


Аз сънувах недоносени бебета Sad и без това се очаква да имам проблеми с доносването.  А като се знам как  не се впечетлявам много и не съм толкова активна в писанията. Неразбирам смисъла да се хвърли толкова много труд за нещо такова ...

Често найстина страничния поглед има по -вярно и безпристрастно мнение.

А как им се радвах , че двамата сами са успели , живеят в хубава къща имат хубава работа .... пфу, че съм смотана, а минавам за мнителна .
 Мъжо беше прав като му разказвах да ходя да си работя и да не гледам хората.  newsm78

# 54
  • Мнения: 128
Аз, хора, подозирам и друго.
Не знам дали повечето няма да се съгласят с мен всъщност.
Този форум не е шега работа. Той е ефективен и влиятелен сред огромна като маса и вкусове аудитория. Със сигурност това се има предвид. Черният PR с целия му набор от компрометиращи и зловредни похвати би бил адекватна мярка на нелоялна конкуренция, примерно.
И се чудя дали подкопаването на доверието чрез подобни имплантирани отвън психози (чрез подставени псевдо - профили) не е опит за компрометиране на потребността от този форум.
Защото, колко от нас ще прочетат следващата история, изискваща да сме човечни и съпричастни, без оттова да се почувстваме всъщност потенциално измамени - отново и отново?
Би било хубаво тази темичка да се закове като христоматийен пример, нищо, че вредителите ще се почувстват поласкани от шума и вниманието. Нека всички имаме възможност незабавно да алармираме в подобна тема всякакви възможни следващи измами, както и да има откъде да черпим информация за вече случили се. "Информиран избор", знаете, от типа на "10 начина да разпознаем фаллшификатора". Simple Smile  Трябва да запазим доверието си към този форум и към хората в него.

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 10:33 от miika

# 55
  • София
  • Мнения: 13 217
Вижте и другите албуми:
http://picasaweb.google.com/noracohen62
май от тук са взети всички снимки на "двойката".

Ей затова не бива да се пускат публични албуми в нета. Току виж си видиш детето и себе си в някакъв филм  Sunglasses

# 56
  • Мнения: 129
Мен по - скоро ми беше странно, много снимки , много писания на няколко места, аз един форум едвам успявам да следя / без да пиша почти /, а те  голямо раздаване. Точно това кометирах с прият и обкъждахме, че има хора дето така живеят по форумите . Но пък си мислех  сигурно аз съм смотана и неорганизирана, кво да се съмнявам в хората , като го мотан, го могат.

# 57
  • Мнения: 2 222
Навремето в дир.бг имаше един подобен случай, една потребителка с дълъг стаж във форума беше описала, че двете й близначки са пътували с леля си (нейната сестра) и са пострадали в автомобилна катастрофа. Загинало едното й момиченце и сестра й, можете да си представите колко сълзи се проляха за тази история, която в крайна сметка се оказа лъжа! Просто не знам що за хора са това, недоумявам.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 554
Навремето в дир.бг имаше един подобен случай, една потребителка с дълъг стаж във форума беше описала, че двете й близначки са пътували с леля си (нейната сестра) и са пострадали в автомобилна катастрофа. Загинало едното й момиченце и сестра й, можете да си представите колко сълзи се проляха за тази история, която в крайна сметка се оказа лъжа! Просто не знам що за хора са това, недоумявам.

С трайни психични проблеми.

# 59
  • Мнения: 65
Зарат аз не знам как смогваше пък да пише при все,че жена му е в интензивното и да ни призовава да се молим на Господ за тях!

Последния публикуван албум е от 6 май,където Ния*(Нора) има плосък корем с плочки,а няколко дни по-късно  във Фейсбук корем по-голям от 7мия месец! Shocked

Жалко е ,защото ние си имаме и други мами с близнаци  и си представям как на тях притеснението им е 2но!Е с какво заслужихме всичко това.Може би наистина е от злобна конкуренция или психичноболен човек,но каква фантазия трябва да имаш ти,за да измислиш всичко това,за да притесняваш денонощно бременни майки,които правят всичко за здравето на бъдещите си дечица!

Общи условия

Активация на акаунт