Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 507
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 105
Аз съм при Димитров и каза че не са превеждали от много одавна пари.

# 706
  • Мнения: 2 259
Аз съм при Димитров и каза че не са превеждали от много одавна пари.
Бяха в отпуск август! Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 6 302
vanass, опитай да се успокоиш. В добри ръце си, довери се на д-р Тимева, тя знае какво прави. Притесненията и нервите могат само да ти навредят.

zok, мисля че нещо грешиш. Преднизолон и Имуновенин не се изписват заради Хашимотото. Аз съм пила при 2 от опитите ми преднизолон и после след неуспеха го спирах. Мисля, че последният път май нивото на ТСХ ми беше спаднало по това време (след неуспешния опиt), но дали има връзка точно с преднизолона.... то толкова лекарства приех под всякаква форма, че е трудно да се каже. Най-добре поговори с ендокринолога си.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 10:51 от Zazzy

# 708
  • Мнения: 1 000
Аз съм при Димитров и каза че не са превеждали от много одавна пари.

И аз имам такава информация, че не са превеждали отдавна Thinking. Сигурно е нещо временно все пак, така или иначе, ако е заради отпуска им през август, този месец трябва да се регулират нещата.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Преднизолона и имуновенина ги изписват за подтискане на имунната система-проблеми с НК-клетки,високи ТАТ и МАТ,при спонтанни аборти,а също и без причина-при поредица неуспехи.Иначе ендокринолозите не са съгласни с приема на кортикостероиди при Хашимото.Абе получава се един порочен кръг.Аз съм с три неуспешни опита и с Хашимото от 4години.Zazzy,благодаря,че сподели!

# 710
  • Мнения: 21
Здравейте момичета време е вече и аз да се присъединя към Вас. Вчера ми се обадиха че имам одобрение и че ще си разпиша заповедта на 16.09., освен това трябвало да се подготвя че ще ме преглеждат и правят някакви изследвания за които незнам дали се плащат или вече всичко ще се покрива от  заповедта  newsm78

Привет! Всички прегледи и изследвания, които са направени преди да си стимулирана, се заплащат от теб!
Успех!

# 711
  • Мнения: 105
Не са превеждали както и на болниците за това лекарите ще стачкуват.И като не са превеждали фирмите не дават лекарства за стимулация.Може ли да разберем поне кога ще започнат да превеждат newsm78 newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 866
Не са превеждали както и на болниците за това лекарите ще стачкуват.И като не са превеждали фирмите не дават лекарства за стимулация.Може ли да разберем поне кога ще започнат да превеждат newsm78 newsm78
Фонда и здравната каса не са едно и също нещо,т.е.това че от здравната каса не превеждат пари на болниците, няма връзка с преводите от Фонда.

# 713
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте момичета ,наминавам да ви видя как сте и да прочета някоя хубава новина но май няма,няма ли кой да се похвали с две чертички,хайде че наближава началото на новата темичка Hug
Аз да ви се похваля днес бяхме на преглед в Русе и бебчо е добре,расте и си дебелее Grinning,голям мъж ще се роди според доктора за сега бил около 3 кг и изпреварвал седмиците си Mr. Green май му се иска по бързо да се гушне в нас HugУтре сме в София на преглед и ще видим и там доктора какво ще каже дано се покрият резултатите с Русенските ,поне досега така е било,и вече ще решим кога ще е големия ден Mr. Green
Желая успех на започващите процедура и дано скоро темата се изпразни и всички да се пренесат в отчетни  Praynig

# 714
  • София
  • Мнения: 6 232
Тани,ама то,наистина не е останало при теб  Shocked Лелеее,кога мина времето  ooooh! Ние,докато още се разхождаме с инжекциите и се подмотваме, ти скоро ще гушкаш бебчо  Heart Eyes Браво,тъкмо ще си е отгледано дете,като се появи  Laughing  Hug

# 715
  • Русе
  • Мнения: 904
Да така е поне няма да стой в кувиоза ,а пък баща му е много горд с големия мъж  Mr. Green
Дано скоро и за вас чета как се вълнувате за бебчетата Praynig

# 716
  • Мнения: 105
Парите се превеждат от министерството.

# 717
  • Мнения: 18
Не са превеждали както и на болниците за това лекарите ще стачкуват.И като не са превеждали фирмите не дават лекарства за стимулация.Може ли да разберем поне кога ще започнат да превеждат newsm78 newsm78
Фонда и здравната каса не са едно и също нещо,т.е.това че от здравната каса не превеждат пари на болниците, няма връзка с преводите от Фонда.
Е как да няма, толкова голяма връзка има.  newsm78

# 718
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Преднизолон и Имуновенин се предписват при Хашимото, когато се правят арт опити. Така се подтиска имунната система, Хашимотото е автоимунно заболяване и се подпомага организма да се пребори с високите антитела и нк клетки.

# 719
  • София
  • Мнения: 6 302
Преднизолон и Имуновенин се предписват при Хашимото, когато се правят арт опити. Така се подтиска имунната система, Хашимотото е автоимунно заболяване и се подпомага организма да се пребори с високите антитела и нк клетки.

Не съм съгласна. Имуновенинът не подтиска имунната система, а я модулира. Той подтиска примерно НК-клетките (които нямат нищо общо с Хашимотото), които по принцип в по-голямо количество пречат и възпрепятстват както имплантацията, така и развитието на ембриона в първите дни и седмици. А Преднизолон се предписва в много от случаите на неизяснен стерилитет, след няколко неуспешни опита, когато лекарите вече се чудят какво да направят, грубо казано.

Общи условия

Активация на акаунт