Мнения за Хотел Калиакрия Ризорт -Каварна

  • 10 330
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Току що се връщаме от Калиакрия и отзивите ми са само положителни Simple Smile Simple SmileВярно е,че невероятната гледка я имате само от апартаментите на първа линия,затова винаги питайте.Бяхме наели апартамента с две спални на супер изгодна цена з нощувки за 4 човека -386 лева.За плаж ползвахме Бендида.

# 16
  • Мнения: 1 619
Темата е стара и искам да я побутна... Някой с отзиви това лято ? Няколко години почиваме в Топола Скайс,обаче искам известно разнообразие и съм хвърлила око на ''съседите".... Та въпросите ми са свързани с ресторантите и магазина в комплекса.Ако реша да взема частен апартамент има ли възможност за хранения,защото знам от опит,че "Калиакриа" е доста отдалечена както от центъра на Топола,така и от по-големите населени места....

# 17
  • София
  • Мнения: 6 685
В неделя се върнахме от там. Не ползвахме (защото не съм фен на ол инклузива), но има възможност да си платиш за ол инклузив. Имат нов отделен ресторант за него, а иначе остават бистро и балкон ресторанта за другите гости, които са на свободна консумация. Разбрах от други познати, че храната на ол инклузива и много и качествена. Иначе в магазина има доста неща и може да си готвиш - в апартамента има всичко необходимо. Може и от Каварна да си напазаруваш, там има повече избор.

# 18
  • Мнения: 1 619
Олив,страшно много ти благодаря за коментара !! Виждам,че ходиш много често там и за това ще те помоля да споделиш как е най-изгодно за резервация /може и на лс да ми пишеш/.Къде ходихте на плаж?

# 19
  • София
  • Мнения: 6 685
Аз буквам директно на рецепция, но без храна, затова не мога да дам съвет - не съм фен на ол инклузива, някак човек се чувства длъжен да опита всичко и само яде, затова спрях да ползвам тази опция, откакто детето порасна.
Иначе на плаж ходим на Кибела, там е най-спокойно и приятно според мен.

Общи условия

Активация на акаунт