Търся отзиви за два комплекса в Пампорово - "Форест Нук" и "Замъка"

  • 14 461
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Ние в момента сме вече в Замъка. След дълго умуване избрахме него. Хотела е много хубав, само апартаменти. Преди да си избера огледах два три, всичките са страхотни, просторни, с оборудвани кухни. Чисто е, още след първата нощувка смениха чаршафите, почистват. Компанията ни избра опцията без храна.Ядем навън. Но за съжаление работят три заведения само. Механата на Мургавец, Бялата къща, и Родопски специалитети(или настроения, не помня). А те са почти винаги празни Shocked, но това е явно заради пакетите със закуска и вечеря на останалите хотели.
Препоръчвам хотела с две ръце.

# 16
  • Мнения: 4 076

 Ще взема да звънна да резервирам нещо. Малко позакъсняхме докато се наумувам. Да те попитам за басейна-има ли много народ? Поради тази причина май се отказахме от Девинските хотели, а ми се искаше и там да се отбием. Вие къде бяхте?
За басейна на Снежанка ли питаш?Съвсем не.Много е спокойно,но как е водата като температура и чистота-не съм го ползвала.
В Девин ходихме на минерален плаж на 3-4 км. от града,точно в началото на много красивата и приятна екопътека.Цената е 5 лв.+2 лв. шезлонг.Първият път беше през седмицата и имаше толкова посетители,колкото да е весело и да не си пречим.После отидохме една събота и беше малко пренаселено.Но сега може да не е така.На мене ми хареса много.
А за х.Снежанка резервирах буквално няколко часа преди да тръгнем,тъй като до последния момент не бяхме сигурни.Спокойно,места ще има-време и настроение за почивка да има само  Laughing!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773

 Ще взема да звънна да резервирам нещо. Малко позакъсняхме докато се наумувам. Да те попитам за басейна-има ли много народ? Поради тази причина май се отказахме от Девинските хотели, а ми се искаше и там да се отбием. Вие къде бяхте?
За басейна на Снежанка ли питаш?Съвсем не.Много е спокойно,но как е водата като температура и чистота-не съм го ползвала.
В Девин ходихме на минерален плаж на 3-4 км. от града,точно в началото на много красивата и приятна екопътека.Цената е 5 лв.+2 лв. шезлонг.Първият път беше през седмицата и имаше толкова посетители,колкото да е весело и да не си пречим.После отидохме една събота и беше малко пренаселено.Но сега може да не е така.На мене ми хареса много.
А за х.Снежанка резервирах буквално няколко часа преди да тръгнем,тъй като до последния момент не бяхме сигурни.Спокойно,места ще има-време и настроение за почивка да има само  Laughing!
Благодаря ти! Резервирах за Снежанка за три нощувки със закуска и вечеря , дано останем доволни. Утре тръгваме. Другите три в Копривщица  Peace Сега , ако ми кажеш и за колко време стигнахте до Девин ... Hug Иска ми се да посетим Гела и околните села, но не идват ли далечко с връщане в Пампорово?

# 18
  • Мнения: 4 076

Сега , ако ми кажеш и за колко време стигнахте до Девин ... Hug Иска ми се да посетим Гела и околните села, но не идват ли далечко с връщане в Пампорово?
Нали сте с кола?За половин час небързо каране,за да може да се любувате на гледките,се стига до Девин.На 3-4 км.от града посока бутилиращата компания на мин. вода Девин е минералният плаж и от него тръгва екопътеката,която е подходяща и за малки крачета,а колко е красива...блазя ви.Ние стигнахме до края на водопадите,но не продължихме за калето(останки от древна крепст),тъй като се върви по нагорнище на открито и щеше да ни се сварят мозъците в жегата.
Гела мене лично не ме впечатли,но други са във възторг от нея.Няма проблем да идете и да се върнете,не е далеч.Село Широка лъка също е наблизо,Триградското ждрело е уникално и трябва да се види задължително,ако не сте ходили;пещерата Ухловица е също хубава,но достъпът до нея понякога е труден-всъщност,наехме някакво джипче и се качихме.Просто не мога да се сетя за всичко хубаво около Пампорово-не са едно и две...А,как можах да пропусна-Каньона на водопадите в Смолян,май официално се води резерват Сосковче,много впечатляващо място!После може да пиете кафе в Смолян...и т.н.
Приятно изкарване и поздрави на Родопите,много ги обичаме!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 773
Върнахме се вече от Пампорово. Храната в хотела беше в изобилие и много вкусна.  Спокойно, няма навалица. Качихме се с лифт до Снежанка, обикаляхме доста. Стигнахме до Орфееви скали, а гледката от там е невероятна. В Смолян хапнахме в страхотно ресторантче, готвеха просто невероятно.  Качихме се до Гела, впечатляваща е само гледката от върховете. Широка Лъка разгледах от колата.Ходихме до Девин, басейна беше затворен за 3-4 дни. Тръгнахме по реката, но вървяхме не повече от половин час и то бавно, като спирахме. Разходихме се и в града. Това се сещам. За два дни останахме и в Копривщица, но това е за друга тема Simple Smile С две думи си изкарахме много добре според мен. Мъжът ми не обича да обикаля много много и предпочита хубав хотел в който да има забавления.

# 20
  • Мнения: 483
Ние сме отседнали в хотел Дафовска , намира се до хотел Снежанка, много приятен хотел ,чисто е вътре и е близо до центъра! Има закуска на блок маса- достатъчно богата  , а от хотела се стига бързо до лифта при автогарата и от там до Студенец и Снежанка. Всеки ден ти почистват боклука и стаята!
И ние бяхме към края на септември в хотел"Дафовска".
Приятен малък хотел. Това което е написала SANI е така. Дори самата Катя Дафовска приготвяше храната в ресторанта, а мъжът и беше на рецепцията.  Имаше си и служители за тази работа, но понеже имаше около 10 човека в целия хотел те сами ни посрещаха. И не беше скъпо. Голям плюс е това, че в стаята има безплатен WI-FI с неограничен достъп и можеш да си ровичкаш в нета колкото си искаш ако си имаш лаптоп.
По това време в края на септември почти всички други хотели не работят, защото са в профилактика. Дори и лифта не работеше и той в профилактика. то направо си нямаше и хора де. Затова си правехме всеки ден разходки с колата до Смолян, Дяволското гърло, Ягодинската пещера, Девин. В хотела както се казва само преспивахме. Преди сме били в Снежанка, но сега и той беше в профилактика та затова отседнахме в хотел Дафовска. Иначе се бяхме засилили пак за Снежанка. Не съжаляваме за избора си хубаво си изкарахме. Хотел Дафовска няма много екстри, но пък за сметка на това предлага тишина и спокойствие. На по-младичките може и да не им хареса, но за такива като нас, които искат да избягат от шумотевицата и търпаната на големия град е идеален.

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Измъквам темата от забрава.
Оглеждам се за хотел, който да е в блиост до пистите, топъл и просторен.
По прочетеното останах с впечатлени, че Замъка е нещо такова.
А дали е така?
Кажете и каква е храната- блок маса, меню, (закуска и вечеря).
Ще съмблагодарна за всякакви отзиви.

# 22
  • Мнения: 2 867
Колко близо до пистите те устройва? Аз вече съм писала в темата кои хотели са най-близо до тях.

# 23
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Мисля че като местоположение Замъка или Спайдър хаус ме устройват. Питам за уславията зимата в хотелите. Както и отзиви за храната и условия в хотелите за малко дете.
А иначе от твоите отзиви съм се водила.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 677
Погледни и Стрийм ризорт  Peace - само не знам дали те устройва като разположение.

# 25
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Погледни и Стрийм ризорт  Peace - само не знам дали те устройва като разположение.
МЗалко по- далече ми идва.

# 26
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
А отзиви за Бутиков Хотел Ива и Елена??

# 27
  • by the sea
  • Мнения: 98
А отзиви за Бутиков Хотел Ива и Елена??

Присъединявам се към търсещите отзиви за хотела.

Общи условия

Активация на акаунт