LaRedoute.fr - 164 - Големите намаления - 08.07 - 15.07

  • 73 766
  • 1 803
  •   1
Отговори
# 60
  • Хасково
  • Мнения: 43
Имам две неполучени поръчки от 16/06/2010. Има ли и други неполучени от тези дати? Знам че е рано още за притеснения, но няколко от поръчките ми от 16/06 пристигнаха преди 10 дни, дори една и от 23/06, а две от 16/06 - не. Вчера ходих до банката да проверя движението по сметката  (щото нямам интернет банкиране) и се оказа, че за тези непристигналите поръчки не са дръпнали и паричките, а за по-задни дати са изтеглени. Писах им снощи пък да видим.

# 61
  • Мнения: 2 231
Е поне малко се успокоих fabia , моята е средна по ръст. към 98-100 см, и не е дебела, така, че дано да си го носи поне няколко месеца. Хайде успешни покупки на всички и да пуснат пак някоя далаверка Mr. Green

# 62
  • Мнения: 193
От поръчките по малките цени от 22-ри най-много сякаш се радвам на кафявата парка на Актив...... Малко дълга идва за вкуса ми, но това е лесно поправимо ......

Да се оплача - от както са започнали намаленията нямам НИТО ЕДНА поръчка. Чувствам се ..... тъпо !

# 63
  • Мнения: 1 178
на Кокон нещата като че ли са умалени
имаше от миналите намаления комплекти с качулка, 102 от него вече късее на Стефания, и долнище, и ръкавите на горнището

много лошо, какво значи, че се прецаках ли?, май-трябваше първо да питам. Други неща като блузи и панталони 102 и залепват, я и друг да даде мнение Embarassed

Моите впечатления са, че са уголемени спрямо ларедутската марка.  Thinking

# 64
  • Мнения: 2 122
Oк, може нашия екип да се е паднал такъв, но е малък на Стефания, на фона на Адидас-а, за който говорехме преди няколко страници
ще взема да снимам разлика в дължините на двете 102  Peace

# 65
# 66
  • Мнения: 180
Малко със задна дата ми е въпросът, но на центовите цени имаше ли чаршафи? Чак такава блейка ли съм?
даа имаше по 0,15Е и по 1Е  Mr. Green
Mr. Green Crazy Crazy Crazy

# 67
  • у нас
  • Мнения: 5 730
на Кокон нещата като че ли са умалени
имаше от миналите намаления комплекти с качулка, 102 от него вече късее на Стефания, и долнище, и ръкавите на горнището


на нас ни бяха големи, и още си ги носим  Peace

# 68
  • Мнения: 2 149
Ronisum, Кукуун са много точни като размери. Имаме 102 яке, което на синът ми, който е кльоща и по-нисък от останалите деца, тази зима му ставаше, а беше на 3г9м.
На малкия купих плюшен от мин. намаления, р-р 81, той сега е на 1г6м и го носи , ръкавите подгъвам, може към есента да са ок, но и той е дребен спрямо другите. Иначе като качество са прекрасни!

# 69
  • Мнения: 243
И аз го поръчах токущо, ама да питам, ще стане ли на моята мома (на 3г) newsm78, малко след дъжд качулка, ама някой ако ми отговори за успокоение, ще се радвам.
И аз се присъединявам към питането, че моята принцеса е 98см ...

Момичета, ето Tук има размери за да се ориентирате. Peace

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 441
Момичета, ако не си взема поръчка от пощата, след колко време я връщаха обратно и Редутци автоматично ли връщат парите за нея, като я получат?

# 71
  • Мнения: 910
Аз за първи път пуснах поръчка от намаления. Дано не ми се бави много.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 631
Вени е дала и размери,но и аз да ви успокоя-отговарят си.Ние имаме за 2 год и ни е една идейка голям ,но сме 85см

# 73
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, ако не си взема поръчка от пощата, след колко време я връщаха обратно и Редутци автоматично ли връщат парите за нея, като я получат?
След 20 дни я връщат обратно като непотърсена.

# 74
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Благодаря за новата тема! Алекс   bouquet
Тази сутрин не мога да стана  Rolling Eyes , и докато нахраня дребния то всичко свършило.  Tired

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 09:50 от Shelii

Общи условия

Активация на акаунт