Магии, предсказания, съдба

  • 13 998
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Пар - Цуци аз разбрах лекият ти хумор  Hug

# 76
  • Мнения: 431
Психичните заболявания ги наричат така за да не би като ги наричат с истинското им име някой да загуби съня си.Истината е ,че всички тези който по някакъв начин се опитват да въздействат на пътя който им е отреден,без да искат отварят врата на демоните в живота си.

Тези, които са се родили със заболяване, на чий път въздействат? Crazy До екзорцизъм ли стигнахме.

Действително атеисти не съществуват. Всеки вярва в нещо, а дали ще го нарече Бог, Съдба, Вселена или пък воля, собствени сили, висш разум ...няма значение.

А, моля, бъркаш атеисти и нихилисти. Виждам съществена разлика между това да разчиташ на себе си и вяра в бог, вселена, съдба и каквото още там. Какво има да му се вярва във вселената, тя е тук, налична, видима.

Напомняш ми една девойка, с която имах глупостта да споря - "няма хора, които не вярват в бог".

# 77
  • Мнения: 6 713
... и никак не е лесно да проумееш, че всъщност няма нищичко, което да те пази в тая Вселена. Ама нищичко. Никакъв Бог не те пази точно тебе примерно, колкото и да се молиш. Човекът е ужасно сам, ужасно сам. В един свят на случайности. Wink

така е , а като проумях това ми олекна и се освободих от всякакви очаквания ,  сдобих се с вътрешно спокойствие , преборих се със много страхове и фрустрации , направо се родих отново ,
това е най-голямото ми лично постижение .

На мен ми беше като голям шок като го осъзнах това. Защото малко или много, всеки от нас е закърмен точно с това, че нещо го пази там отнякъде. Дали плюене в пазва, дали молитва, дали някакъв талисман, абе каквото и да се сети човек, отвсякъде такива неща. В крайна сметка се постреснах в началото, но после и аз така добих някакво спокойствие ли да го нарека, не знам точно...

Относно вярата - ами това чувство е едно от най-естествените за човека! Да не би да е запазено само за религиозните?? ooooh!
Незнанието какво носи утрешния ден, кара човек да вярва, да се надява, да се стреми.
Дали вярваш в доброто, дали в обичта на човека до теб, дали вярваш и се надяваш в бъдещите успехи, все човешки неща.


Против съм обаче, едно такова изконно човешко чувство като вярата да се ползва само от религиозните учения и едва ли не,който не вярва в приказки, е неверник! Sick #Crazy

# 78
  • Мнения: 55


Действително атеисти не съществуват. Всеки вярва в нещо, а дали ще го нарече Бог, Съдба, Вселена или пък воля, собствени сили, висш разум ...няма значение.
Виждам съществена разлика между това да разчиташ на себе си и вяра в бог, вселена, съдба и каквото още там. Какво има да му се вярва във вселената, тя е тук, налична, видима.

Напомняш ми една девойка, с която имах глупостта да споря - "няма хора, които не вярват в бог".



Вселената я разбирам като много по-широко понятие от "наличното" и "видимото". Никога не споря по такива въпроси, човек сам си изгражда светогледа. А ако се опитам да те убедя в някаква моя гледна точка, единственият ефект ще бъде затвърждение на собствената ти. Споделям мисли като всеки друг в тази тема. Simple Smile

Трябваше да вмъкна едно "според мен", но този път забравих. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 849
Астрологията, хиромантията, хипнозата, френологията и дори магията като хармония между човека и природата са все древни знания и ако човек подходи сериозно и без предразсъдъци със сигурност може да постигне баланс в живота си.

Остава въпроса какви са последиците върху хората занимаващи се с това.

Аз съм била свидетел на това как влияе магия на хора, които не знаят, че я имат... Майка прави амулет при ходжа да и е здрава дъщерята. Момичето на 16 полудява. След известно време се срещнала с човек който знае арабски и прочел амулета, та там пишело момичето да полудее. След като магията беше разчупена момичето си е живо и здраво. Познавам ги лично и съм участвала в премеждията им.
Била съм свидетел как магии, ходене при врачки и духовни практики носят невероятни проклятия в живота на хората и как вярата в Христос ги освобождавала. Тук не става въпрос на това в какво вярваш, защото преди да повярват тези хора са мислили, че живеят по-най добрия начин.
Виждала съм как хора са освобождавани от демони и не бих препоръчала на никой да преживее това... Никой не може да ме убеди, че това са внушения, защото промяната в живота на хората е абсолютна.
Виждала съм проявлението на Бог в живота на много хора, виждала съм драстичната промяна, която не може да се случи просто така от самовнушение.
Отричането на духовния свят не го прави да не съществува. Но едно съм убедена, че единствения който може да даде свобода на хората е Христос, защото никой друг не победил сатана.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 217
Пар - Цуци аз разбрах лекият ти хумор  Hug

 Hug Hug

# 81
  • Мнения: 270
Не знам вече в какво да вярвам. Знам само, че съм виждала много учудващи неща които нямат логическо обяснение. А дали са били наистина магии - не знам.  Thinking newsm78

# 82
  • Мнения: 62
Всъщност, вярата в Господ, молитвите и църковни обряди това също е магия. Бяла магия. Условно наречено бяла разбира се.
Защита от родово проклятие - Кръстът на Св. Андрей Първозвани
Тази защита влиза в групата на Големите магически церемонии. Необходимо е да се направи пълно пречистване на дома, да се заключи с три степени на защита. Преди началото се прави ритуалът релаксация.


 
Застанете на средата на стаята и си представете Андреевския флаг. Задръжте изображението в паметта си. Очите трябва да са затворени. Вдишване. Флагът, във вид на пръстен, ви покрива. Кръстът се намира на нивото на слънчевия сплит, краищата на кръста – на нивото на петите и тила. Издишване. Вдишване. Флагът ви обгръща като плътен пашкул и като че ли пренася кръста върху Вас. Не дишайте 30-40 секунди. Издишване. Защитата е направена.

Трябва да произнесете молитва (импровизирана) към Господ и Андрей Първозвани с благодарност, че са Ви дарили с тази защита.

Тази защита предпазва само от родови проклятия за срок от около 300 години. Тя се предава от поколение на поколение като разпространява влиянието си на потомците от рода на носителя

Киприянови молитви

Тест "Имам ли магия?"
1. Вземете съд с прозрачни стени (купа, чаша, буркан)!
2. Напълнете половината съд с вода !
3. Изсипете във водата 1с.л. олио!
По законите на физиката, олиото би трябвало да изплува на повърхността защото е по-леко от водата, но ако човекът който прави теста има направена магия, една единствена капка олио пада на дъното, което много ясно се вижда през прозрачните стени на съда.

Истината за духовете и противодействие

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 21:58 от elenex

# 83
  • Мнения: 1 310
Тест "Имам ли магия?"
1. Вземете съд с прозрачни стени (купа, чаша, буркан)!
2. Напълнете половината съд с вода !
3. Изсипете във водата 1с.л. олио!
По законите на физиката, олиото би трябвало да изплува на повърхността защото е по-леко от водата, но ако човекът който прави теста има направена магия, една единствена капка олио пада на дъното, което много ясно се вижда през прозрачните стени на съда.


Някой да знае тест "Имам ли ум в главата?"  newsm78  

# 84
  • Мнения: 836
...
По законите на физиката, олиото би трябвало да изплува на повърхността защото е по-леко от водата, но ако човекът който прави теста има направена магия, една единствена капка олио пада на дъното, което много ясно се вижда през прозрачните стени на съда.

Истината за духовете и противодействие


"... Духът е полева форма на материята, която се получава при смъртта. Тя има свойството съзнание и не е позната на земната наука. Тя има природата на електромагнитно поле и като такова не може да приема допълнителна енергия, а само да отдава първоначалната си изходна енергия. Когато се изразходва напълно, просто изчезва, а като извършва работа духът изразходва и отдава енергия. И така духът е смъртен.
Защитата е проста като от електромагнитно поле/вътре в проводник е нула/ - Фарадеева клетка. Обикновено се ползва полусферична или сферична метална форма. Ако е обърната нагоре(купол) полето се излъчва в атмосферата. Ако е обърната надолу се поглъща от Земята. Най-добре със заземяване. Така духът просто изчезва. Като се поглъща, духът просто изчезва като електомагнитното поле/той е електромагнитно поле/..."



 Joy

Искам още!

# 85
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тест "Имам ли магия?"
1. Вземете съд с прозрачни стени (купа, чаша, буркан)!
2. Напълнете половината съд с вода !
3. Изсипете във водата 1с.л. олио!
По законите на физиката, олиото би трябвало да изплува на повърхността защото е по-леко от водата, но ако човекът който прави теста има направена магия, една единствена капка олио пада на дъното, което много ясно се вижда през прозрачните стени на съда.


Някой да знае тест "Имам ли ум в главата?"  newsm78  

после се добавя зеле , морковче  и оцетец и става ..чудна царска туршийка Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 1 163
сетих се за предаването "Горещо", където гостуваше един ходжа, и разправяше за магии, правене и разваляне Sick

# 87
  • София
  • Мнения: 2 967
Искам да питам как се правеше това нещо с яйцето, за да разбереш да ли имаш магия?

# 88
  • Мнения: 1 274
Наистина не разбирам тази тема какво общо има с алтернативната медицина.

Някой беше писал, че християнството било бяла магия. Християнството е доказало, че всяка магия действа чрез сатаната - независимо дали бяла или черна. Всяка магия е зло и носи зло на онези, които я правят, било то бяла или черна. Който поиска да му се направи бяла магия, ще го сполети зло.

В християнските тайнства присъства Бог и това обяснява действието им. Затова те са по-силни от всяка магия. А занимаващите се магии ще горят в ада, ако не се разкаят, изповядат и прекратят това.

Не само християнството, но и ислямът забранява магиите.

Общи условия

Активация на акаунт