Перла - Не мога да живея без теб Инджи! - Епизод 40

  • 43 302
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 282
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/behlul_ask_i_memnu_nun_veda … en_getirmedi_.htm

Защо на прощалната вечеря на филма“Aşk-ı Memnu” Бехлюл дойде сам?
Тази седмица е последната серия на филма “Aşk-ı Memnu”и на организираната прощална вечеря К.Т дойде сам. На вечерята присъства целият екип на сериала, освен К.Т, който не доведе приятелката си Идил Фърат и това породи различни слухове. Според някои в отношенията м/у тях е минала черна котка.

# 751
  • София
  • Мнения: 8
Добър ден мадами  Hug!!!
Най-после изгледах  интервюто със  Сонгюл и Тарду....усмихнати, лючезарни,греещи /перфектни /.....Личеше си,че истински се забавляват...веднага влизат в роля,не им трябва време за концентрация......прегрътките и целувките им се получават доста добре/яко натискане ще падне Heart Eyes/
Тарду показа,че е голям кавалер...това държане за ръчичката /то за изпускане ли е такава ръчичка !? Laughing/,без притеснение пред камера, ни показа ,че имат много топли отношения двамата Peace

Филмът го изгледах два пъти, хареса ми ....разчупен е, има динамика,закачка ....изборът на екип е удар в десетката, Сонгюл, Тарду, Сердар,Сойдан ,са все познати ни актьори/ наши любимци от Перла и 1001 нощ/, но са и много добри театрали  признати в техните среди. С останалите им колеги ми предстои да се запозная.....
Опредено филмът събуди голям интерес  в мен, и очаквам следващата серия с нетърпение  newsm03

# 752
  • "Перла"
  • Мнения: 1
nevinn   newsm51


a иначе обичам черните котки Mr. Green

ся чакам бялата котка да се появи







http://vbox7.com/play:db83270a

# 753
  • "Перла"
  • Мнения: 1
като я целуна след интервюто как потри ръчички,ха-ха,беше доволен.

Играят -истински и от сърце.Умеят го! Simple Smile

# 754
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Черна Котка, Бял Котарак - Бубамара

http://www.youtube.com/watch?v=Qg44qKSbsdQ&feature=related


за СИНЯ ЛАГУНА  newsm51

ШОПИИ newsm51

# 755
  • Мнения: 0
Мерси, mimola!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

Много, много са добри Сонгюл и Тарду!Играят със сърце и душа.
Искам да се възхищавам и интересувам със същия хъс от родните ни актьори!   

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 15:14 от sinq laguna

# 756
  • Мнения: 3 280
nevinn    newsm51 newsm51

Ако можеш това интервю да ни превеш накратко ще съм ти много благодарна

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15088545.asp?gid=222

# 757
# 758
  • Мнения: 3 371
 nevinn ,   bouquet много ти благодаря , че преведе тази прекрасна новина !Нямам нищо против черните котки - ха дано ! Praynig

# 759
  • Мнения: 282
nevinn    newsm51 newsm51

Ако можеш това интервю да ни превеш накратко ще съм ти много благодарна

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15088545.asp?gid=222

Ето я чудесната двойка!
Започва излъчването на сериала" Чудесната двойка"
- Има ли такива двойки
-Т.Ф: Има чудесни лъжи.
- С.Й : Има двойки, които са почти чудесни. Ето Hakkı Devrim говори с толкова чувства за жена си и в очите му се появяват сълзи.Проличава, колко тъжи за жена си.
-Във вашия кръг има ли такива двойки?
- С.Й: Имам приятелка, която в същото време е и моя зъболекарка, тя говори със сълзи на очи за съпруга си, който е починал. И аз я питам не се ли е влюбила отново , а тя ми отговаря, че все още е влюбена в него.Ето има такива хора. но има и много хора в/у които се упражнява насилие.
- Г-н Т. как могат лъжите да бъдат чудесни?
- Т.Ф: Има толкова поуки за чудесните лъжи." Чудесната двойка" е едно иронично послание. Връзките м/у много двойки изглеждат чудесни, а в действителност не са такива.
- В същото време изпълнявате ролите на двама съвсем различни по характер мъже?
- Т: Да, единият говорите, а другият актьор. Бора минава на мястото на брат си и се случват различни случки.
- Според Вас правилно ли е през летния сезон да започне излъчването на някакъв сериал, макар и успешен, защото той няма да се оцени както трябва?
- С: Този сериал  щеше да се излъчи през м. март, но така се случи. Ще продължи няколко сезона.
-Т: Без това и като формат и съдържание е доста рисковано, но се надяваме да успеем.
- С какво тази роля Ви се стори привлекателна?
- С: Абсолютно с всичко.
- Т: Това е една интересна романтична комедия. Ние вършим една качествена работа. нека хората да следят и да се смеят.
- Г-н Т, хората искат специално Вас да  гледат в комедии.
- Т: Да са живи и здрави. надявам се този филм да е наистина качествен. и ние да си свършим, както трябва работата.
- В Турция, за да да откажете една роля, трябва ли да сте малко идеалист?
- Т: В Турция се гледа малко подигравателно на комедийните роли, а сериозно на драматичните роли.Но за мен това не е важно.
- На екрана толкова драма и толкова драматични роли, които предизвикват сълзи има. А всъщност публиката има нужда от смях.
- С: Да имаме много известни драматични и комедийни актьори.
Т: Според мен таланта на актьора е да може да изпълнява всякакви роли и драматични и комедийни.
-
 

# 760
  • Мнения: 3 280
nevinn БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИШ ЗА НАС

# 761
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Comaaaaaaaa

# 762
  • Мнения: 0
Момичета , явно Сома е заета в момента.Предлагам ако някоя от вас знае как се пуска тема да пусне следващата само този път,че вече и 51-вата страница е към края си.

nevinn, винаги си толкова отзивчива!Благодаря ти!    bouquet  bouquet

# 763
  • Мнения: 282
nevinn    newsm51 newsm51

Ако можеш това интервю да ни превеш накратко ще съм ти много благодарна

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15088545.asp?gid=222

-В оригинала на филма" Чудесната двойка" има сцена на целувка м/у двама мъже.Вие снимахте ли тази сцена?
- Т: Да ние снимахме два варианта, но в Турция трудно се снимат такива сцени.Аз не защитавам гейовете, но ние сме една нация с хомофобия.
- С: Трябва да приемем хомосексулизма като болест.
- Гледах откъси от сериала. След като свършат новините двамата водещи се целуват?
- С: Формата е такъв. Ние казваме довиждане с тази целувка. Ние сме една двойка като Д.Бекъм и неговата съпруга Виктория.
- Г-жо Сонгюл, Вие станахте известна с ролята си на Гюмюш. След това нито едно предложение ли не Ви грабна?
- С: След този сериал отхвърлих много предложения.Защото не исках да изпълнявам роли близки до тази на Гюмюш.Предпочетох да играя в театъра.
- Станахте и звезда в Арабските страни?
- С: Казвам, че от две години нищо не правя, но от две години постоянно съм там.Считам се за късметлийка. Запознах се с хора от различни култури.
-

# 764
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Пускането на темата не е никакъв проблем,ама картинки и надписи не мога да правя.Ако искате да пусна ,а после който иска да сложи картинки ,ако Coma не се появи

Общи условия

Активация на акаунт