LaRedoute.fr - 166- Големите намаления - 25.07 - 31.07

  • 50 217
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
И аз да се включа сред чакащите с пожелания за успешни покупки през седмицата!
Има ли някой реална снимка на някоя от покривките с тефлон? Четох добри отзиви в предишната тема и си поръчах, но не намерих никъде снимани да видя как изглеждат в действителност.
Chockolina, още не съм изгубила интерес и към релния облик на стелажа. Моят още не е пристигнал.

# 16
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
има ли го още този стилаж да надникна може и да се сдобия с него

# 17
  • Мнения: 10
[
Да, така е. Аз продължавам да имам една поръчка от миналия петък, която не е фактурирана и изобщо не ме отразяват да ми отговорят какво се случва с нея. Tired

И аз съм така.

# 18
  • София
  • Мнения: 641
[
Да, така е. Аз продължавам да имам една поръчка от миналия петък, която не е фактурирана и изобщо не ме отразяват да ми отговорят какво се случва с нея. Tired

И аз съм така.
И аз! Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 209
Аз пък съм много доволна от себе си това намаление. Имам само една поръчка от 30.06., която пуснах колкото да не съм капо (и все още чакам за успокоение на притеснените  Mr. Green). Следя спокойно и с усмивка всекидневните истерии покрай чаршафи, пердета и други едноеврови благини; за среднощните бдения да не говорим  Laughing (тях ги проследявам сутринта, де) Излекувала съм се, даааа и съм доволна, много  Grinning


Явно и аз съм от излекуваните,защото на това намаление имам само две поръчки.Мисля тази седмица да пусна и последната,защото имам да ползвам 10Е от покана.В зимното намаление имаше по-интересни неща.

Алекс   bouquet

# 20
  • Мнения: 10

"Явно и аз съм от излекуваните,защото на това намаление имам само две поръчки.Мисля тази седмица да пусна и последната,защото имам да ползвам 10Е от покана.В зимното намаление имаше по-интересни неща."

Аз си пуснах покана към два нови имейла, но нито към единия не съм получила код за тези 10 евро.Както и за 20-те, които трябва да ми изпратят на мен като канещ, защото имам вече доста поръчки от единия "поканен".Единствено получих при регистрациите на двамата по един код за 5 евро, но той е безмислен.
Така ли е-трябва ли да ти изпратят код по имейла или от някъде другаде го търсиш?

Предварително благодаря!

# 21
  • Мнения: 201
има ли го още този стилаж да надникна може и да се сдобия с него
Изкупихме го мисля отдавна.  Laughing Поне аз не съм го засичала от доста време.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 685

"Явно и аз съм от излекуваните,защото на това намаление имам само две поръчки.Мисля тази седмица да пусна и последната,защото имам да ползвам 10Е от покана.В зимното намаление имаше по-интересни неща."

Аз си пуснах покана към два нови имейла, но нито към единия не съм получила код за тези 10 евро.Както и за 20-те, които трябва да ми изпратят на мен като канещ, защото имам вече доста поръчки от единия "поканен".Единствено получих при регистрациите на двамата по един код за 5 евро, но той е безмислен.
Така ли е-трябва ли да ти изпратят код по имейла или от някъде другаде го търсиш?

Предварително благодаря!

Малееее мълчетееееее,че ако ви чуе (прочете) мъжа ми,ще каже.....етооооо можело значи и ще ме излекува набързо Simple Smile Но мен определено си ми харесва и като цяло съм доволна от тази си мания  hahaha

За 10 евро пробвай направо кода 41858 от акунтите,трябва да ти се хване,а за 20 евро ,там е сложна история,поне за мен и хич и не се пробвам да го правя,чак толкова нерви и време за губене нямам Simple Smile

Сиси нямаш ли онлайн банкиране,повече или по-малко пари ти теглят,поне за сега на тия намаления няма оплакване за двойно блокирани суми ......пу-пу-пу да не ме чуят.Кажи какъв  е проблема ,ако можем да помогнем  Peace

# 23
  • Мнения: 199
до 28 ли е намалението или до 4 ?

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 06:13 от ceciii

# 24
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
алекс благодаря за темата

и аз да помрънкам за поръчки от 30,06 и 01,07. пък дано дойдат - чакам прословутото влакче намалено на 10е  прочетох че идва отделно и чаршафи от 1 е . Аз не успях да хвана перденцата за ккоето ме е яд но какво да се прави. Не съм от бодуващите .  Embarassed

# 25
  • Варна
  • Мнения: 619
Chockolina, още не съм изгубила интерес и към релния облик на стелажа. Моят още не е пристигнал.

Валерия пусна снимка в миналата тема

"Ето снимка на стелажа, малко тъмна че е с телефона, но все пак се вижда: http://media.snimka.bg/6749/019752899-big.jpg
Аз поръчах още един, който мисля да сложа в една от баните, надявам се да не вземе да ръждяса. "

# 26
  • Мнения: 2 231
Аз не съм от излекуваните. Имам 14 поръчки, от които са дошли само 2 на село от 30 и 1.7, а в София нито една Sad. Ама и се кефа, че не са бързали много да ми ги пращат, че съм на морето и няма кой да ми ги вземе Mr. Green А и от друга страна, откакто съм на почивка не съм си купила нищо, щото обикновено няма нет, та за мен май настъпи края на намаленията, а и подобре, че кой ще ги плаща тез пари на банката после Joy

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
...пликовете сините 200/200 с 2-те възглавници- добре изглеждат в действителност, но материята е много твърда.
Като ги изпрах 2-3 пъти и омекнаха .  Peace

Тия чудесии ,големи ли са? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 685
 Mr. Green Да взема да се пиша и аз да не изпусна влака.

Гледам рано-рано или късно-късно, не видях часовете на писане, ама нещо на съвест ви е избило - браво!  Laughing
И аз съм довона от себе си, само дето не знам вече колко акаунта и колко поръчки имам - не са кой знае колко много де  newsm78 май акаунтите са повече от поръчките  Joy що клонинги си направих това намаление не е истина и дано с парите всичко е наред, че вече и там не мога да му хвана края, имам банкиране, следя, но като намалят сумите не ми харесва хич  Laughing
Като види пощаджийката и я питам "дали днес има нещо за нас", вече жета се смее и казва, ми нали вчера имахте, днес пак ли  Joy само да кажа, че и мъжО пазари разни "боклучета" за по 1-2-3$ от и-бей затова е в мн.ч.

Като се замисля само пердета не съм си купила, ама пък ако взема пердета трябва и прозорци да търся после  ooooh!
Айде успешно пазаруване и дано краят на нанамелията е такъв като в онази седмица преди започването им  smile3534 и парички да имаме обаче.

# 29
  • Мнения: 39
Айде успешно пазаруване и дано краят на нанамелията е такъв като в онази седмица преди започването им  smile3534 и парички да имаме обаче.

СмЕх ми правиш, уахахахаха. Дано, че то нищо не остана и ако не е за стотинки не си струва.

Аз само едно нощно бдение имам и не беше оправдано май, ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт