Ще мога ли да се науча на дърти години.....

  • 13 717
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24 467
Отложи за по- към пенсионна вързарст. Тогава човек има време и уляга. Може да спре да те впечатлява водата в очите и в носа.
А, кола, на майка колега взе кнсижка на към 58 години. Когато го питаха какво прави при ситуация в кръстовище, той казва, че спира и чака "ситуацията да мине".

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
А аз имам мерак да се пробвам да карам ски. Но все си мисля, 4е съм дърта ве4е за на4инаещ скиор hahaha
Ще се научиш само с по-дебели дрехи. Аз когато се учих имах към 700 падания.
И аз не мога да плувам и като ви чета ми се иска да опитам пак.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 957
Отложи за по- към пенсионна вързарст.

Тъй, тъй - ще стане, бе. При новите тенденции на условията за пенсиониране - към 75 - 80-ет години, интусиазирани нови плувкини и колоездачки!  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 10 629
Тъкмо вчера обяснявах на мъжа ми, че е крайно време да се науча да плувам. Само цапам в басейна с една възглавница. Бих си купила и надуваеми ръкавели, но не продават за майки над 50кг. Twisted Evil, а и ако имам такива никога няма да се науча да плувам.
Бижу да ме включи в списъка на желаещите да идат при нейния мъж Laughing
Ролери и колело мога да карам.

# 79
  • Мнения: 24 467
Отложи за по- към пенсионна вързарст.

Тъй, тъй - ще стане, бе. При новите тенденции на условията за пенсиониране - към 75 - 80-ет години, интусиазирани нови плувкини и колоездачки!  Mr. Green
Тогава е почти сигурно, че водата в ушите и носа няма да я мисли.

# 80
  • Мнения: 35 983
ау, темата за неплуващите самотници, които отнасят всички майтапи от плацикащите се гадове, е много моя  hahaha

Цуци, скъпа, от септември като почне работа басейна, ще те заведа лично за ръчичка и ще те представя на персоналния ти треньор - обучител на начинаещи от 6 до 66 години, в лицето на собствения ми съпруг. Гарантирам ти, че освен, че няма да се измъкнеш суха от цялото начинание, няма да се измъкнеш и ненаучена! Peace

предпожи и на мен, моля  Flutter

пп мога да пия /умерено/; карам колело /или поне преди го правех/; не карам ски, но и не държа да мога - предпочитам, близкото капанче с горещ чай с коняк докато мъжеството се тътри по снеговете с децата и екипировката  Mr. Green
ловец и рибар не желая да бъда, а на футболен мач с пушка в гърба не мож' ме закара; от опит - кола се кара по-лесно отколкото се плува  Mr. Green

ппп към момъка нямам намерения - Бижу, ти си ми приятелка  Hug

# 81
  • Мнения: 1 209
Тази е моята тема,  Mr. Green

Създавам паника, нямам координация между ръцете и краката. Потъвала съм качествено нееднократно, вкл. с жилетка за джет на младини, завирала съм се паникьосана под понтон, преплувала съм басейн напреки като дете (щото видите ли морето е много по-голямо), изпивайки половината ама и аз не знам как...

Та с 2 думи не мога да плувам-потъвам въпреки хидродинамичните си форми. Иначе с къпане под душа не'ам проблеми -къпя си се редовно... ама за сефте по гръб във водата с намокрен кок и мокри уши се накиснах едва преди година. Носа си не мокря , очите също - не мога да си потопя главата и туй то....Мога да плувам с изививки като крокодил (както кава детето)- лазейки на пръстите на ръцете си в дълбо4ина около 70 см. Брейй кви дълги ръце съм имала. Явно давенията ми държат влага.
Много ме е шубе.....

# 82
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Отложи за по- към пенсионна вързарст. Тогава човек има време и уляга. Може да спре да те впечатлява водата в очите и в носа.
А, кола, на майка колега взе кнсижка на към 58 години. Когато го питаха какво прави при ситуация в кръстовище, той казва, че спира и чака "ситуацията да мине".
Това ми хареса!
И аз така - на дърти години да питам, мога ли да се науча да:
-плувам
-шофирам /иначе имам книжка и горната ситуация ми е позната/

Пиенето го мога
Май и други неща Wink

:

# 83
  • Мнения: 1 174
harmony_broken разби ме  Laughing


Аз мога да плувам, но имам страх от вода. Не влизам надълбоко, изпадам в паника ако главата ми се озове под водата, като плувам си държа главата високо и така. Но задължително трябва да мога да стигам дъното с крака.
Научих се сама, между другото, по метода на harmony_broken с опирането на пръстите на ръцете на плиткото в морето, но трябва да няма вълни, да не те заливат. Просто се отпускаш като те надигне водата, и откриваш как да се движиш, така че да се задържаш над водата.
Пър-цуци, а ти как точно искаш да плуваш ? Аз например "плувам" като се отблъсна напред с краката, правя десетина замаха с ръце, да съм преплувала 10 -тина метра да речем, в морето задължително успоредно на брега или в посока към брега, не навътре /заради дълбочината/ и после се отпускам над водата, полежа си, пък поплувам по същия метод обратно. Това ми е плуването.
Мъжа ми обаче плува много метри навътре, до шамандурата и обратно, с еднократна почивка, аз така не мога, уморявам се.
Ти като казваш към мъжа и децата да се присъединиш как точно плуват те ?

# 84
  • Мнения: 91
Ей това е темата за мен. На 22 години съм, но нито плувам, нито колело карам. Преди 3 дни се прибрах от поредната почивка на море, на която аз стоях и пазих багажа докато другите плуваха и играеха волейбол във водата. И реших - ще се записвам на курс по плуване. Бижу, много ще съм благодарна за координати на басейна, където работи съпругът ти.  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 17 546
Бубс, каня те, разбира се! Hug  Като се прибера от морето, ще дам координати на басейна. И без това сега са в почивка.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 217
Създавам паника, нямам координация между ръцете и краката.

Мога да плувам с изививки като крокодил (както кава детето)- лазейки на пръстите на ръцете си в дълбо4ина около 70 см.

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo newsm62
Така не съм се смяла отдавна    bouquet

Пър-цуци, а ти как точно искаш да плуваш ?
Ти като казваш към мъжа и децата да се присъединиш как точно плуват те ?

Ами искам да не се удавя във вода, или ако някой се дави да не стоя да го гледам Thinking

А мъжлето като е с децата ги води с лодката навътре - той е бивш спортист, ватерболист 10 години, а после футболист. Нали се сещаш как плува.

Между другото - взех книжка преди половин година и карам вече много добре, паркирам без проблем във всевъзможни ситуации и места / карам крайслер гранд вояджер - нещичко твърде огромно да е кола и не толкова, за да е рейс/, колата я владея чудесно, но имам един див недостатък - много съм зле с ориентацията, не знам пътищата, трябва да ми се каже откъде да мина, а това си е доста затруднително. Tired

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 19:34 от Пар - Цуци

# 87
  • Мнения: 4 668
Много забавна тема  Peace
Цуци - аз мога да пия много и плувам почти перфектно . Мога да те занимавам и в двете дейности безплатно като за предпочитане е първо да плуваме , а после да пием , защото при обратния вариант трябва да си водим с нас поне двама като мъжа на Бижу  Laughing / да ни спасяват от удавяне , да не си помислите друго ... /
Ако все пак това ти се вижда малко - мога и ски да те науча да караш и така ...

Общи условия

Активация на акаунт