лечението на акне и белези започва отвътре

  • 87 435
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 018
Искам да отбележа, че си сформирах мнение не само от постовете в този форум.

Това не означава, че не ти е подействала рекламата от темата. А за такова нещо се плащат пари.

И никой не твърди, че не са добри или, че няма да ти подействат.

# 46
  • Мнения: 0
Споделих опита си с вас за нещо, което помогна на мой близък човек. Не твърдя, че подобрението дойде само от билките. Напротив, бяха взети мерки за цялостно изчистване на организма. Продължавам да вярвам, че комплексният и задълбочен подход е правилния път. По мое скромно мнение билковият състав е добър - поне билките, които успях да проуча една по една говорят за добър ефект. Съжалявам, че ме възприемате като рекламист. Във форума споделям мнението си и давам комплексни съвети в рамките на моята компетентност и личен опит. Истина е, че съм привърженик на фитотерапията и хомеопатията, която намирам за ефективна и безопасна и тъкмо затова я препоръчвам.

# 47
  • Мнения: 1 324
Centuriada, ако не те затруднява би ли дала някой интересен линк? Опитах се да открия информация за комплекса билки, но нищо не намерих.
От днес и аз ще започна да го приемам. Надявам се да ми помогне за изчистването на кафявите петънца, които ми подари слънцето. Praynig

# 48
  • Мнения: 0
Не мога да не споделя с вас, че откакто пия този комплекс започнаха да ми се появяват едни особени пъпки. Аз го пия около 15-20 дена, а тези пъпки се появиха преди 1-2 дена в областта на шията и деколтето. Не знам на какво друго да ги отдам. Аз не го пия заради пъпки (нямам такива), а за хомогенизиране на тена и освежаване на кожата. Надявам се, че това е резултат от "пречистването на кръвта"...Ще продължа за сега, пък да видим....Кажете, и при вас ли става така или си внушавам, че е от това?

# 49
  • Мнения: 1 324
pharm74, как изглеждат пъпките, променят ли се, има ли сърбеж? Иначе как се чувстваш? Промени в тонуса, апетита или нещо друго?
Всъщност ако съдим по поста ти от 28-ми юни би трябвало да си го вземала май-много 12 дни, но и те са достатъчно, за да се вижда някакъв ефект.

Я и аз да се запиша, че го пия от 8-ми юли.

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 14:38 от letsgo

# 50
  • Мнения: 262
Аз го пия от 18-ти , а от 20-ти до днес включително пия също сребърна вода по 3 пъти на ден.

Ефект - 0  Mr. Green  , но аз съм упорита.

letsgo , ти май го пиеш от най-отдавна. Виждаш ли ефект ? Колко време смяташ да го пиеш ?

# 51
  • Мнения: 1 324
The_Sunrise, пия го от два дена. Вместо юли съм написала юни  Crazy Редактирах се.
И при теб по принцип е рано за крайните резултати. За повечето добавки за кожни проблеми все пише, че търсеният ефект настъпва след 2 мес. редовна употреба. Напр.: Пурим на Хималая, който пак е за пъпки; Хиавита, която е с хиал.киселина с/у бръчки; Колвита с рибния колаген...

# 52
  • Мнения: 0
Letsgo, аз също не очаквам бързи резултати. За равномерен тен и освежаване е много рано да се каже. Дано този период на "изчистване" да мине по-бързо, защото никак не е приятно. Иначе, общият ми тонус е много добър, но това със сигурност се дължи и на факта, че ям много плодове през лятото. За да са по-ефективни продуктите за стимулиране продукцията на колаген, трябва да се пие вода и да се ядат плодове. Първите резултати от комплекса аз лично ще очаквам към края на август. Ще ви пиша, пишете и вие.

# 53
  • Мнения: 0
letsgo, пропуснах да кажа за пъпките. Няма сърбеж, а пъпките са в областта на деколтето и гърба и изглеждат като малки плаки, не като акне. Общо взето ми е трудно да ги опиша точно.

# 54
  • Мнения: 1 324
pharm74, дано наистина да се "изчистваш" и да видиш положителен ефект по-бързо отколкото очакваш!
Ще държим връзка! Hug

# 55
  • Мнения: 0
letsgo, благодаря и на теб също.

# 56
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Да следя Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 324
Докладвам:
-определено регулира стомаха Laughing Поне при мен няма две мнения по въпроса;
-други промени засега не забелязвам.

# 58
  • Мнения: 0
letsgo, е, ако не се разкрасим, поне ще има някаква полза т.е. няма да сме пълно капо.. Laughing

# 59
  • Мнения: 1 324
pharm74, ами то хич не е малко. Плоският корем ни е гарантиран  Mr. Green
Като се замисля при всички прочистващи и отслабващи методи се тръгва от там. Аз проблеми с килцата нямам, но тази зима си подплатих дупето и бедърцата с целулит и да си призная се надявам и той да се прочисти покрай другото  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт