Перла - Не мога да живея без теб Инджи! - Епизод 40

  • 43 302
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 205
Момичета, благодаря ви за снимките! Сонгюл е много красива с бялата рокля в студиото. Прическата й е трепач. newsm10

А Тарду как нежно й държи ръчичката! Много са сладки!  love001

# 721
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Невероятно красива е тук на снимките.
Не знам дали въобще вдява PR фирмата на С.Й. и К.Т.,колко много губят ,че не ги събраха отново.
Определено за нея няма значение с кого ще играе,тя просто си върши работата перфектно.Тук с този актьор ,който е на светлини години пред К.Т. присъствието и е още по- силно.Уви но не видях това в "Забранена любов"от страна на К.Т. и на никой актьор там.
Независимо колко и какви награди получи.Това си е мое мнение.

# 722
  • Мнения: 4 499
Много хубава снимка. Hug Изобщо днес само с хубави снимки ни радват Сонгюл и Тарду!Прегледах първите отзиви за сериала,доста положителни са.Харесал се е и филма ,и играта на актьорите.Наистина се очертава да бъде хит на лятото сериалчето.
Сонгюл и Тарду бяха много усмихнати и щастливи по време на интервюто.Добре започват-хванати за ръце!Подозирам,че ни чакат изненади! #Crazy       А кокчето и е тип"а ла Елена Петрова в Денсинг старс" tooth и много и отива.Изглежда още по-грациозна и елегантна дама.  newsm10

# 723
  • Мнения: 1
Момичета, благодаря ви за снимките! Сонгюл е много красива с бялата рокля в студиото. Прическата й е трепач. newsm10

А Тарду как нежно й държи ръчичката! Много са сладки!  love001

Мила, благодарна съм ти безкрайно за превода  newsm51, но с това не мога да се съглася!  Crossing Arms Тъй й стиска ръката, та чак са й побелели пръстите... от кеф!!!  newsm44 Хич не се и противи... newsm53 Ама разбираемо е... след пребиваването й при оня дъртел Керем ooooh! (или както по-възпитано го нарича една наша съкооператорка "антика")smile3505 И аз на нейно място нямаше да се дърпам, а да си подам с готовност и другата ръка!!!  smile3521



Мимоли,  newsm10  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 3 280
Това са снимки от интервюто  80 броя

http://www.iimmgg.com/image/f339d9fb88073fb746b53d404b55de9a

# 725
  • Мнения: 0
Олееееее, Сонгюл е трепач просто на снимките! newsm68 newsm68

Мерси момичета за всички снимки, линкове , статии и т.н.! newsm51 newsm51 newsm51

Сега гледам повторението на Перла , а утре ще гледам с голям кеф Сонгюлчето в новия филм.От коментарите ви разбирам ,че е супер.Не се съмнявам изобщо ,че е така.

# 726
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Добро утро със слънчевата Сонгюл и нейният партньор Simple Smile


Songul Öden & Tardu Flordun interview kanal D part 1 & 2 about Mükemmel Çift

http://www.youtube.com/watch?v=gxfaF75gxrc

http://www.youtube.com/watch?v=OpEK0Yqsv-U

# 727
  • Мнения: 3 280
ДОБРО УТРО


mimola   newsm51 newsm51

оЩЕ ЕДИН ЛИНК ЗА ИНТЕРВЮТО

http://www.youtube.com/watch?v=w3E7zOAtBHo

# 728
  • Мнения: 205

ДОБРО УТРО!

dterziiska, mimola, благодаря за интервюто!

Страхотно начало на деня!   Grinning

# 729
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО!!! Hug

Явно треската от снощи още не ни е напуснала.
Хиляди благодарности за линковете към интервюто.
Лагунииии,появи се най-сетне джанъм!  bouquet
Липсваше ни!

Нека днес да е прекрасен ден и да изпием кафето си със Сонгюл.



vikktory -то,къде четеш отзивите за сериалчето?

# 730
  • Мнения: 0
 Hug Hug Hug



Желая на всички Ви прекрасен и еййй толкова усмихнат ден!  Hug Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 4 499


 

Привет,страхотни дами и прекрасни мами!    love001

За всички неуморни ранобудни пчелички,които са се потрудили в тъмни зори да имаме ново инфо и прекрасни снимки-една малка закачка-подарък от мен! Laughing Цел-да ви тонизира,стимулира и развесели... newsm53

Готини мъже с вратовръзки,без вратовръзки...По гащи.... JoyЕ,без гащи няма ,нооо Naughty #Crazy
 newsm78 Много ще ви разсейват... oops Dizzy Face

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 10:13 от vikktory

# 732
  • Мнения: 11 985
Здравейте дами!Аз съм от тези които стоят на балкона,но реших да се включа в вашата тема.До сега четох и изгледах всичко което сте писали и качвали-нямам думи ,уникални сте.
  Аз също съм голям почитател на сериала Перла  на актьорите които играят в него.
  Надявам се че няма да е нахално от моя страна,но сериала снощи който започна с Сонгюл Йоден не разбрах как се казва в превод на бг.

   П.С.С някои от дамитe се познаваме от темата за Aski memnu.

# 733
  • Мнения: 3 280
Сериалът е Перфектната  двойка

# 734
  • Мнения: 11 985
Сериалът е Перфектната  двойка


Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт