LaRedoute.fr - 166- Големите намаления - 25.07 - 31.07

  • 50 224
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 296

А ма то така е и като нямам пари за Ларедута,ако имах сигурно щях пак да харча Joy
 Laughing И аз така...
Мими,   bouquet и  Hug за вас!

Те намаленията може и да свършат,но предполагам,че бденията ще продължат.... Mr. Green

Алекс,   bouquet за темата!

Ани,мерси за пожеланията в хлебната тема!  Hug

# 46
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може ли рефрентния номер на стилажа? Пре знощта пускали ли са го?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313

А ма то така е и като нямам пари за Ларедута,ако имах сигурно щях пак да харча Joy
  Laughing И аз така...

Май много сме така... пък и нещо нямам късмет на тези намаления, направих една поръчка, отказаха ми всичко, останаха неща за 3Е...много се надявам да стигнат до мен...направих втора останаха само едни ленени панталони за 4Е, ама и тях искам да си ги видя, въпреки че поръчката е с онзи гаден надпис а ла не знам си какво Crossing Arms Имам само една поръчка останала над 10Е, но тя е с подаръци Mr. Green

Алекс,   bouquet за темата, нищо че се включвам късно!

# 48
  • Мнения: 3 453
   Лелеееее, ква е тая визия?! Къде да намеря имам ли отказани поръчки?  ooooh!

 Намерих!

# 49
  • София
  • Мнения: 940
Йес!
Фактурирали са ми маратонките на Рип Кърл. Кой имаше снимка, поне да ги видя как изглеждат, че поръчвах по референтен с тотално доверие в ласкавите ви отзиви?

Аз ги получих, ето снимки: http://dstlp.snimka.bg/other/laredoute.343767.19438257

# 50
  • Мнения: 685
Кашарел, пак там, ама му е сменено мястото  Mr. Green
http://prikachi.com/images/930/2359930b.jpg
Всъщност новата кошница ме нервише преди, сега ми е безразлична, но пък Суивито някак по-подредено изглежда, не че разбирам и дума от писаното там  Joy

МимиЛазарова  Hug ми поне на махабет идвай тук де, липсваше   bouquet

п.п. И тези маратонки на РипКърл, дето ги размятате и обсъждате от онзи ден, аз нещо не съм ги видяла  ooooh! Само ми кажете, че е имало само под 40 номер, затова може и да не съм ги гледала хич.  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 453
  Ани, така е много по-подредено е.Намерих го, благодаря все пак за бързия отговор  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 180
До сега останах с впечатлението, че няма проблем и пристига пратка, при която има нефактурирани, изчерпани неща, поръчката в крайна с-ка е на стойност под 10Е и е със статус "a domicile".
A има ли случай, да не пристигне такава поръчка и да бъде отказана?
П.П.А за това, че напоследък много от вас пускат поръчки под 10Е, съвсем съзнателно....нямам думи. Не може да искаш нещо, а същевременно да рискуваш да не го получиш, т.е. шанса да дойде е адски малък...Ноооо всеки си решава.  Confused

# 53
  • Мнения: 183
Алекс мерси за темата   bouquet
Аз очаквам една поръчка от 30.06.  Praynig И на мен новото суиви ми харесва  Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 940
anny_ От кецовете на RIp Curl имаше само 36, 37 , 38 номер . Явно затова не ги ги загледала, пък и те бързо се изчерпаха.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 497
Вчера си получих ботичките в черно. Наистина са умалени с 1 номер. Имах големи страхове да не са ми големи, тъй като нося 37-ми, с тесен крак съм и не обичам обувките да са ми широки (дори се бях замислила къде да ги пласирам ако не ми станат), обаче като ги пробвах първо без чорап, бяха малко свободни, а с чорап са точни с много лека хлабина. Удобни са, със съвсем гладка подметка, малко странна кожа, ще се носят. Peace

# 56
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 252
След борба с ларедудци за една дебитна нота за 2.70 евро, реших да си направя нов акаунт.Дано само ми пристигнат 2 поръчки от стария акаунт. Да си са взели парите. Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 2 296
След борба с ларедудци за една дебитна нота за 2.70 евро, реших да си направя нов акаунт.Дано само ми пристигнат 2 поръчки от стария акаунт. Да си са взели парите. Peace
Нищо не ти пречи и на стария акаунт да продължиш да си пазаруваш.  Peace

# 59
  • Майничка
  • Мнения: 12 656
Разгеле, най-чаканото колетче от 22 дойде с 4 чифта патъчки:
Тези маратонки за каката, бяха 12,98Е, пише да се поръчват един номер по-големи, 38 1/2 сават чудесно и за по-широк крак 38.
Тези, нищо че са мъжки - за моя милост, леко запарващи идват, но есента ще са екстра, бяха 12Е.
И балеринките на Геокс от 5,22Е в черно - за дребната, р-р 24 и 25. Само липсата на по-малък номер би обяснила мегаломанията ми - предполагам, че ще ги носи някъде в следващите 3-4 години, сега носи №23, но №24 от този модел оставя ок 1,5-2см празно зад петата. За луфта на глезена няма и да споменавам... Mr. Green  

Общи условия

Активация на акаунт