Неудобни въпроси

  • 30 157
  • 238
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 560
Смехорано,

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=476828
Като влезеш в статията - втората снимка!

Ето така изглежда бебе, родено 500 грама.
Ти си направи извода има ли разлика и каква е тя със снимката на Фил и Тай  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 60
това е пълна партенка - ''сватбата'' е на 18 април в Лондон и всички жени са с голи гърбове, знаете какви са температурите там ,
жената няма никакъв корем не само на ''сватбата''
а и на 28 април , на ''сватбеното пътешествие""  също :

имаше и едни смешни фотошопски снимки , в които ''Нико'' прегръща коремът на нечия бременна жена , вижда се как е залепена главата му за корема й ( която не е на предните снимки)
те уж са двама , но имат еднакви особености при писането -
пишат 'защото' - 'за-то' и други ...
има и още ама ...
много ми е интересно кой нещастник седи зад всичко това , да го видим ...

# 17
  • Мнения: 65
Направо настръхвам като ви чета.Все ми се ще да не повярвам,че тези неща са измислица и не може никой да спекулира така с живота и здравето на хората,но следейки аргумент след аргумент вече и аз не знам какво да си мисля Sad  Tired ooooh!

# 18
  • Мнения: 60
какво здраве ?? всички са си живи и здрави , само някои хора им е скучно , имат жалко съществуване и си мечтаят да са някой друг ...

# 19
  • София
  • Мнения: 5 753
Taка....
Искам да направя малък коментар тук както и в другата тема!
Аз на няколко пъти имах съмнения не само заради бебетата ами заради и бременния корем на едната дата и съвсем скорошната случка с раждането на децата  Rolling Eyes хич не се връзваха,а в фейсбук има и други снимки но....... не искам да правя заключения но ако е лъжа всичко това е жалко! Confused

# 20
  • Мнения: 1 955
Вчера се запознах с историята им, днес съм  Shocked

# 21
  • София
  • Мнения: 13 226
Димяни, лъжа е.. за добро или за лошо.. зависи как ще го погледнеш
А къде е Ник да отговори на неудобните въпроси  Wink

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 09:49 от Vache

# 22
  • Мнения: 270
Нямам думи. Но трябва да призная, че след вчерашните снимки и мен ме загложди едно съменние....


Аз се молих за тези хора, плаках първо от мъка, после от радост, че нещата се оправят.

Една седмица живях с мисълта за тези бебета и болната Ния. Чувствам се много тъпо...

# 23
  • Мнения: 545
Един много общ и не конкретно за този случай постинг от моя страна. Личен постинг. Абе накратко, аз все още вярвам, че е човешко и нормално да съчувстваш на друг човек. Именно поради тази причина ... съм спокоен, много спокоен, когато някой злоупотребява и опорочава тези неща, и ни кара да се чувстваме излъгани или виновни, че сме повярвали.

И не знам кое е по-лошото.  Да не дадеш съчувствие или да излъжеш, да се подиграеш с желанието да бъде дадено. Всъщност, ЗНАМ кое е по-лошото.

еди.

Ами аз историята на този потребител да си призная не я знам, че нямам много време, но много ми напомня на една друга история, а именно - в отчетната ни бебета Декември 2009 имаше една девойка бременна с близнаци, с голям финансов просперитет и т.н. Някъде в началото на бремеността изгуби близнаците и ние доста страдахме с нея за което /нормално с отлед разклатената ни бременна психика/, докато един ден една мама от отчетна Февруари 2009 не ни предупреди, че историята е много сходна със случила се при тях, но естествено с други имена и т.н.
Та така, най-вероятно става въпрос за същия човек, най-вероятно е преживяно нещо много сериозно, но за съжаление не мисля че има как да се помогне в тази ситуация, защото аз все пак си мисля, че тази жена има сериозна нужда от помощ и писането на подобни неща е някакъв опит за бягство от реалността.

# 24
  • Мнения: 2 746
потребителите тук са доста нащрек, но блогът е отдавна, и оттам май тръгват нещата. Как` Сийка, хубави въпроси, но аз предпочитам да отговорят на фактологията с ултразвуковите снимки. Другото може да се разводни и да стане говорилня.

еди

Аз пък се чудя ня лековерието на останалите потребители. Бебета, родени в 24 г.с., дори и в чужбина, шансовете им за оцеляване  са клонящи към 0. Другото, което ми идва наум е е от един друг форум, където потребител питаше възможно ли е седмаче да тежи 3.100 кг при раждането си.Сещате се накъде бия, нали?


Това го написах, защото беше първата ми мисъл, когато видях снимката на две чудесно оформени близначета.   Confused

# 25
  • Мнения: X
Хора, какво говорите - настръхват ми косите и ми се плаче.
Аз лекувах депресия преди да забременея, сега съм на билкови препарати, щях да се влоша от притеснение и вълнение по този случай.
Не мога да повярвам.
Искам само нещо да споделя - когато Андреа започна да публикува снимки от блога им, от подготовката на сватбата, ат сватбата - стана ми едно такова неприятно, неестесвено, защото колкото и човек да е открит и дружелюбен, е много странно да разказва за живота си в такива интимни подробности пред напълно непознати хора.

# 26
  • Мнения: 6 713
Без думи съм просто!  Rolling Eyes Мен ми се стори странно това с объркването на термина, уж ако е октомврийка, няма как преди седмица да е била в 24 г.с.!

# 27
  • Мнения: 128
No comment, ако е лъжа. Много откачалки се разхождат из форумите. Жалко за патици като мен, които на всичкиз а всичко вярват.

# 28
  • Мнения: 6 713
Жалко за патици като мен, които на всичкиз а всичко вярват.

Повечето сме повярвали мила, и аз, и още колко хора. Поне на лъжата краката са къси и не може да бяга надалеч.  Whistling Пък и хората са все пак с акъл, почват съмненията в един момент.

# 29
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
какво здраве ?? всички са си живи и здрави , само някои хора им е скучно , имат жалко съществуване и си мечтаят да са някой друг ...
Мисля, че ставаше дума за здравето на октомврийските бременни, за които подобна мелодрама може да докара психически и физически дискомфорт.

Общи условия

Активация на акаунт