КГБ = Клуб на Готините Баби - 99

  • 29 642
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 391
               Яжке,добре си направила и аз следвам твоя пример! Отивам да гледам щурите съседи / като ,че ли си нямаме същите  Laughing/ и ви пожелавам ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!   tv  smile3524

# 706
  • София
  • Мнения: 16 042
Дидиа, моето е в прегъвката, по ставата. Аи ставите ми са слаби, въртят се. Ще се оправим, няма страшно. Не обичам да ходя по лекари.
Лека нощ и от мене. Дано Ани не закъснее много, че ми се спииии.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 741
    Да,обаче се ококорих.Гледах по новините за реактора...и как сгрешиха името на директора и се разсъних.И мен ме болят коленете много.Не бива да ги натоварвам,ама днес прекалих. Чудя се дали утре ще мога да ходя. Меко л...о. Joy Бабишкерник.
     Лека нощ!http://www.vbox7.com/play:40761bd9

Последна редакция: сб, 21 авг 2010, 00:24 от Яжка

# 708
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Добро утро, поспаланки!
Аз вече и хлебната баница направих за закуска и си чакам "Милото", а вие...
Яжке, прочети това:

 http://www.sibir.bg/blog/Labom50/?blogPage=blogPreviewArticle&am … le&mailid=317

Точно сушоар не се препоръчва за намокрен телефон.
 А сега кафето:



Чайче за непиещите кафе:

                 

И това:

# 709
  • София
  • Мнения: 1 741
    Янче,благодаря за кафето,закуската,чая и сокчето.Аз изпих моето кафе и сега си ям триците.
    Благодаря за съвета за телефоните.Мобилните са добре,само слушалката на домашния е с много блед дисплей.Сложих я на гнездото,дано е паднала батерията и да се оправи.Вчера ги изнесох на терасата,за да ги чувам ако някой ме търси.И съм ги забравила.Вероятно ги е гряло и слънцето,като се е извъртяла сянката.Но снощи като поливах и накрая измих и терасата...
    Днес ме болят само коленете.Сега режа едни круши и се чудя дали да ги направя на сладко или компот.Имам една лятна круша,дето непрекъснато пада.Която узрее пада,а другите са твърди и се налага да ги правя непрекъснато,по малко.Голяма разправия,но пък е много сочна и сладка.
   Хайде,оставям ви /временно/.
   Приятен ден!

# 710
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , момичета.   bouquet

Янче , благодаря за трапезата , тъдява съм с кафето и аз.  Hug

Яжка , дано им няма нищо на телефоните.  Peace
Коленцата да не ти дават ядове и бързо да минават.  Simple Smile

Танчето , днес ще липсва , яка подготовка кипи за купона.  Grinning

Лек и хубав ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 4 178
Слънчев и усмихнат летен ден!
Още малко остана от лятото. топло, топло, ама като си помисля за обувки, ботуши и други стягащи неща ми се отщява да идва зима.
Още малко и изписваме темичката и почваме 100-тната! 
Аз тук съм хванала едно чекмедже и шкафчето под него и се занимавам с изхвърляне на разни хартийки. Та така ще си мързелувам. Само до магазина да ида, да направя за хапване и това е. Защото другата събота ще се работи явно.

# 712
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз сътворих на бързо темата ,
затова пишете и ще я пусна ако не днес , утре.  Hug
И да ви припомня , че на 30-31.08 стават две години от първата ни
национална среща , така , че и 100-тната тема съвпада с годишнината.  Laughing

# 713
  • София
  • Мнения: 16 042
Отдавна съм станала. Наваксвам си със сериалите от седмицата и се мотам из нета.
Янке, четох доста работи в Сибир, благодаря че го пусна.
Римар, защо да е работна ср. събота - нещо от септемврийските празници ли ще отработваме?
Ани тръгна на работа и използвах малко да и подредя стаята. Върху бюрото беше направо барикада от боклучета, а под тях посипано със захар, явно от бонбони.  А  искаше и комп. да си мести там...
Като се прибере утре вечер ще има скандал, но ще го изтърпя в името на чистотата.
Ще трябва и до магазина да се замъкна за малко плод-зеленчук.

# 714
  • София
  • Мнения: 4 178

Римар, защо да е работна ср. събота - нещо от септемврийските празници ли ще отработваме?



Не мила, държавните служители работим по "ленински" - като има работа, работим.

# 715
  • Мнения: 77
Ехоооооо, тук съм! Здравейте!
Ааааааа, кипи работа, че пушек се вдига!
Всеки със задачите си!
Аз обелих пипера за едната салата, изпекох патладжан за другата, сега мятам гъбките, после имам да пържа пил.дробчета...........,
Стефан оформи кюфтетата, сега ниже шишчета, с лук и пиперка, обаче за да не ощети някой гостенин тегли месото на дом.кантарче! Joy tooth #2gunfire
Всеки луд с номера си......Дилянка тръгва за погачата и да купи фоерверки.....всичко е под контрол!  hahaha

Стига толкова почивка, хайде на тръстиката, до 17 часа трябва да съм приключила и да съм в банята....... newsm37

Чао, до после, ако имам "грам" време!   


                       Heart Eyes Hug Laughing       
           

# 716
  • Мнения: 1 250
Здравейте милички,затъжих се за вас Hug Hug Hug Hug

С малко закъснение но от все сърце желая


На таткото на Шпунц да е жив и здрав до дълбоки старини newsm59

На дядо Стефчо всички стълби по две на веднъж да взема и както при нас казват до 100 да се чувства като на 20 cheers


Пишете за снимки но е видях newsm78,но тъй като  четох малко по диагонал сигурно съм пропуснала.Важно е всички куклички да са ни живи и здрави да растат радостни и щастливи обгърнати с много любов.


Аз от няколко дни съм вече баба на целодневен работен ден Simple Smileи тримата юнаци(да  са ми живи здрави) вече са всички в къщи , мама и татко на работа и бабата newsm61 newsm53.До компютрите е трудно да се доближиш,всичко що издава звук и картина Mr. Green работи на фул волюм , а бе какво да ви разправям като си знаете Rolling Eyes


Плюс, че при нас  този месец е месец на 3 тъжни годишнини. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose



И една хубава  

  loveuuu
Жабче, приятен път и приятна среща със всички вас мили приятелки txtloves

# 717
  • София
  • Мнения: 1 741
    Kаролин  Hug Hug Hug Липсваш ни!
    Хайде да се разхладим!

# 718
  • Мнения: 1 250
Разговор на двойка преди сън:


  Тя: Какво ще правиш ако умра? newsm78
   Той:Ще съм дълбоко опечален Tired Face
   Тя:Колко време?
   Той:Много дълго...
   Тя:Защо?
   Той много сериозно: Защото много те обичам и твоята смърт ще ме нарани дълбоко Tired Face
   Тя усмихната:Ще се ожениш ли отново?
   Той:Не!
   Тя: Защо не, не ти ли харесва да си женен?
   Той:Разбира се че ми харесва.
   Тя:Е тогава със сигурност ще се ожениш повторно.
   Той: Може би .....но само след като премине периода на траур и ако намеря причина да продължа да живея Tired Face Tired Face
   Тя: И... ще спите ли в нашия креват?
    Той: По всяка вероятност... newsm78
   Тя:Е тогава със сигурност ще сложиш до кревата си нейната снимка вместо моята.....
   Той:Не, ще сложа двете снимки.
   Тя:И ще правите ли секс в нашия креват?
   Той отпивайки от кафето: По всяка вероятност.. ще стигнем и до това.
   Тя:А ще играеш ли голф с нея?
   Той: По всяка верояност да...
   Тя: Е тогава разбира се ще и дадеш мойте пръчки за голф?
   Той:Не...тя е левачка
   Тоя:Каквооооооооооо?
   Той:По дяволите smile3538 smile3538 smile3538



Яжка Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 16 042
Каролин, радвам се, че се появи.
Свиквай ги децата на всеки час пред комп. да почиват 20 мин. за да не натоварват очите. Тогава ще се вихриш ти.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт