Спирала за мигли 3

  • 114 988
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 557
placholina, твоята Essence Lash Mania колко време се запази в добро състояние? Моята след 2 седмици си беше направо като остаряла и се отказах от нея. Ти обаче щом си доволна може би наистина да съм попаднала на стара спирала. Беше последната бройка на рафта.  Thinking

Ми да ти кажа аз си избрах някоя да се отваря трудно , демек да не е пробвана или отваряна много, и да ти кажа изхабих може би три спирали ,а тя още си седи , като в началото, а толкова ми харесва и самостоятелно и като допълнителен финиш , че искам да си купя отново.

# 31
  • Мнения: 1 324
Много се радвам, че грешката е в моя телевизор! Grinning Още утре отивам за нова. И аз страшно я харесвам  Party
Благодаря ти! Hug

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 440
На Исадора http://www.isadora.com/?id=1387. Много е приятна, но драматичен ефект не се постига.

# 33
  • Мнения: 20
А някой знае ли кой е дистрибутора на Хелена Рубинщайн за България, защото никъде не мога да открия такава спирала...?

# 34
  • Мнения: 35
някоя от вас има ли впечатления от новата спирала на ейвън-сега й тече рекламата.... чудя се дали да я поръчам,но искам първо мниения за нея Simple Smile иначе по темата-много съм доволна от мейбълин колосал -според мен тази спирала за цената си е много,много добра  Wink

# 35
  • Мнения: 1 416
Страшно е неприятно това, че повечето спирали се продават неопаковани и няма как да разбереш със сигурност дали някой преди теб не я е отварял или не дай си Боже даже да си е слагал! В чужбина всичките спирали си се продават добре опаковани, чакам и се надявам и тук да започнат така да ги продават.

# 36
  • Мнения: 256
аз харесвам на clarins-wonder perfect  Peace

# 37
  • Мнения: 2
Страшно е неприятно това, че повечето спирали се продават неопаковани и няма как да разбереш със сигурност дали някой преди теб не я е отварял или не дай си Боже даже да си е слагал! В чужбина всичките спирали си се продават добре опаковани, чакам и се надявам и тук да започнат така да ги продават.
По тази причина мисля да сменя магазина от който си пазарувам.Преди няколко дни влизам и продавачката грабнала от стилажа една спирала и си слага smile3516, а после аз ще си я купя.

# 38
  • Мнения: 1
Страшно е неприятно това, че повечето спирали се продават неопаковани и няма как да разбереш със сигурност дали някой преди теб не я е отварял или не дай си Боже даже да си е слагал! В чужбина всичките спирали си се продават добре опаковани, чакам и се надявам и тук да започнат така да ги продават.
По тази причина мисля да сменя магазина от който си пазарувам.Преди няколко дни влизам и продавачката грабнала от стилажа една спирала и си слага smile3516, а после аз ще си я купя.

Аз днес влизам в едно малко магазинче в жк. Лозенец и тъкмо да питам продавачката за едни сенки вътре мерише на лак, поглеждам сенките - апликаторите мазани от самите цветове , начупени сенки  #Crazy  за първи път виждам такава цигания. А продавачката си говори с някаква клиентка и си се мацотят с лакове. Не знам кой е заблудил тази жена ,че така се продава.
Та наскоро пуснаха новата спирала на Maybelline розова

Толкова съм очарована. Евтина и наистина прави драматичен погледа, извива миглите , изумена съм. Аз съм минала през какви ли не спирали за по 5лв за по 25лв, но тази ме очарова smile3521

# 39
  • Варна
  • Мнения: 535
От години купувам спирали само на Lumene. Редувам няколко вида. В момента съм с една със супер тънка и гъста четка и ефекта и е страхотен. И...най-хубавото...спиралите на Lumene са със защитна опаковка  Peace

# 40
  • Мнения: 521
Изпревари ме за спиралите на Лумене, Бубуто. И аз гласувам за тях. Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 535
Всички продукти на лумене ми харесват....с изключение на лаковете за нокти....е няма такъв боклук  Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 901
От години купувам спирали само на Lumene. Редувам няколко вида. В момента съм с една със супер тънка и гъста четка и ефекта и е страхотен. И...най-хубавото...спиралите на Lumene са със защитна опаковка  Peace

Можеш ли да качиш снимка на спиралата или да напишеш пълното й име  Praynig И аз харесвам козметиката им! За спиралите обаче съм малко предубедена -  последно бях взела за майка ми една в лилава опаковка със силиконова четка, уж за обем и разделяне я даваха, но нямаше почти никакъв ефект от нея...

# 43
  • Мнения: 183

Аз вчера си купих тази на Лумене.Страхотна четка има  - плоска, като отстрани косъмчетата са дълги, а отгоре и отдолу са мн къси и перфектно боядисва миглите в основата  Heart Eyes  - Подхранваща спирала с арктическа  облепиха каквото  и да означава това  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 63
И аз да се включа в темата Simple Smile
Купих си спирала на Ланком - Hypnose ,страхотна е !
Ползвах на Шанел една..не си спомням конкретно името,но беше невероятна...Шанел  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт