Ще мога ли да се науча на дърти години.....

  • 13 716
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33
Бижу, аз съм кльощава и влюбена в мойто си мъж.  Heart Eyes Инсинуациите ти ме обиждат, искам и аз с тебе за ръчичка на басейна, пък!

# 31
  • Мнения: 17 546
Инсинуациите ти ме обиждат ...
Mr. Green
Добре, и ти за ръчичка!  Peace

# 32
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ба си, докъде стигн́ах!?  Thinking  Да тръгна да раздавам телефона на мъжа ми в женски форум, па било то и на лични... ooooh!

 Joy Joy

Синовете ти, ако не се лъжа, бяха големи  Whistling, те не помагат ли на баща си Mr. Green? Питам просто, заради многото кандидатки, иначе аз мога да плувам  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 2 217
Айде бе, за пиеньето никой не казва нищо.....Нема ли можачи? Сама не мога, не е интересно, няма стимул и ми става лошо ooooh!

# 34
  • Мнения: 139
Айде бе, за пиеньето никой не казва нищо.....Нема ли можачи? Сама не мога, не е интересно, няма стимул и ми става лошо ooooh!
Е аз писах, ама кой да види Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 17 546
Вие докат` се учите да плувате, ние с мъжете ви, ше идем да се напийм! Mr. Green
Големи са синовете ми, на 20 и на 17. Wink Какво за тях? Whistling Ма аз съм млада още, ставам за сичко.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 217
Айде бе, за пиеньето никой не казва нищо.....Нема ли можачи? Сама не мога, не е интересно, няма стимул и ми става лошо ooooh!
Е аз писах, ама кой да види Crossing Arms

Верно бе, пропуснала съм  bouquet Ама още да се присъединят.....

Вие докат` се учите да плувате, ние с мъжете ви, ше идем да се напийм! Mr. Green
Големи са синовете ми, на 20 и на 17. Wink Какво за тях? Whistling Ма аз съм млада още, ставам за сичко.

О, агнешко.... smile3508  Да отворя скоба, че не съм педофил, иначе рискувам Бижу да ме завлече на дъното Grinning
Моя мъж не е пияч, ама някоя може и да го научи.....Пък и аз не съм за изхвърляне, знам туй-онуй......

# 37
  • Мнения: 139
Вие докат` се учите да плувате, ние с мъжете ви, ше идем да се напийм! Mr. Green
Големи са синовете ми, на 20 и на 17. Wink Какво за тях? Whistling Ма аз съм млада още, ставам за сичко.
Ехааа големия набор 89 ли е, ако е значи сме връстници Whistling Wink

# 38
  • Мнения: 17 546
О, агнешко.... smile3508  Да отворя скоба, че не съм педофил, иначе рискувам Бижу да ме завлече на дъното Grinning
Моя мъж не е пияч, ама някоя може и да го научи.....Пък и аз не съм за изхвърляне, знам туй-онуй......
Гарантирам ти, че сама ще пожелаеш да се завлечеш. Wink Joy
Ти го дай насам, пък ние ще го научим на каквото трябва Whistling

Стефи, `90 е. Ма ти имаш бебе бе! Ше те пляскам! Рано ти е още за такиви отклонения...

# 39
  • Мнения: 139
О, агнешко.... smile3508  Да отворя скоба, че не съм педофил, иначе рискувам Бижу да ме завлече на дъното Grinning
Моя мъж не е пияч, ама някоя може и да го научи.....Пък и аз не съм за изхвърляне, знам туй-онуй......
Гарантирам ти, че сама ще пожелаеш да се завлечеш. Wink Joy
Ти го дай насам, пък ние ще го научим на каквото трябва Whistling

Стефи, `90 е. Ма ти имаш бебе бе! Ше те пляскам! Рано ти е още за такиви отклонения...
Какво да ти кажа не си само ти тази, която иска да ме пляска, ама какво да се прави взеха ме млада и зелена още Mr. Green

# 40
  • Мнения: 17 546
Е, щото и мен така, та знам предварително какви ги мътиш! Twisted Evil

# 41
  • София
  • Мнения: 71
Охоо, аз съм 88ми набор. Е, леко съм по-дърта, ама лекинко Mr. Green. Ама пък нямам бебе. И не мога да плувам. Flutter Flutter

# 42
  • Мнения: 139
Хахаха, ама аз търся само приятел за чат ала-бала. Wink Whistling Мъж и дете си имам-мерси Joy

# 43
  • Мнения: 17 546
Охоо, аз съм 88ми набор. Е, леко съм по-дърта, ама лекинко Mr. Green. Ама пък нямам бебе. И не мога да плувам. Flutter Flutter
Joy Хищници такива. Ти сега за плуване ли се записваш или за какво? Flutter

# 44
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз да питам пак за пиеньето......То май еба...то си е по-блага работа, но най-убаво е плуването. Как стигнахме от неумението да плуваш до умението на други работи - верно казва мъжът ми, че жените знаят всички завои и пътища до тая темичка....
Бижу, нямам нищо против да удара дънцето с някой момък.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт