Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 53 402
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
в русе има ли Cry

# 61
  • Мнения: 155
за варна няма още

# 62
  • Мнения: 0
В Русе Прокредитбанк няма,току що проверих Sad

# 63
  • Мнения: 375
Да кажа за тези дето се чудят за Велико Тьрново.Момичето ,което писа ,че там има детски на предната страница отново е писала и се извинява на всички.Обьркала се е ,че са детски .Парите ,които е взела са били болнични.Четете всичко ,което се пише по-внимателно и не обвинявайте хората в льжа.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 15:33 от Шефчето

# 64
  • Мнения: 8 972
къде във велико търново има превдени детски,три пати ходих до банкомата и НЯМА!недейте да лъжете майките.
и аз се разходих напразно,тези които пишат да гледат по внимателно

Ето:

Много се извинявам това не са детски, а болнични .Съжелявам за подвеждащата информация

А вие момичета:
В Русе Прокредитбанк няма,току що проверих Sad

... предлагам да започнете да пишете кога има и кога няма към 30.06.2010 след 12 часа. На всички ни е ясно че по рано парички няма да има.... за голямо съжаление....

С най добри чувства!


Hug

# 65
  • Мнения: 2
Здр.мами моля Ви да ми обясните по-точно за следното нещо:
С мъжа ми подадохме документи в социалното, но така и не разбрах точно, всяка ли мама има право на детските от 35 лв. или само тези чиито доход е нисък?
Документите ги подадохме на 20.05 и все още нямам никакви пари по тази карта където беше изплатена еднократната помощ за дете.

# 66
  • Мнения: 2
Ще Ви бъда много благодарна ако някоя от вас ми отговори на въпроса аз съм от Бургас

# 67
  • Мнения: 375
Тoni_sv, право на детски имат хората с по-ниски доходи .В социалното трябва да са ти казали дали отговаряте на условията.

# 68
  • Мнения: 28
Здр.мами моля Ви да ми обясните по-точно за следното нещо:
С мъжа ми подадохме документи в социалното, но така и не разбрах точно, всяка ли мама има право на детските от 35 лв. или само тези чиито доход е нисък?
Документите ги подадохме на 20.05 и все още нямам никакви пари по тази карта където беше изплатена еднократната помощ за дете.
Върви да провериш дали е излязло решение от социалните за получаване на детски.Дали ще получиш или не трябва да ти дадат решение.

# 69
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз проверих,просто ей така,но няма.Става въпрос за София на Уникредит.

# 70
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за разяснението  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 8
мамчета вчера бях при социалнте поднових молбата за детските там ми казаха , че преди 30 да не чакам детски кураж мамчета до 30 не остана много

# 72
  • Мнения: 9
мамчета вчера бях при социалнте поднових молбата за детските там ми казаха , че преди 30 да не чакам детски кураж мамчета до 30 не остана много

  Laughing На теб поне са ти казал към 30-ти....аз преди малко си подадох молбата и  като питах ми беше отговорено...ами то има забавяне на всички плащания....

# 73
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Здр.мами моля Ви да ми обясните по-точно за следното нещо:
С мъжа ми подадохме документи в социалното, но така и не разбрах точно, всяка ли мама има право на детските от 35 лв. или само тези чиито доход е нисък?
Документите ги подадохме на 20.05 и все още нямам никакви пари по тази карта където беше изплатена еднократната помощ за дете.

трябва да са ти казали на коя дата да отидеш и да си вземеш решението дали ти ще вземаш или не детски  Peace

# 74
  • Мнения: 0
някой проверявал ли е след 17:00 има ли някъде детски

Общи условия

Активация на акаунт