Неудобни въпроси

  • 30 139
  • 238
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Ще добавя още нещо.

Понеже съм мнителна и всичко това ми звучеше твърде захаросано, писах ЛС на Андреа-Ник и попитах в коя болница е майката и бебета.
Е, познайте дали ми каза. Отговори ми, че предпочитал да си запази информация при все че нищо лошо няма в това да каже болницата.
Бас ловя, че в нито една болница в Лондон няма родени близначета в 22 г.с., на които изведнъж терминът на майката се оказа сбъркан, когато бе коментирано, че изглеждат твърде големи.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 743
Ваче  Hug  bouquet
Много  е лесно да се провери по принцип дали има такива  Wink
Обаче аз ен смятам да се занимавам достатъчно ми е всичко това!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 430
какво здраве ?? всички са си живи и здрави , само някои хора им е скучно , имат жалко съществуване и си мечтаят да са някой друг ...
Мисля, че ставаше дума за здравето на октомврийските бременни, за които подобна мелодрама може да докара не психически и физически дискомфорт.
Именно.
Писала съм в отчетна докато съм била бременна,и си нямате представа как се привързваш към човека отсреща без да го познаваш.Сходни интереси,вълнения и пр.И наистина беше огромен стрес за всички ни,когато една от майките в отчетната беше с риск за живота си по време на раждането.Наистина всичко се преживява,все едно ти си на това място.

# 33
  • Мнения: 128
Не, тия Нико и Андрея ме накараха да си имам едно наум, още като хвърлих око на описанията на патилата й (прищипнати нерви, пълна упойка, контракции, и пр.) Моят мъж не би седнал никога да пише из женски форуми за женските ми проблеми дотолкова детайлно и с такива невероятни медицински хрумки. Но както и да е. Ако изобщо има такова семейство, да са живи и здрави, и дай, Боже, да нямат повод никога да споделят подобни оплаквания в реалността. Админите не са сито, както и ние не сме, но и по-добре; ако имаше сито, мътилката щеше да остава отгоре, върху главите ни.
А така и това чудо ще е за три дни.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 067
А къде е Ник да отговори на неудобните въпроси  Wink

И аз това се питам...

Да дойде и в Септемврийската тема да обясни, какво става, защото и там помоли за "помощ", и на нас ни се даваше информация ежедневно за бебета и майката, и ние плакахме и преживявахме с тях...

Ама май сами сме си виновни, че се вързахме.  

 

# 35
  • Мнения: 0
И аз доста се почудих, като прочетох че са изродили близначетата в 22г.с. по 500гр(не помня колко точно), та чуденката ми беше, защото аз съм с едно и то тежи толкова, а и много ми личи, а на Андреа по никакъв начин не й личеши точно преди няколко седмици, когато бяха на почивка, а е с две Shocked
miika, а това за писането и аз така се чудих, викам си кога има този човек време да се занимава с такава информация, при всички тревоги!

# 36
  • Мнения: 134
Ей, тва вече е филм!!!!!Направо немога да повярвам.....смятайте кви откачалки има и аз повярвах...НА ВСИЧКО и никога не съм се замисляла за подробности като термини и т.н.
Луда работа!

# 37
  • Мнения: 2 961
Поправете ме ако греша, но ето тази сватбена снимка:

която е направена уж през април тази година, всъщност е качена ето тук :
http://picasaweb.google.com/lh/photo/WNhYkkZwSelrMMu6aIegAQ
и в инфото за снимката пише, че е направена на Jun 3, 2007
Вижте и другите албуми:
http://picasaweb.google.com/noracohen62
май от тук са взети всички снимки на "двойката".

# 38
  • София
  • Мнения: 104
За мен лично съмнения относно това, че историята е измислена, както и предишните, които споменах няма, но възникват следните въпроси:
1. Какво може да се направи от тук нататък, за да не се яви отново жената бременна в друга отчетна и въобще възможно ли е  някаква намеса и забрана за достъп/въпроса ми е към администраторите най-вече/.
2. Наистина ми е мъчно , да оставим настрана факта, че и аз съм загубена та повярвах и страдах за измислените проблеми, но няма ли начин да се информират институции за подобен проблем и ако е просто гавра полицията да се намеси, а ако е болна /както предполагам/ да се лекува някъде newsm78
Наистина много е комплексно положението.

# 39
  • София
  • Мнения: 13 217
Ваче  Hug  bouquet
Много  е лесно да се провери по принцип дали има такива  Wink
Обаче аз ен смятам да се занимавам достатъчно ми е всичко това!

О, да.. мисля достатъчно ви беше на бременните октомврийки  Wink
А който иска да вярва е за негова сметка и нерви, оттук натам само той ще си е виновен за причинените емоционални проблеми  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 887
Мисля, че този човек,който е измислил тази история и е хвърлил невероятни усилия за да поддържа е абсолютно достоен за съжаление. След два, три дена ще сме забравили за случилото се и само ще се споменава като форумска легенда, но той ще си остане с болните фантазии , комплекси, мъки, болки и т.н.
Искрено го съжалявам, наистина !

# 41
  • София
  • Мнения: 5 743
Ваче,абсолютно!  Hug
НА теб веднага пиша на ЛС  Wink

# 42
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Настръхвам като чета всичко това  smile3505
Аз ревах като магаре за тези дечица и майката ,влизах постоянно в октомврийската тема да чета какво се случва с тях  doh
Горките момичета от отчетните това е такъв шок за тях а и всички нас ,тези хора са за психиатрия Naughty
Аз също много се съмнявах от това че децата са зле и майката ,а бащата стои и си пише с непознати в бгмама  Shocked

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
В същия сайт - на Нора Коен има малко надписани снимки

Ето една от тях

http://picasaweb.google.com/noracohen62/SugarNSpiceAndEverything … 23115244156639506

На която се вижда страхотния татко Ник, който всъщност се казва Джаред.

# 44
  • Мнения: 18
Аз не мога да си обясня как може да има такива хора, които да си измислят подобни истории и да се забавляват с това. Толкова енергия е изхабена...
Не мисля, че ако най- любимите ти хора берат душа, ще прекарваш толкова време във форума и във FB. И аз сега разгледах набързо блога им, но спрях на снимките след ремонта.... Няма нито една реална! Иначе и аз ги мислех...

Общи условия

Активация на акаунт