Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 480
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Шумен
  • Мнения: 206
ca на мен ми казаха, да отида на преглед на втория ден от цикъла ще ми изследват някакви хормони и ако са в норма стимулацията ще ми започне още същият ден. Аз ще съм по къс протокол. Успех ти желая!

# 736
  • Мнения: 1 167
Лиле, това Ралица ли е на аватара ти? Много голяма госпожица станал бре   love001 Мерси за надеждата  Hug
Да това е тя, сбъднатата мечта.Ето малко снимчици,знам че е гадно и тъжно ,аз като разгледах бебешки снимки със сълзи на очи и ми ставаше адски тъжно ,но се надъхвах повече и повече че и аз ще си имам един ден ето дойде този ден дойде при мен ,дано и вие разглеждайки този ден данастъпи скоро   http://lilisto2.snimka.bg/baby/bebka.501035.20447520
Хайде трябва да си пускате нова темичка-най успешната да бъде  Naughty и ще бъде есеннтата темичка пълна с най много положителни тестчета. Peace

# 737
  • Мнения: 21
mersi momicheta.. :hug:uspex na vsichki Praynig

# 738
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Лиле  Hug малката госпожичка много бързо порастна, и каква е само сладурана - бузана, да я нацелуваш по хубавите бузки   bouquet  Мерси, че сподели, да ти е жива, здрава и много, много радости да ви носи  Praynig

# 739
  • София
  • Мнения: 3 789
hrisinda, честит малък юнак! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  Hug

лилка, страхотна принцеса! Пожелавам й много щастие! Благодаря за снимките, изобщо не е тъжно, а е много хубаво, защото виждаш за какво си е струвало да се борите  Hug

# 740
  • Русе
  • Мнения: 904
Хрисинда честит мъж да ти е жив и здрав и скоро със сестричка да го зарадвате  bouquet Hug
Хайде момичета кой ще пусне новата тема

# 741
  • Мнения: 904
Няма още нова тема и затова ще питам тук тези от вас на които са правени промивки след биопсия какво точно представляват и с колко парички да бъда подготвена става въпрос за клиника Малинов, предварително благодаря за отговорите.

# 742
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет на бързо и от мен в старата тема. Не съм ви изчела, аз бях 3-4 дни без компютър, но си починах много добре, а и помагах на мама да направим зимнина  Grinning

Хрисинда, честита рожба, мила, да ви е жива и здрава, с много късмет да върви в живота и само радости да ви носи!

Страхотна, една промивка струва 20 лева. Слагат ти спекулум, после ти поставят лекарство, леко като че ли обтриват там до където стигне доктора. Не боли, не е неприятно, само може леко зацапване да имаш после. Но най-много до следващия ден.

Клиника Надежда (Малинов) вече работи. Аз ходих на място да си запиша час, че по телефона беше невъзможно.

# 743
  • Мнения: 904
Зази, а то една промивка ли се прави или няколко и след това правят ли отново биопсия аз предполагам само че е редно да се направи че то иначе как ще се разбере дали има промяна. Аз опитах по телефона да си запазя час днес но ми съобщиха че ще работят след 7 та утре пак ще звъня за час не мога да мина 300км за да си запиша час.

# 744
  • Русе
  • Мнения: 904
Кой ще пусне новата темичка ,хайде не се срамувайте

# 745
  • София
  • Мнения: 6 302
Страхотна, броя на промивките е по преценка на доктора, обикновено 2 или 3. И после пак се прави биопсия. Иначе клиниката наистина работи, двете жени, които записват часове, са там, но все още не е изчистено това съобщение от телефонния  секретар (казаха, че самите те не можели да го направят), и то става така, че още след 2-рото позвъняване се включва секретаря и всъщност така им спъва работата. Иначе телефоните звънят нон-стоп.

# 746
  • Мнения: 904
Ти си страшна,Зази, много ти благодаря  bouquet.

# 747
# 748
  • Мнения: 314
Как да разбера рез. от биопсия направена е преди отпуската 2 дни?

# 749
  • Русе
  • Мнения: 904
ЗАДАЙ ВЪПРОСА В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт