SUPERNATURAL - Продай ми парче от душата си - 10 тема

  • 33 631
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 292
Layla , мила, пълен напред ......... То кака буболечка (димек аз) няма време, покрай малката гадинка ...... а и да не объркам неЩо  Whistling

# 736
  • Мнения: 0
Оки-доки  Grinning.. Заех се вече, ще видим докъде ще я докарам. Ако нещо ще съм пропуснала, ще казвате какво и веднага ще го добавя   bouquet

# 737
  • Мнения: 292
Оки-доки  Grinning.. Заех се вече, ще видим докъде ще я докарам. Ако нещо ще съм пропуснала, ще казвате какво и веднага ще го добавя   bouquet

 newsm10 аз отстрани само Ще свиркам  red и Ще раздавам червени и жълти картони  Joy Joy Joy
Хайде сега да ви метна вечерна жега и сладка ноЩна луна (ако и сега не се видят Ще се самоубеся и Ще избягам) и да ви поздравя с една от най невероятните сцени в целия сериал (съответно и с песента, най вече). Цял ден си я припявам, началството ме гледаше странно и сигурно си мислеше че съм от Ку Клус Клан ...  Joy (знам че са две различни песни, но си приличат страшно много)

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 00:19 от bicho malo

# 738
  • Мнения: 0
bicho_malo, Hug за жегата и лунните пожелания! Не знам как ще се заспи с гледката на прекрасните устни на г-н Екълс, която изскача пред очите ми щом затворя клепачи, но ще положа усилия. Wink

Hahahah - не знаей, че O, Death имала и Ку-Клус-Клански вариант! То на това припяване май могат много варианти да се измислят и всичките звучат сходно. Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 00:26 от Dana_Scully

# 739
  • Мнения: 292
bicho_malo, Hug за жегата и лунните пожелания! Не знам как ще се заспи с гледката на прекрасните устни на г-н Екълс, която изскача пред очите ми щом затворя клепачи, но ще положа усилия. Wink

Hahahah - не знаей, че O, Death имала и Ку-Клус-Клански вариант! То на това припяване май могат много варианти да се измислят и всичките звучат сходно. Simple Smile

Ще се моля за теб  Praynig  да успееш да заспиш, пък че и да го сънуваш .....
А мисля , че варианта на Ralph Stanley е преди този на Jen Titus ........ но знам ли  newsm78

# 740
  • Мнения: 0
bicho_malo, Hug за жегата и лунните пожелания! Не знам как ще се заспи с гледката на прекрасните устни на г-н Екълс, която изскача пред очите ми щом затворя клепачи, но ще положа усилия. Wink

Hahahah - не знаей, че O, Death имала и Ку-Клус-Клански вариант! То на това припяване май могат много варианти да се измислят и всичките звучат сходно. Simple Smile

Ще се моля за теб  Praynig  да успееш да заспиш, пък че и да го сънуваш .....
А мисля , че варианта на Ralph Stanley е преди този на Jen Titus ........ но знам ли  newsm78
Определено Ralph Stanley е отпреди Jen Titus, но този на Titus на мене лично ми е по-мелодичен. Wink Иначе песента е същата и донякъде май и текстът се покрива...
А за моленето да заспя... и сънувам тренера, Praynig Ха, дано! Пък ако правим нещо интересно, утре ще ви разказвам. Simple Smile Последния сън обаче беше повече от скучен - спасявахме дружно с Дийн някакв девойка и накрая като взе да става интересно, аз взех че се събудих. Grinning Този път освен да започна направо оттам....  newsm78

# 741
  • Мнения: 0
Новата тема е налична вече. Заповядайте вътре   bouquet  bouquet

 

Общи условия

Активация на акаунт