Перла - Не мога да живея без теб Инджи! - Епизод 40

  • 43 306
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 281
Една статия за Къванч доколкото разбрах снощи са празнували края на сериала Забранена любов

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/behlul_ask_i_memnu_nun_veda … en_getirmedi_.htm









Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 10:34 от dterziiska

# 736
# 737
  • Мнения: 0
Мацки, пак я докарахме докрай... Hug Предлагам Ви "Приятелство без край" за заглавие на следващата темичка.

Снощи пак беше напрегната серията на "Двама завинаги". Хем ми действа изнервящо, хем ми е интересно и колкото и да си казвам, че ще изтърва поне една-две серии, в 21ч. съм пред телевизора. Joy Много истински ми се струва сюжета- не е типичната история за любовта, а за премеждията, през които трябва да преминем, за да стигнем до нея. Изстраданото винаги е по-ценно, но след като изгледах финала на филма на турски, си мисля, че в този случай, цената е прекалено висока. Злобата, неприязънта и самолюбието на един човек без принципи, погубва два живота- този на Халил, и този на Менекше, която е принуденаоще веднъж да приеме ударите на съдбата, и да се примири с тях...

 А тази Диоруба...даже и още 100 пъти да гледам "Перла" и 100-те ще ми се иска да я   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Sick

# 738
  • Мнения: 4 499
Преводът е убийствен!Както винаги.Nevinn,идвай на помощ!Иначе има да се чудим що ще рече това:  newsm78  "Самостоятелни Kivanc Tatlıtuğ'un храна любовник Idil Firat не въвеждат незабелязано е ... добре изглеждащи актьори на този важен само през нощта да се предизвика слухове ... някои кръгове, " Kivanc Tatlıtuğ с Idil Firat между черна котка дойде ? Joy Joy


   
Още един готин мъж по гащи!  smile3508   hahahaЕ,на единия кадър не се знае със сигурност дали е така... #Crazy


На мен в този вариант най ми харесва. thumbsup

# 739
  • Мнения: 3 371
Една статия за Къванч доколкото разбрах снощи са празнували края на сериала Забранена любов

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/behlul_ask_i_memnu_nun_veda … en_getirmedi_.htm







 dterziiska ,   bouquet жива да си , джанъм ! Най - накрая нещо да ме стимулира , мотивира и освежи , както казва Викторчето ! Party Виктори ,  Hug да ти кажа и твоя"подарък " много си го бива! Wink Ние сме с богато въображение , не се притеснявай! Mr. Green
Ох , тичам да пиша ! ooooh!




# 740
  • Мнения: 3 281
vikktory тез голи мъже съвсем ме разсеяха

# 741
# 742
  • Мнения: 4 499
vikktory тез голи мъже съвсем ме разсеяха
dterziiska , дишай дълбоко,скъпа, и се съсредоточи върху сметките.Внимавай да не объркаш  някой баланс! Joy

Статийка за "Перфектната двойка".Както изглежда вече си имаме нова перфектна двойка.  Grinning

http://www.sondakika.com/haber-dizi-tanitimi-icin-canli-yayinda- … -2118290-2118290/

"След приключването обявление на живо Tardu роля Flordun'un е да целуне някой с приятеля си , не очаквате да платите Songül .
поредица от две известни актьори живеят за повишение не се колебайте да се целуват ." ooooh! hahaha
Nevinn,  къде си?! Praynig

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 11:57 от vikktory

# 743
  • Мнения: 3 281
Няма страшно балансът ще го вържем свикнали сме да работим при всякакви условия

# 744
  • Мнения: 0

 Stop Сега я вапцахме много яко.  Stop

На снимката и двамата са с брачни халки. #Crazy

Много се вживяват в ролята си тия хора newsm78

# 745
# 746
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Три пъти ура,nevinn e тук newsm51

lol4e
егати набитото око дето имаш newsm10

# 747
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Няма страшно балансът ще го вържем свикнали сме да работим при всякакви условия

 newsm10

важно е салдо да има

# 748
  • Мнения: 282
vikktory тез голи мъже съвсем ме разсеяха
dterziiska , дишай дълбоко,скъпа, и се съсредоточи върху сметките.Внимавай да не объркаш  някой баланс! Joy

Статийка за "Перфектната двойка".Както изглежда вече си имаме нова перфектна двойка.  Grinning

http://www.sondakika.com/haber-dizi-tanitimi-icin-canli-yayinda- … -2118290-2118290/

"След приключването обявление на живо Tardu роля Flordun'un е да целуне някой с приятеля си , не очаквате да платите Songül .
поредица от две известни актьори живеят за повишение не се колебайте да се целуват ." ooooh! hahaha
Nevinn,  къде си?! Praynig

Заради промоцията на новия филм двамата актьори се целунаха на живо!

С.Й и Т.Ф бяха на гости в предаването на известния журналист Мехмет Али Биранд, където говориха за новия сериал. Т.Ф каза, че е се е учил от държанието на журналиста, за да изиграе по- добре ролята си. Накрая закри предаването и двамата със С.Й се целунаха пред камерите съвсем неочаквано.

# 749
  • Мнения: 282
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/behlul_ask_i_memnu_nun_veda … en_getirmedi_.htm

Защо на прощалната вечеря на филма“Aşk-ı Memnu” Бехлюл дойде сам?
Тази седмица е последната серия на филма “Aşk-ı Memnu”и на организираната прощална вечеря К.Т дойде сам. На вечерята присъства целият екип на сериала, освен К.Т, който не доведе приятелката си Идил Фърат и това породи различни слухове. Според някои в отношенията м/у тях е минала черна котка.

Общи условия

Активация на акаунт