Ще мога ли да се науча на дърти години.....

  • 13 735
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Ако ще ти стане по-леко /споделена мъка-половин мъка/ и аз не мога да плувам.
Ама пък се мъча. Докарвам го като средно голям кит в плитчина. И хич не ме е срам.
А! И крада на детето пояса. Laughing

 hahaha Олекн ми Hug

# 16
  • Мнения: 17 546
Цуци, скъпа, от септември като почне работа басейна, ще те заведа лично за ръчичка и ще те представя на персоналния ти треньор - обучител на начинаещи от 6 до 66 години, в лицето на собствения ми съпруг. Гарантирам ти, че освен, че няма да се измъкнеш суха от цялото начинание, няма да се измъкнеш и ненаучена! Peace

# 17
  • Мнения: 139
Хехе Цуци айде уреди се... Crazy

# 18
  • Мнения: 2 229
На мен ми е странно някой да не може да плува, все се чудя на една приятелка дето и тя не можела. Rolling Eyes Не мога да си го обясня, по-лесно е да плуваш, отколкото да потънеш. Laughing

Разбира се, че трябва да се научиш, нищо трудно няма и е голям кеф, накарай мъжа си да те научи!! Laughing

Ми и на мен ми е странно как така някой не може да кара колело, но явно може.
Ей го на, аз ни на дърти, ни на млади години успях да се науча да плувам.......много трудоемко ми се вийда цялото това шляпане....

Оооо да, вече няма да се обаждам, аз не мога да карам колело!! Joy Трябва пак да пробвам да се науча. Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Цуци, скъпа, от септември като почне работа басейна, ще те заведа лично за ръчичка и ще те представя на персоналния ти треньор - обучител на начинаещи от 6 до 66 години, в лицето на собствения ми съпруг. Гарантирам ти, че освен, че няма да се измъкнеш суха от цялото начинание, няма да се измъкнеш и ненаучена! Peace

А така-а-а, че и с връзки ще се уредя - от три дни насам живота ми е прекрасен. Mr. Green
Това ако е сериозно предложение - приемам. Peace

# 20
  • Мнения: 3 447
Абе... аз вече 30 години всяко лято се уча, да ти кажа  Rolling Eyes
И кво викаш, не става ли Tired
Като ютия съм... стигне ли ми водата до шията, край  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
Другото, на което искам да се науча, е да ПИЯ.....
Надявам се, че по тази точка ще имам повече кандидати за учители hahaha

# 22
  • Мнения: 17 546
Това ако е сериозно предложение - приемам. Peace
Напълно и съвсем сериозно е!  Peace Мъжът ми е треньор по плуване на закрит басейн. Най-малкият му ученик е на 4, а миналата година обучаваше една госпожа на достолепните 63, която беше след операция на тазобедрена става и и казали да плува. Няма ненаучил се да плува ученик, заклевам се!

# 23
  • Мнения: 139
Другото, на което искам да се науча, е да ПИЯ.....
Надявам се, че по тази точка ще имам повече кандидати за учители hahaha
Аз първа се записвам, знаеш откъде са моите учители, така че слагай масата... Joy а аз таратора и мастиката bowuu

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Много ми върви напоследък, е-й-й-й.....

# 25
  • Мнения: 17 546
Много ми върви напоследък, е-й-й-й.....
Хм, да ти завиди човек... Thinking

# 26
  • Мнения: 33
Охоо, ето темата за мен. Бижу, моля за координати на лични. Аз тоз "занаят" съм го овладяла до степента, в която да се задържа над водата колкото да не потъна, но това моето в никакъв случай не може да се нарече "плуване". Много ми е тъпо при по-бурно море да цикля на плажа, без да смея да вляза по-дълбоко от височината на коленете, ама пусти страх... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 916
Другото, на което искам да се науча, е да ПИЯ.....
Надявам се, че по тази точка ще имам повече кандидати за учители hahaha


По този параграф можеш да се обучаваш и самостоятелно, нямаш проблеми.

# 28
  • Мнения: 17 546
Ба си, докъде стигн́ах!?  Thinking  Да тръгна да раздавам телефона на мъжа ми в женски форум, па било то и на лични... ooooh!
Да знаете, че съм зла, ячка и проклета. Мога да плувам колкото да ви завлека на дъното. Mr. Green
наистина август басейна ще почива, но на есен с песен - заповядайте. Hug

# 29
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Проблема с не-плуването го преодолях като стоя на плитко и се плацикам. Имам възглавнички, голям пояс и много ентусиазъм да се мятам във водата. Хич не ми трябва да сгрибам като плувец.

Общи условия

Активация на акаунт