LaRedoute.fr - 166- Големите намаления - 25.07 - 31.07

  • 50 213
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Момичета, моя мъж се присети, че искал яке без ръкави, да сте срещали нещо такова?
И да кажа, че слиповете на Мecene като че ли уголемени - поръчах 48, те са ми пратили 48-50, но 46 щяха да са точно.

# 31
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
само ще кажа, че "жена с пари е като луд с "Калашников"
 Mr. Green

(вместо "запис")
Абе то това е вярно, ама жена без пари в картата по намаленията май е по-опасна Joy
Приятно пазаруване момичета,малко остана...

# 32
  • Мнения: 204
Поръчах тези http://www.laredoute.fr/vente-baskets-montantes-en-toile.aspx?pr … ross%20sell%20pdp кецове и съм много доволна от качеството сега поръчах за сина с код за БД и едни калъфки, сложи ми Frais 24h chez vous 1,1 евро - това винаги ли го прибавя или аз не правя нещо както трябва? Banghead

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Поръчах тези http://www.laredoute.fr/vente-baskets-montantes-en-toile.aspx?pr … ross%20sell%20pdp кецове и съм много доволна от качеството сега поръчах за сина с код за БД и едни калъфки, сложи ми Frais 24h chez vous 1,1 евро - това винаги ли го прибавя или аз не правя нещо както трябва? Banghead
Освен доставката има и такса 10% върху артикулите.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 023
   А може ли референтния номер на стелажа, моля?!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 5 743
 Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 149
А само да кажа, колко е неприятно да получавате пратките си, но вие да не сте си вкъщи! Приятелките отварят и само питат :"аааа, тази туника за мен я пусна, нали?" Абе какво съм пускала за тебе, няма такова нещо, я не ми пипайте находките, докато не си ги видя!  Joy Ами да, та да кажа "Добре, взимай", пък после за мен да няма. Та малко ги скастрих - да разглеждат, но докато не ги оторизирам да си избират, нещо да не ми умуват за тях ли било поръчано, че и по размерите тълкуват - "ами 38 за тебе няма да стане, явно е за мен"  Crazy

# 37
# 38
  • Мнения: 3 453

 Аксесоари за пердета.Мисля че е за края на корниза, да придържа пердето като е събрано.

# 39
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Чудех защо в другата тема има само трима, а то имало нова  Simple Smile Peace

# 40
  • Мнения: 2 180
Чудех защо в другата тема има само трима, а то имало нова  Simple Smile Peace
Номинация за най-интелигентен "запис".  Laughing   tiptoe

# 41
  • Мнения: 3 372

 Аксесоари за пердета.Мисля че е за края на корниза, да придържа пердето като е събрано.
Аз пък мислех, че са някакви фигурки за украса Mr. Green

# 42
  • Мнения: 43
Аз пък съм много доволна от себе си това намаление. Имам само една поръчка от 30.06., която пуснах колкото да не съм капо (и все още чакам за успокоение на притеснените  Mr. Green). Следя спокойно и с усмивка всекидневните истерии покрай чаршафи, пердета и други едноеврови благини; за среднощните бдения да не говорим  Laughing (тях ги проследявам сутринта, де) Излекувала съм се, даааа и съм доволна, много  Grinning


Явно и аз съм от излекуваните,защото на това намаление имам само две поръчки.Мисля тази седмица да пусна и последната,защото имам да ползвам 10Е от покана.В зимното намаление имаше по-интересни неща.

Алекс   bouquet
Аааа и аз съм се излекувала Mr. Green Чакам поръчка от 08.07,в която само 2 неща са за мен и няколко дребни неща,които Елифанта ми поръча в нейната поръчка.Благодаря ти Ели   bouquet
А ма то така е и като нямам пари за Ларедута,ако имах сигурно щях пак да харча Joy

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 10:15 от mimi_lazarova

# 43
  • Варна
  • Мнения: 18 035
На мен ми е първо намаление и имам няколко нощни бдения, но до чаршафи не можах да се добера. Tired

# 44
  • Мнения: 5 873
С риск да ми се скарате  и от мен  едно "мрън".Чакам поръчка от 3.07. За втората от 13.07. е рано още.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт