SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си - 10 тема

  • 33 643
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 44 242
Dana_Scully - търсейки на Muller снимките се натъкнах на тези в някакъв китайски сайт и много се посмях, та реших да  споделя... не са мое творение...от месеци се суетя да си кача фотошопа...и вес не та не...щото ако го кача ще трябва да почна да си правя дипломната работа пък ме мързи и нещо не ми е до нея Simple Smile)))

http://jensenackles-love.spaces.live.com/blog/cns!96A08CB96383E657!2082.entry

http://s49.radikal.ru/i125/0808/ae/7b5622ed4c9c.jpg а тази снимка пък не бях я виждала до сега...пропуск.

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 12:33 от Angel_Dust

# 706
  • Мнения: 2 040
november_rain,  Hug за "пудинга"!  Joy Joy Joy Joy

Добре, че сценаристите четат по фенските форуми какво се пише, а не ги слушат тия двамата, иначе да се убили един друг отдавна.
Нека режисира момчето, нека се труди! Хвала на такъви режисьори!


Eйнджъл,   bouquet за китайските снимки! Тези мацки, явно добре са се позабавлявали (завид, завид)  Laughing. Тези с различните места, на които са снимали епизодите много ми харесаха.  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 12:44 от Злата с метлата

# 707
  • UK
  • Мнения: 205
Хахахаха, колко сериозен и професионален изглежда направо.  Grinning
Откъде ги намирате тези снимки, убиец са  Crazy
Я да повъзстановя баланса с един нов Миша Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 040
november_rain, тези снимки са стари. От втори сезон, епизод 11 - Playthings.

Миша  Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 0
Oх, Мишата какъв е сладко захилен тук.... Heart Eyes
Момичета, няма ли някакви куизове за правене, нещо, с което да си запълваме времето? BuddyTV не са ли измислили нещо ново?

# 710
  • Мнения: 2 040
Няма, Дейна, пълна суша!  Sad Сезона свърши, изпоженихме ги, кънвеншъните и те свършиха - нищо, та нищо. Остана само носталгично да си преглеждаме старите снимки и да въздишаме  Laughing

Ето още една "режисьорска" снимка на Дженсън  Laughing

november_rain, ако ти се гледат такива on the set снимки, ето тук има много. Цъкаш си на отделните сезони и там те са раделени на promotionals, on the set, stills, и разни други. А хубавото е, че тези on the set са групирани по дати. Има някои много веселяшки.

# 711
  • Мнения: 436
Единственото "ново" (за мен) от БъдиТВ е класацията за Hottest TV Dad http://www.buddytv.com/slideshows/supernatural/fathers-we-love-t … t-dads-54524.aspx, където нашия татко Уинчестър е на 10-то място, абсолютно незаслужено, според мен.

# 712
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 449
Нека режисира момчето, нека се труди! Хвала на такъви режисьори!

Това топли, топли снимки ли са? Thinking
Няма я брадата, косата е скъсена...направо съм пред бурен припадък от радост Crazy Joy

# 713
  • Мнения: 2 040
Това топли, топли снимки ли са? Thinking
Няма я брадата, косата е скъсена...направо съм пред бурен припадък от радост Crazy Joy

Не бързай да припадаш, ами чети Фнимателно - стари, стари, стари снимки са от втори сезон епизод 11 - Playthings.  Laughing

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета, и аз пак тук  Hug

Тия дни не знам какво съм чела внимателно... и какво не....та и съм се омешала в отговорите.. Може ли пак да се върнем на устните на Дженсън  (Всички ли първо на устните се наслаждаваме  Whistling )



 
Хъм, браво на фотографа Michael Muller, добре се справя със занаята. С голям кеф бих отишла на неговото място, а нямам против и Дженсън да поснимам. И ще се държа съвсем професионално, никакво случайно залитане, спъване, припадане... ех, сега като си помисля колко устни в близък план ще снимам....  smile3508 и колко детайлчета, и колко .... ох, леле, айде спирам, че както фотографията ми е мания, мога да говоря ("пиша") още ..

# 715
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
А добър ден. Искате ли тема за обсъждане, нещо за губене на времето? Ето идейка. Да си каже кой мисли да пуска новата тема, а останалите да се включваме с предложения: Заглавие, подредба и т. н. Предлагам да изкараме по-забавните неща на линк отпред, "Златните лафове" на Злата(и не само) Евфемизмите Joy(не са един и два), категоризацията на фенките. Кой каквото се сети-да пише,хем ще си припомним и ще се посмеем. Ето от мен предложение за заглавие: "СВРЪХЕСТЕСТВЕНО-то вътре в мен", без хабсолютно никакви задни мисли Outta Joint

# 716
  • Мнения: 292
Ха здравейте отново. Тъй като знам , че при вас е студено Ще ви хвърля малко слънца и жега ..... много жегаааа. И тъй като аз на ниЩо интересно не попадам ви мятам малко снимки
малиии колко е голяяяяям


Аз съм за с две ръце за предложението на Галя  Peace Peace Peace

# 717
  • София
  • Мнения: 44 242
Ммм Галя, с толкова хубави идеи за новата тема...май най-добре ти да я спретнеш Simple Smile)))

# 718
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ц, благодаря, не е за мен тази чест, няма да се справя Laughing
bicho malo, хич не вдигай ръце за гласуване, пръсчетата ги дръж на клавиатурата, предлагай Joy

# 719
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 449
Не бързай да припадаш, ами чети Фнимателно - стари, стари, стари снимки са от втори сезон епизод 11 - Playthings.  Laughing

Невъзможно ми е да гледам Тренера и да чета едновременно Crazy Аз пак, че не забравям да дишам докат го гледам Crazy Joy

Феята се е скатала нещо Thinking Гале, ако ще правиш темата драсни на Дамата с Вълшебната Пръчка, че да не се бъхта пак да твори тема Laughing

Моето предложение за заглавие е банално просто Laughing: SUPERNATURAL - Are you waiting?

Общи условия

Активация на акаунт