Какви гадости и странности обичате да ядете?

  • 37 815
  • 394
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 262
Като заговорихте за хляба - прадядо ми е ядал баницата с хляб , въпреки че е бил чорбаджия.  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 926
Обичам филия с мед и салам  Laughing
Нищо по-странно.

Моя съпруг хапва спагетите с хляб  hahaha

# 62
  • Мнения: 5 768
Моят син обилно си полива тостерите с ..........оцет и чак тогава с голямо удоволствие си ги изяжда!

# 63
  • Мнения: 722
Аз ям пържените картофи със оцет, много оцет даже. По принцип на много неща си слагам оцет- на салатата с домати, на кюфтета, кебапчета, пържолки...
Обичам и сурово тесто за кекс. Даже преди си забърквах смес само за да я изям, без да изпека нищо Mr. Green
Не знам дали е странно, но като излезем на кръчма моята поръчка винаги е- Сунгуларска ракия, кола, айран, шопска салата и пържени картофи. Heart Eyes

# 64
  • Под звездите
  • Мнения: 1 303
Аз не обичам да ям сладко и солено или плод със сирене,но синчето яде невероятни комбинаций филия намазана с масло отгоре сладко,сирене,кашкавал,салам и за капак шарена сол.

# 65
  • Мнения: 1 446
За момичетата, които обичат да хапват сурова кайма: в Турция се приготвят кюфтенца от сурова, смесва се с разни подправки и се хапва така.  Crazy

Ето на тази рецепта попаднах в нета:
http://www.bonapeti.bg/index.php?recepta=10&id=433&cat=396&subcat=0
Това ми го предлагаха в Белгия. Един турчин цял ден меси каймата,една голяяма тава, вечерта я направи на малки топчета, като кюфтенца и всяко го сложи в лист маруля.И резени лимон имаше. Ама аз не се реших да го опитам. Но имаше поляци, които го опитаха и казаха,че било супер за мезе!

Да, ядохме го това миналата година в Турция, НО НЕ ЗНАЕХ КАКВО Е. Беше много люто, казва се Чий кюфте. После ми идваше да повърна няколко пъти като ми казаха аниматорите какво точно е....ама нейсе....вече бяхме яли няколко пъти от него.
Но то се "опича" от лютото някак си, а и не е едро месо, изобщо даже не се разбира какво е.

# 66
  • Мнения: 7 420
   Мастерче,да не би да обичаш да хапваш това,дето показа?  Shocked Shocked Shocked

# 67
  • Мнения: 5 001
  Мастерче,да не би да обичаш да хапваш това,дето показа?  Shocked Shocked Shocked
хи-хи-хи-хи-хи-  hahaha hahaha hahaha hahaha
Нееееееее......Опазил ме Бог!  Mr. Green Mr. Green
Пуснах тези снимки,защото нищо от прочетеното не беше гадно за мен(нито една храна,нито една странна комбинация....) Но храните дето не са в нашата култура,обичаи и разбирания, като това да ядеш насекоми.....винаги  и е била  Sick Sick Sick Sick Та затова пуснах тези снимки Mr. Green

# 68
  • Мнения: 7 420

Пуснах тези снимки,защото нищо от прочетеното не беше гадно за мен(нито една храна,нито една странна комбинация....)
  Уау!Нищо ли,наистина?  Laughing
  Мен ме впечатлиха доста от комбинациите...  Crazy

  Аз самата не мога с нищо да се похваля ,освен с яденето на тебешири,хума и мазилка.  Blush

# 69
  • Мнения: 2 070
Шоколадова паста или обикновенни вафли с бира, много ми върви.

# 70
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Много обичам сурово месо. Като малка съм чувала от нашите че някъде са яли салата "Болярка", която е била кайма, суров жълтък и някакво сирене тип крема, добре омесени с много черен пипер, но в къщи никога не са я правили. Обичам омесена кайма и стек Тартар в ресторанта, което е много прясно и накълзано наедро месо с подправки и сосове. Сурова риба също обожавам, сьомга, тон и жълтоопашат снапер със соев сос  Heart Eyes ... Октопод, скарида и мида наситно с цитрусови сикове и подправки също не е лошо, но там са полусготвени от киселината, не са съвсем сурови  Peace ...
Като малка също ядях всичко със сирене  Laughing. Обичах и боб яхния с прясно мляко  Sick. След десетата ми година не ми е хрумвало да я опитам пак обаче ...

# 71
  • Мнения: 30
 Много обичам пържени картофи със сирене, след това слагам сол, оцет и изчеждам лимон. Става ужасно вкусно!  Crazy

 На шопската салата винаги слагам оцет, макар, че има домати.

# 72
  • Мнения: 720
След като прочетох темата се чудя изобщо да споменавам си моята скромна комбинация от шпек и захар.  Whistling

# 73
  • Мнения: 5 001
  Аз самата не мога с нищо да се похваля ,освен с яденето на тебешири,хума и мазилка.  Blush
Това е много показателно,че в детските ти години организма ти е имал огромна нужда от нещо,което се съдържа и в трите дето си яла....Майка ми също е залепвала на стената да я ближе като е била малка.... Laughing

# 74
  • Мнения: 1 731
 #Crazy Прочетох първата страничка и останах така  smile3506
Моята (според мен де) странна комбинация е филия с масло и халва.Ама като се сетя вие какво сте писали ,даже ми се вижда нищо това. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт