LaRedoute.fr - 164 - Големите намаления - 08.07 - 15.07

  • 73 758
  • 1 803
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 217
вече взех 3 колета от 23.06..единия беше здраво разкъсан, та са го описвали и мерили наново в тук в БГ, нищо не липсва  bouquet

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Малко със задна дата ми е въпросът, но на центовите цени имаше ли чаршафи? Чак такава блейка ли съм?

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 9 730

Мерси, поръчах го, размер 102 в розово, 8 евро.
Отзиви за тези има ли:

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Малко със задна дата ми е въпросът, но на центовите цени имаше ли чаршафи? Чак такава блейка ли съм?
даа имаше по 0,15Е и по 1Е  Mr. Green

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аха, тези значи. Тях ги видях, въпреки че не успях да хвана ни един; помислих на първите центови, когато все още имаше наличности и се поръчваше нормално, да не съм изтървала.

# 50
  • Мнения: 2 149
Малко със задна дата ми е въпросът, но на центовите цени имаше ли чаршафи? Чак такава блейка ли съм?
Ами аз не знам дали е имало, като гледам в пистигналите пакети няма./нали момичетата снимат, чаршафи не видях/  Само където на 1-2 ден от намаленито, тогава ли беше, имаше торба+калъфка за 0,15 Е, една колоритна, малко младежка - с момиче и кола на нея. Аз пуснах двечки за мен, фактурирани са ми, изтеглени са парите, но докато не ги видя не бих се хвалила. Някой ще каже защо не съм пуснала повече - просто мислех, че има грешка в цената, а не исках да ми откажат нищо, затова 2 за мен и 4 за приятелка = 6 бр.

# 51
  • Мнения: 217
на центовите 1-вият ден от намаленията нямаше чаршафи

на следващия ден от 1 евровите вече имаше, и то много хубави, ленени, скъпи от 60, 70 Е намалени на 1 Е.

после на 30.06 пуснаха от 0.15....и от 1 Е

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Чаено, тц, одеве гледах нечии снимки от центовите с една камара чаршафи. Явно си идват, макар не на всички.

# 53
  • Мнения: 2 231
И аз го поръчах токущо, ама да питам, ще стане ли на моята мома (на 3г) newsm78, малко след дъжд качулка, ама някой ако ми отговори за успокоение, ще се радвам.

# 54
  • Мнения: 63
И аз го поръчах токущо, ама да питам, ще стане ли на моята мома (на 3г) newsm78, малко след дъжд качулка, ама някой ако ми отговори за успокоение, ще се радвам.
И аз се присъединявам към питането, че моята принцеса е 98см ...

# 55
  • Мнения: 28
Нещо интересно тази сутрин? До кога са намаленията?

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 08:41 от Something_new

# 56
  • Мнения: 2 122
на Кокон нещата като че ли са умалени
имаше от миналите намаления комплекти с качулка, 102 от него вече късее на Стефания, и долнище, и ръкавите на горнището

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Мерси, поръчах го, размер 102 в розово, 8 евро.
Отзиви за тези има ли:


Имам го сив, хубав е - доста плътен е. Сега си метнах един син в кошницата. На AWS взимам най-малкото 30/32, но този след пране ми стои по крака , затова син избрах 34/36

Cocoon са умалени, да  Peace

# 58
  • Мнения: 2 231
на Кокон нещата като че ли са умалени
имаше от миналите намаления комплекти с качулка, 102 от него вече късее на Стефания, и долнище, и ръкавите на горнището

много лошо, какво значи, че се прецаках ли?, май-трябваше първо да питам. Други неща като блузи и панталони 102 и залепват, я и друг да даде мнение Embarassed

# 59
  • Мнения: 63
според мен плюшеният екип ще стане 102 за 3год.ние го имаме в червено и зелено същият размер и сме на 4год,но то си зависи и от детенцето дали е по-пълничко или слабичко все пак.цветовете са по-бледи от тези в сайта реално Peace

Общи условия

Активация на акаунт