Какви гадости и странности обичате да ядете?

  • 37 790
  • 394
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ама аз ще го пробвам тези кисели краставици с шоколад, вече няколко  пъти ги срещнах. Как ги консумирате - топвате краставицата в шоколада ли?
Пробвайте кисело мляко със сода за хляб, ау няма толквоа велика комбинация от киселко, шупнало . Обичате ли да ядете сурова кексова смес?

# 31
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Обичате ли да ядете сурова кексова смес?

Е кой не обира "тавата" от кекса  Mr. Green Mr. Green Mr. Green По въпроса да, но се ограничавам до облизването на лъжицата / бъркалките, с които съм го бъркала

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Единствената прични поради която искам да забременея пак е да си правя кексова смес и да си я ям, зщаото съм бременна и защото може да му стане нещо на бебето 

# 33
  • София
  • Мнения: 15 467
   Какво ви става, хорааа,  Sick? Аз като гледам разни кулинарни програми, какви ли не неща ядат, но чак сурово... Майка ми обича да си хапва сурова кайма, от забърканата за кюфтета! Shocked

# 34
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
О това го забравих и майка ми го прави доста често, ама само да я опита на вкус.... Иначе много обича да яде суровата мая на кубчета  Sick

# 35
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Като малка, на около 5-6 годинки, си направих няколко пъти пържени яйца със захар, но почти без мазнина. Казах си: "Всички ги хапват със сол, защо аз да не опитам със захар!?" Отначало ми хареса много, но след 5-тия или 6-тия път ми омръзна и от тогава не съм ги опитвала. Иначе имам случаи при които не мога, да се спра да ям кисели краставички, нещо сладко и пак кис.краставички и т.н. докато свърши буркана с краставичките или сладкото нещо. Баницата със сирене вкъщи се консумира поръсена с пудра захар. Изобщо сладко-соленото е на голяма почит, също и сладко-киселото. Сирене или кашкавал, почти винаги се консумират с плодове, но то това си е нормално.  
Cода+ вода пия понякога, когато стомаха ми нещо не се чувства добре, но като се замисля, може би с кисело мляко ще подейства на стомашните ми болки още по-добре, ще опитам непременно. Даже мисля, че ако смеся кисело мляко + вода + сода + малко захар или захарин, ще се получи нещо много приятно.
А сега в момента нямам кисели краставички и си хапвам бебе-царевички (Maiskölbchen) от буркан и сладко от ягоди.

А в Австрия си хапват филийка намазана със сурова кайма омесена с подправки, е това ми идва в повече вече.

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 00:18 от Venetta

# 36
  • Мнения: 22 867
Лелее, аз май си падам по доста гадости - и сурова кайма обичам, и на и без филийка (ама отдавна вече не смея да я хапвам), и кексови смеси, и разбити белтъци със захар, и филийки с мед, луканка и горчица. Сладко и солено - дини, пъпеши и грозде със сирене или кашкавал, баница, поръсена със захар, сладко-кисели манджи с месо, ама кисело мляко със сода не мога, веднъж без да искам хапнах от една кофичка, приготвена за баница и........меко казано не ми хареса. Grinning
Казали са си хората - на вкус и цвет товарищей нет!  bouquet

# 37
  • Мнения: 26
И аз ям филия с омесена  кайма,макарони със сирене и захар.Обичаме и една северняшка баница(така я знам)със сирене и  захарен сироп.Свекърва ми,мъжът ми и дъщерята ядат пъпеш със сол,колкото  е по-сладък,толкова по-добре. Shocked

# 38
  • Мнения: 408
Единственоно сладко със солено, което обичах беше на баба ми баницата - "михалска баница" - отгоре с кристална захар, обожавах я  eat Но това не е странност - не си падам по странни комбинации. Но мъжа ми.... ако яде палачинки комбинацията задължително е сладко със сирене, или филия с халва и кисело мляко  Sick Ама тук срещнах още по-странни неща  Joy

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Като ви, чета се успокоявам, че не само аз мешам сладко солено. Моите се покриват почти като на тия на Венчето Hugпредпочитанията. Но пък аз не го намирам за гадост. Много си е хубава комбинацията. newsm47 Или пък макарони със захар и сиренце Wink
Синът ми пък каквото и да има на масата за ядене, трябва задължително да има и буца сирене до него. И торта да е, сиренето е пак до него, сандвич със луканка, мусака или каквато и да е манджа, трябва задължително да е гарнирана със сирене Shocked
А това за суровата кайма- значи, кака ви Делта е 9 клас и работи като сервитьорка да изкара някой леФФФ на Златните. И един ден идва немска група,  Главната готвачка им проготвя следното. Във средата на чиниите сурова кайма, отгоре и едно яйчице, отстрани тоя ужас за мене нарежда колелца от стар лук и във тях разни подправки. Не вярвах, че някой ще яде това нещо. ......е, ми възгласите от кеф се чували чак на двора на хотела #Crazy
Не мога да си обясня, защо след като съм яла нещо сладко, или заедно със следкото много ми се яде и солено newsm78
Чета сега и Малински- ами у нас палачинките задължително и тримата ги ядем със сирене и ягодово сладко. Май, не е много странно това newsm78 гледам доста хора мешаме сладко солено по тоя начин Thinking

# 40
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Зелени кисели сливи със сол.

# 41
  • Мнения: 385
Дъщеря ми ,като малка,освирепяла от глад  яде  кюфте  и филия намазана с шоколад.Хубавото е ,че досега не е повторила.

# 42
  • Мнения: 4 275
За момичетата, които обичат да хапват сурова кайма: в Турция се приготвят кюфтенца от сурова, смесва се с разни подправки и се хапва така.  Crazy

Ето на тази рецепта попаднах в нета:
http://www.bonapeti.bg/index.php?recepta=10&id=433&cat=396&subcat=0

# 43
  • Мнения: 1 101
Имаше една тема преди в която съм писала..но и тук ще повторя..
Може би най гадното и странно преди да го опитам беше една супа папаш това са разни меса сварени и обезкостени и накрая им се добавя свинска кръв Mr. Green и много кимион
 Но уверявам ви страшна вкусотия е Peace
Ина4е пъпеш с презунто си е класика Peace
Също така обожавам кашкавал с мармалад

# 44
  • Мнения: 11 607
Леле...какви странности.....

Нямам такива...Но се опулих, когато видях един състудент да яде спагети с хляб......

Общи условия

Активация на акаунт