Ще мога ли да се науча на дърти години.....

  • 13 729
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 71
Що бе, Бижу, да си намериш снаха във форОма си е далавера отвсякъде. Непрестанен контрол! Twisted Evil  Wink

Ама вие се бъзикате, а аз верно не мога да плувам. И все някога май ще трябва да се науча... Предлагам уроци по пиене в замяна, това поне го владея. Joy

# 46
  • Мнения: 9
Инсинуациите ти ме обиждат ...
Mr. Green
Добре, и ти за ръчичка!  Peace

Бижу, свободна ръчичка остана ли ти?
Сега сирьозно: обявата ти за кой град се отнася? Иначе мен ме е страх да си намокря ушитИ, сакън, може пък да ръждясат...
И не че нещо, ама съм си варненка.. не си мислете, че се раждаме научени морските чеда  Laughing
А що се отнася до колелото, имаше време когато карах.. Сега убийте ме, не мога. И пак ми се вижда по-вероятно да си припомня как ставаше, отколкото да се науча да плувам.
Записвам се за младшите треньори, ако е възможно, и аз съм на 20  Laughing

# 47
  • Мнения: 139
Бижу, свободна ръчичка остана ли ти?
Сега сирьозно: обявата ти за кой град се отнася? Иначе мен ме е страх да си намокря ушитИ, сакън, може пък да ръждясат...
И не че нещо, ама съм си варненка.. не си мислете, че се раждаме научени морските чеда  Laughing
А що се отнася до колелото, имаше време когато карах.. Сега убийте ме, не мога. И пак ми се вижда по-вероятно да си припомня как ставаше, отколкото да се науча да плувам.
Записвам се за младшите треньори, ако е възможно, и аз съм на 20  Laughing

Охааа айде още една наборка Peace
То и аз не мога да карам колело, но да плувам мога  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 17 546
Бижу, свободна ръчичка остана ли ти?
Ше ви навържа кат три синджира роби и право у водата!
За Сф, за варненска жалост. Басейна от едната страна е 140 см, а от другата 170. Баш кат за начинаещи. Peace
Ма от 21-ви юли до 10-ти август сме на плажа на Черноморец, уроци може да дава и там. Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
А аз имам мерак да се пробвам да карам ски. Но все си мисля, 4е съм дърта ве4е за на4инаещ скиор hahaha

# 50
  • Мнения: 139
А аз имам мерак да се пробвам да карам ски. Но все си мисля, 4е съм дърта ве4е за на4инаещ скиор hahaha
Оооо аз пък нямах мерак да ставам ловец, ама на насила ме занесоха, че даже и пушка си купих. И какво накрая аз бъгнах от обикаляне в гората след някаква дива свиня и ме оставиха да редя масата и да правя таратори #Crazy #Puppy dog #Sniper

# 51
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Оооо аз пък нямах мерак да ставам ловец, ама на насила ме занесоха, че даже и пушка си купих. И какво накрая аз бъгнах от обикаляне в гората след някаква дива свиня и ме оставиха да редя масата и да правя таратори #Crazy #Puppy dog #Sniper


Aз съм по-пишман кандидат-ловец Crazy Бях за морална подкрепа само, защото не обичам лова, а дивото прасе заобиколи дружинката и подгони мен  Whistling Не съм знаела, че бягам толкова бързо.  Joy

# 52
  • Мнения: 139
Оооо аз пък нямах мерак да ставам ловец, ама на насила ме занесоха, че даже и пушка си купих. И какво накрая аз бъгнах от обикаляне в гората след някаква дива свиня и ме оставиха да редя масата и да правя таратори #Crazy #Puppy dog #Sniper


Aз съм по-пишман кандидат-ловец Crazy Бях за морална подкрепа само, защото не обичам лова, а дивото прасе заобиколи дружинката и подгони мен  Whistling Не съм знаела, че бягам толкова бързо.  Joy
Леле знам аз бях предупредена, че ако ме подгони свиня-майка трябва да бягам по-бързо и от оня от филмчето с койота Уили Joy Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 6 129
Що бе, Бижу, да си намериш снаха във форОма си е далавера отвсякъде. Непрестанен контрол! Twisted Evil  Wink

 Mr. Green И после ще четем за Бижу в темите за свекървите.

Аз като мога и да плувам, и да пия къде да се запиша?  newsm78  Не искам да изоставам от културно-масовия живот.

# 54
  • Мнения: 577

Аз като мога и да плувам, и да пия къде да се запиша?  newsm78  Не искам да изоставам от културно-масовия живот.

На ски ако не ги владееш.   А аз ще посетя курса по пиене.

# 55
  • Мнения: 17 546
Що бе, Бижу, да си намериш снаха във форОма си е далавера отвсякъде. Непрестанен контрол! Twisted Evil  Wink
Mr. Green И после ще четем за Бижу в темите за свекървите.
Така или иначе като му дойде времето, ще четете... Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 2 217

Аз като мога и да плувам, и да пия къде да се запиша?  newsm78  Не искам да изоставам от културно-масовия живот.

Ти ще кандидатстваш за раздел преподаватели тогава..... Mr. Green

# 57
  • Мнения: X
Аз се научих на 19, така че можеш.
Записах се на плуване при треньор, отначало движения с дъските, после те учат да се отпускаш и придвижваш по гръб и по някое време вече плуваш. Отне ми 8 часа или 2 пъти седмично - научих се за месец. Това в Академика, при БАН. Просто трябва да направиш първата крачка - да се запишеш и да уточниш, че ще се учиш - най-добре октомври, със студентите, за да не те слагат с децата Simple Smile)

# 58
  • Мнения: 17 546
Nesiha, кой те тренира там?  Rolling Eyes

# 59
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Еми, аз стигнах да се отпускам само по гръб, после запецнаФ rotfImaoАма е тъй кЪт сЪ учи сам човек Banghead
arqun- много права, половината варненци нИ моЖ да плувамИ rotfImao срааааааааааам Embarassed Embarassed Embarassed Joy

Общи условия

Активация на акаунт