лечението на акне и белези започва отвътре

  • 87 438
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 376
Хората масово отказват да пазят диети и се тъпчат с каквото им падне. Искат само с няколко добре рекламирани  "вълшебни" продукта да си решат проблемите за 3 дни.  Особено пенсионерите са много наивни и доверчиви, когато им изписват лекарства. Пъшкат и охкат, а цял живот яли, пили и се веселили....  bigdance2

# 31
  • Мнения: 0
И аз започнах да пия Д-р Нийм Комплекс. Изписа ми го доктор Пехливанов - дерматолог. Пия го вече две седмици и чак сега започна някакъв положителен резултат да се забелязва - чувствам кожата по-чиста, но има какво да се желае още. Доктора ми каза, че е важно да взимам комплекса, а не другото. Действал в много посоки и така се въздействало успешно върху причините за акнето. Дано!

# 32
  • Мнения: 0
inera, много хубаво си го казала! А хората, че са наивни, наивни са. Има един прост принцип - един продукт (например крем за лице) е толкова по-скъп, колкото повече се рекламира. Практически, ние, потребителите сме тези, които плашаме за рекламата. Всичко е калкулирано в цената. От друга страна  има много добри неща, в които просто не се инвестира в реклама, в луксозна опаковка и т.н. Това, обаче не означава, че те не за добри. А хората не винаги се задълбочават в състава, технологията и други неща, които са много важни.

# 33
  • София
  • Мнения: 238
Да, наистина е важно да се ползват слънчезащитни продукти! Зимата ползвам с по-нисък фактор 15 на Ла рош и един на DDF.Сега си слагам на Bioderma 50+, който е флуид и не омазнява, лесно се разнася и попива. Вече ми е на свършване, понеже го ползвах и миналото лято и сега ще трябва да избирам друг. Може би ще пробвам на Ла рош 50+.  Peace

# 34
  • Мнения: 0
Бихте ли продължили с описанието на Д-р Нийм Комплекс.Искам да знам повече за състава. Подробното инфо, което давате е много полезно. Моля, споделете и нещо за технологията. Ще се радвам, ако ми пратите по-подробно по мейл. Това, което прочетох до сега ме кара да мисля, че формулата е уникална и може да помогне на много хорас акне, екземи и други.

# 35
  • Мнения: 0
Аз се порових из интернет и намерих повече информация за д-р нийм комплекс. Всъщност той помага при всякакви възпаления по кожата (акне, обриви, екземи), изсветлява кожата, ако има петна и "подмладява" защото стимулира синтеза на колаген. Подходящ е както при млади хора с акне и кожни възпалителни процеси, така и при жени, които искат да освежат кожата си и да изглеждат по добре. Все пак не се отказвам да ми пратите описание на съставките, ако има някои. Искам да си изясня механизмите, по които оказва тези ефекти.

# 36
  • Мнения: 0
А от къде може да се купи само от билкови аптеки ли

# 37
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 259
Днес ми е ден на чудесата - попадам все на важни теми.  Моята (голямата) дъщеря е на 19 години и все още има акне, не както преди, но кожата на нейните съученички е съвсем чиста. Ще й взема тези капсули.
Имам и друг въпрос - моят мъж втора година пие яки лекарства против ревматоиден артрит. Не че се е подобрил напълно, но страшните болки ги няма, всъщност лекарствата ги потискат. Взема лекарства против високо кръвно и за сърцето. Сигурно черният му дроб се задъхва. Щом едната от тези съставки го пречиства дали е уместно да взема и той тези капсули? Интересува ме повече вашето мнение, а и на лекар може да отидем, макар и без особено доверие.

# 38
  • Мнения: 0
Днес ми е ден на чудесата - попадам все на важни теми.  Моята (голямата) дъщеря е на 19 години и все още има акне, не както преди, но кожата на нейните съученички е съвсем чиста. Ще й взема тези капсули.
Имам и друг въпрос - моят мъж втора година пие яки лекарства против ревматоиден артрит. Не че се е подобрил напълно, но страшните болки ги няма, всъщност лекарствата ги потискат. Взема лекарства против високо кръвно и за сърцето. Сигурно черният му дроб се задъхва. Щом едната от тези съставки го пречиства дали е уместно да взема и той тези капсули? Интересува ме повече вашето мнение, а и на лекар може да отидем, макар и без особено доверие.


В една друга тема се коментираха продукти на фирма Хималая, която също произвежда аюрведически хранителни добавки и билкови формули. Сега като се загледах, имат и специални таблетки за пречистване на черния дроб.

Можете да погледнете и тях, казват се Лив. 52. http://www.si-plus.com/index.php?p=9

Но все пак, кръвни изследвания за черния дроб според мен не са лоша идея, щом като човек пие продължително силни лекарства.



# 39
  • Мнения: 0
Myra, пише, че го има в Лечител.

# 40
  • Мнения: 0
Котьо Тръмп, със сигурност черният дроб е "натоварен" от толкова много лекарства. Бих препоръчала да се взимат билки вместолекарства, там където е възможно, разбира се. От описанието на Д-р Нийм Комплекс разбирам, че подпомага дейността на черния дроб и елиминира токсините. Една от билките нийм има това действие, а други в състава подпомагат  и подсилват пречистващото действие. Така че, предполагам ще помогне и на мъжа ви. Това на хималая също е добро, макар и не толкова богато като състав. За сърцето, ако пие аспирин по-добре е да го замени с Кардиопротект - има същия ефект, но няма риск за стомаха.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, пеницилинът има изцяло натурален произход.
"Мощни АБ" без ясна причина да се дават...

Акнето у подрастващите не се третира "комплексно" и "отвътре" главно понеже се дължи - в повечето случаи - на хормоналния дисбаланс, характерен за този етап от живота. Който е нещо, през което организмът трябва да премине, за да може да продължи да функционира нормално в следващата си фаза. Едва ли много лекари биха препоръчали хормонална терапия на юноша единствено въз основа на диагноза "акне".

# 42
  • София
  • Мнения: 618
Има ли някой който да е ползвал продукта наистина? Защо ли имам чувството, че съм попаднала на рекламна кампания на 2 продукта? Е то бива бива доволни, ама чак във всички сайтове и форуми да влезеш и да споделиш колко са добри продуктите, ами даже и петната ти изчистили от лицето. Подозирам, че поне още една регистрация е на авторката.

# 43
  • Мнения: 2 018
Има ли някой който да е ползвал продукта наистина? Защо ли имам чувството, че съм попаднала на рекламна кампания на 2 продукта? Е то бива бива доволни, ама чак във всички сайтове и форуми да влезеш и да споделиш колко са добри продуктите, ами даже и петната ти изчистили от лицето. Подозирам, че поне още една регистрация е на авторката.

И аз чета темата, и се чудя как пък никой не се усеща.  Laughing

# 44
  • Мнения: 0
Има ли някой който да е ползвал продукта наистина? Защо ли имам чувството, че съм попаднала на рекламна кампания на 2 продукта? Е то бива бива доволни, ама чак във всички сайтове и форуми да влезеш и да споделиш колко са добри продуктите, ами даже и петната ти изчистили от лицето. Подозирам, че поне още една регистрация е на авторката.

И аз чета темата, и се чудя как пък никой не се усеща.  Laughing

Аз не съм ползвала досега Нийм комплекс, чакам да ми го пратят от България и затова досега събирах информация дали изобщо си заслужава. Искам да отбележа, че си сформирах мнение не само от постовете в този форум. Изчетох и доста чуждестранни форуми, питах приятели индийци за тези билки. Отзивите от всички бяха добри. Естествено, не очаквам чудеса, например за премахването на белезите, но допускам, че ще има някакъв добър резултат.

Също така много държа да ви напомня, че тук си говорихме в началото за цялостния подход в борбата с акнето. Говорихме за това, как  пречистване на организма, подходящата диета и т.н. допринасят за крайния резултат. Никой не е обещавал веднагически резултати, трябва много търпение за тях. Билките бяха споменати в началото, даже без да се посочва името и после доста потребители се поинтересуваха, аз бях един от тях.  фарм74 беше така любезна да каже, за кои точно таблетки става дума. Не разбирам, къде виждате скрита реклама.

С удоволствие ще споделя моите впечатления, когато започна да ги пия.

Общи условия

Активация на акаунт