А самото зачеване- има ли усещания ?

  • 138 567
  • 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Е, като прочетох за имплантиране - първо се сетих за зъби, ама отделен въпрос. За първи път чувам подобно наименование на тая работа.
Не съм усетила нищо, нито знам кога точно е станало. Имах зацапване около датата на редовния цикъл, после в трети месец пак.

# 61
  • Мнения: 294
Да,аз си го усетих и бях сигурна,че е точно това!

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Зацапване получих първия път, втория - не. Естествено го отдадох на последващ МЦ, не на това, че Чудото е станало. Абсолютно никакво усещане нямах, че е станало. Дори си попътувах и относих на тежко (с баткото това)... ooooh!

# 63
  • Мнения: 299
Според мен самото зачеване няма как да се усети. Аз лично имах само зацапване при имплантирането , и като прочетох тук там , че това е ранен признак за евентуална бременност си направих тест. Това е . Друго няма как да се усети.

# 64
  • Мнения: 2 149
Нищо не се усеща,като всеки друг път Laughing

# 65
  • Мнения: 8 917
Самото зачеване не мисля, че има някой който да го усети.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Аз лично имах само зацапване при имплантирането ...

А какъв точно цвят е зацапването ? Колко е, една капка ли е, или има нужда от превръзка ?
Вече започнах да си наблюдавам и бельото  wavey

# 67
  • Мнения: 7 947
При мен си беше определено за превръзка, кафеникаво на цвят.

# 68
  • Мнения: 3 804
Нищо не усетих.

# 69
  • Мнения: 299
При мен зацапването си беше точно като цикъл , но по оскъдно. Когато видях се отчаях че бебето не е станало , но когато на другият ден вече нямаше нищо , се замислих дали пък чудото не е настъпило. А имах и всички екстри на ПМС , ноооо -бях бременна  Party

# 70
  • Мнения: 571
Знаех си ову кога ми е и около седмица след нея имах зацапване newsm78 тогава си помислиш,4е М ми подранява просто...а то какво се оказа  Laughing
беше съвсем оскъдно,колкото да мацне и толкова.На другия ден нямаше нищо...след теста имах кървене,но това е друга тема
Успех в на4инанието

# 71
  • Мнения: 16
не според мен! И до ден днешен незнам кога е било точно зачеването! По-скоро усетих имплантирането- поне си мисля, че е било това след като попрочетох насам натам- като остра болка го почувствах в яйчниците-  и се чудих какво ли ми става, защото по принцип менструлни болки нямам.

# 72
  • Мнения: 3 092
Нищо не усетих

# 73
  • Мнения: 71
Да си призная ччестно не помня да съм имала подобни усещания.

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 1 679
Съмнявам се, че можеш да усетиш самото зачеване. При мен нямаше никакви признаци, нищо не усетих, не съм усетила и имплантирането, нямаше зацапване. Нищичко. Като изключим, че още след първия опит (2-3 дни след цикъла ми) бях сигурна, че съм забременяла.

Общи условия

Активация на акаунт