SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 29 326
  • 672
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0


I edna strahotna novina ot Spoiler TV: http://www.spoilertv.com/2010/07/supernatural-probably-going-past-six.html - producer Dawn Ostroff thinks that Supernatural could live on past this coming season! Isn't that great? Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 01:23 от Dana_Scully

# 46
  • Мнения: 292
Момичета, направо ми се разтрепериха коленцата ...... сложили сте книжлетата на 1º страница !!! Трогната съм!!! А точно мислех , че Кас милия го бях позабравила. Но идва и неговия ред. Soon !!! Лелеееееее к'ва англичанка се извъдих ......

А ето малко творчество и от мен :

(веждичката)      

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 01:47 от bicho malo

# 47
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

И един музикално-визуален почти (не)реален поздрав. Ciao! Baci baci baci!
Да пожелая и аз на Импалка да изкара една страхотна почивка това лято!  Hug Като го гледах този поздрав и на мен така ми се приходи на море, че направо две не виждам!

Ехаа, момичета, страхотни иконки!   bouquet

Ето малко повече за това, което е казала Dawn Ostroff - http://ifmagazine.com/new.asp?article=9963

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте, освен Даун Острофф, леля ни Сера Гембъл също го е потвърдила в новина до zap2it: http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2010/07/supernatural-ep- … final-season.html
Ихааа! Simple Smile  smile3501

П.С. Само новината, че Лиса ще се мотка в цялата първа половина на сезона не ме обнадеждава особено, но.... нали момчетата ще са там. Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 10:34 от Dana_Scully

# 49
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Момичета да ви кажа снощи реших,че тотално съм изтрещяла.Моткам си се аз из кухнята,мъжа ми(луд на тема Батман),си гледа някаква анимацийка и изведнъж чувам гласа на Дийн ooooh!Викам си край вече,полудях със сигурност.Вече и в главата си чувам гласове  EmbarassedА пък се оказа,че филмчето е от тая година и нашия батко озвучава някакъв злодей LaughingТа в крайна сметка и аз изгледах анимацийката,даже и интересна ми се стори...

# 50
  • Мнения: 0
Момичета да ви кажа снощи реших,че тотално съм изтрещяла.Моткам си се аз из кухнята,мъжа ми(луд на тема Батман),си гледа някаква анимацийка и изведнъж чувам гласа на Дийн ooooh!Викам си край вече,полудях със сигурност.Вече и в главата си чувам гласове  EmbarassedА пък се оказа,че филмчето е от тая година и нашия батко озвучава някакъв злодей LaughingТа в крайна сметка и аз изгледах анимацийката,даже и интересна ми се стори...
Хахаха! mu_ry, много забавно се е получило. Да, това е новият филм на Дженсън, - Batman: Under the Red Hood, където нашият секси герой озвучава злодея Ред Хууд.

(Специално заради него и аз се прежалих да изгледам филмето) Simple Smile

# 51
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

Хахаха! mu_ry, много забавно се е получило. Да, това е новият филм на Дженсън, - Batman: Under the Red Hood, където нашият секси герой озвучава злодея Ред Хууд.

(Специално заради него и аз се прежалих да изгледам филмето) Simple Smile
Да ти кажа аз май главно го слушах,и удоволствието си заслужаваше #CrazyНа нашето момче всичко му се отдава Heart Eyes

# 52
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 365
Ей, изпуснах ви за един ден и сега ще ме уморите с толкова много красоти наведнъж! Като заседна и няма ставане Laughing
prissson, прегледах клипчетата ти, впечатлена съм, особено от тези с преводите-момиче, ти разкри един нов свят пред мен. Благодаря за труда, който си положила. И една молба към теб и другите англ. говорящи. Ще е ли възможно едно резюме на последния кънвеншън и по-важните новини от интервютата Rolling EyesВ беличко Rolling Eyes

Ето едно преведено клипче от Comic Con 2010http://www.vbox7.com/play:676a76e9
Още едно, по-старо. Дженсън говори за кучето си. Икарус?!! Няма такъв смях. А една мацка пита Джаред до колко часа спи. Той казва-ти как мислиш, а тя-мисля, че ставаш към 6, но ако бяхме заедно, щяхме да се излежаваме до 11 Joy
http://www.vbox7.com/play:00df011c

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 15:07 от galina76

# 53
  • Мнения: 292
резюме на последния кънвеншън и по-важните новини от интервютата Rolling EyesВ беличко Rolling Eyes

В бяло няма смисъл, нали? Не мисля, че някой от нас не знае за какво иде реч в 6ти сезон.
 newsm78 май само Angel_Dust пропускаше спойлерите  newsm78  или бъркам с някой друг ......
Златенцеее, Дейна мерси за интервюто, бат Гугъл пак ме спука от смях с превода, но няма начин .... Важното е че разбрах за какво става въпрос.
mu_ry голям смях  Joy Joy Joy "чувам гласове ...."

# 54
  • София
  • Мнения: 44 133
ако е за мен няма смисъл в бяло...аз лесно ги прескачам и като са в цвят Simple Smile хахах като гледам ще съм най-изненаданият човек от  6-ти сезон....

# 55
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ако е за мен няма смисъл в бяло...аз лесно ги прескачам и като са в цвят Simple Smile хахах като гледам ще съм най-изненаданият човек от  6-ти сезон....
Аз също,все още съм на 3-ти и много внимавам какво чета  #Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 44 133
еха, ако не ги гледаш на конвейр, може да си разпънеш сезоните , така че да ти стигнат точно до излизането на 6-тият, за което разбира се мога само да ти завиждам Simple Smile Twisted Evil

аз си търся други убивачки на времето - сериалчета и кники...и все пак липсва ми СПН

# 57
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
еха, ако не ги гледаш на конвейр, може да си разпънеш сезоните , така че да ти стигнат точно до излизането на 6-тият, за което разбира се мога само да ти завиждам Simple Smile Twisted Evil
така и правя,даже и мъжа ми го зарибих Joy като седнем да вечеряме и ми вика "Няма ли да гледаме Сам и Дийн" Laughing докъде стигнаха нещата Joy Joy Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 44 133
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green блазе ти.... на моят зарибяването стигна до там, че да признае, че ОСТ-то е суперско(наскоро при това чак).... иначе не мога да го накарам да гледа и това си е....а не спирам с опитите.......кви били тези измишльотини, нямало нищо общо с реалността(все едно неговите фантастики дето ги гледа имат.... ама роботи  и извънземни били по-истински от духове и демони Simple Smile)


Их, сега гледам Дженсън пак някакъв хорър ще снима.. няма измъкване, май е затънал до гуша в жанра. (сигурно сте го обсъдили вече)

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 15:39 от Angel_Dust

# 59
  • Мнения: 0
Опаа, намерих ви още един шах
Дийн & Сам заедно



А ето и една прекрасна булка цък

Да не забравяме и това подобие на шах  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт