Спирала за мигли 3

  • 114 980
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616
За действието какво да ти кажа, според тип продукт са по принцип....Аз споделям моя опит, не претендирам за изчерпателност на информацията...
В БГ мисля че се продаваха Мавала в БЗ и по някой аптеки...Аз поръчвам от ибей, за около 12-15$ с доставката. На твое място бих сравнила съдържанието с това на лореалския серум, и ако има повтрящи се съставки бих ги проучила, за да се застраховаш да не направиш алергия и към него Thinking
И постоянство, не се отчайвай, по 1-2 пъти на ден, колкото се сетиш Wink

# 16
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Намерих от къде да си поръчам Мавала,но наистина трябва да намеря съставките и да ги сравня,защото и от други продукти за подхранване на миглите съм оттичала.
За сега започнах да се мажа с бадемово масло.Не знам колко е ефикасно,но поне от него нямам алергични реакции.
Благодаря ти за отзивчивостта   bouquet

# 17
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
Спиралата ми в момента е на Мах фактор.

# 18
  • Мнения: 463
На мен от Мавала сутрин очите ми бяха като цепки и го подарих на 1 приятелка - тя е доволна от него. Лично аз за спирала харесвам Lancome Virtuose - прави миглите плътни, дълги и извити за секунди. Не че ползвам често де  Embarassed, но като реша знам, че мога да разчитам на отличен вид поне.

# 19
  • Мнения: 133
В момента ползвам Макс фактор 2000 калории - доволна съм Hug

# 20
  • Враца
  • Мнения: 2 711
Само в аптечната мрежа ли се намира  Shocked :

http://prikachi.com/images/276/2289276y.jpg

# 21
  • Мнения: 1 324
placholina, твоята Essence Lash Mania колко време се запази в добро състояние? Моята след 2 седмици си беше направо като остаряла и се отказах от нея. Ти обаче щом си доволна може би наистина да съм попаднала на стара спирала. Беше последната бройка на рафта.  Thinking

# 22
  • Мнения: 616
Намерих от къде да си поръчам Мавала,но наистина трябва да намеря съставките и да ги сравня,защото и от други продукти за подхранване на миглите съм оттичала.
За сега започнах да се мажа с бадемово масло.Не знам колко е ефикасно,но поне от него нямам алергични реакции.
Благодаря ти за отзивчивостта   bouquet

Ако ще е някакво масло, по-добре рициново, то уж е за разтеж newsm78

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ами избрах бадемовото,защото се води най-мощния стимулант за разтеж на косата,та си помислих,че така ще действа и на миглите  Thinking ,но не пречи да опитам и с рициново  Simple Smile

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За мен Талика са по добри от Мавала.
Доста добър ефект има  гела за мигли(а не останалите им специализирани продукти) на Бел Силс
Лорел не е зле Декаде и , Cargo съЩо са добри...
Имах сериозен проблем с миглите преди 4 години и по този повод съм ползвала по4ти вси4ко, което стимулира растежа и заздравява миглите.
Ефекта на маслата(рициново или бадемово) е в пъти по слаб от този на  изброените продукти, но пък определено са по добри от ниЩо.
За дегримиране най доброто за мен е олиото на СК 2... Невероятно е и Щади миглите

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 20:58 от sl

# 25
  • София
  • Мнения: 1 956
Ох, и аз закъсах с миглите! Много ми паднаха в последните 2 седмици. Всяка вечер като си махам грима ми остават по тампончето... Мисля, че знам от какво ги прецаках. Имам един двуфазен дегримьор на Ив Роше. Застоява ми в шкафа, защото преди бях забелязала, че ми падат миглите от него. Дуржа си го да си махам червилото с него иначе. Обаче една вечер преди 2 седмици се наложи да го ползвам. Викам си - от веднъж нищо няма да ми стане... Ама май сгреших...

Простагландините са наистина опасна работа - за очния нерв, за ретината, за крувоносните судове... От тях се подуват и зачервяват клепачите, защото раздуват кръвоносните съдове... С една дума - никакви простагландини!!!

Дйте идея я някакви други средства, ама изпробвани при носене на контактни лещи...
http://www.lancome-usa.com/makeup/mascara/definicils-precious-cells.aspx
http://www.lancome-usa.com/makeup/mascara/cils-booster-xl.htm
???

# 26
# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
На Макс Фактор ползвах Лаш Лифт. Търсиях я, обаче не я открих, тъй като им една от старите. Вместо това реших да пробвам Фолс Лаш Ефект. Бива я, но не колкото предната. А от 2000 калории изобщо не съм доволна.
На Буржоа също съм ползвала и от нея не съм доволна изобщо.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 2 711
хаха, densi, здравей!  Hug

А ти ползвала ли си туй чудо и имаш ли лични наблюдения??

# 29
  • София
  • Мнения: 901
Виждали ли сте новата спирала на Боржуа по магазините? Има реклама в едно списание, пише, че е за одължаване на миглите  Heart Eyes , но искам първо да чуя отзиви, защото със спиралите на тази марка не винаги се разбирам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт