Аксага - Ямбол - отзиви

  • 7 891
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 095
Честито!

# 16
  • Мнения: 426
А някой цена ще каже ли? newsm78

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моят е с пенолатекс и най-високия клас изкуствена кожа, на цена 1714 лв.

# 18
  • Мнения: 76
В нас,в сестра ми,в свекървата и етървата с Laughing Laughingсме с дивани от Ретро Уют.Всички сме доволни и ако трябва някога да ги сменяме пак ще е от там.Ако можете поръчайте на място в Ямбол,защото цените в някои магазини доста са завишени от реалните...(от порядъка на 300-400 лв.)

# 19
  • Мнения: 271
Много ме е яд, че не купихме дивана, който харесахме от Аксага, а от друга фирма. За модела който, харесахме в Казанлък в различните магазини ни даваха цени 850, 920 и 1060лв. Като първата и третата цена може би бяха с различна дамаска, но нямаха мостра за да ни покажат. В момента ,в който контактувах директно с Аксага по е-мейл имаха промоция и същия диван ни го предложиха за 728лв.
В крайна сметка купихме диван от друга фирма, но го имаше в шоурума на единия магазин в Казанлък.

# 20
  • Мнения: 315
преди 1 месец си поръчах диван при тях,днес изтича срока ,ще ги търся в понеделник да видя какво става.Дано да е стока,защото платих луксозния вариант с 300 лв. над "Х "серията.Ще пиша отзиви като пристигне.  bouquet

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Какво значи "с 300 лв над Х серията"?

Моят диван беше готов 10 дни по-рано от крайния срок.

# 22
  • Мнения: 315
Х серията са диваните които са в изложбения салон за модели,те са по евтиния вариант,правят икономия на качество -дамаска,дунапрени и т.н.

# 23
  • Мнения: 511

Това което казваш е странно.Коя фирма ще сложи нещо по-малко качествено и то в собствената се изложбена зала?
 

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пипси, нещо си в дълбоко заблуждение, относно изложените мостри.

Аз, когато ходих в изложбенатата им зала, цените на моделите бяха еднакви с цените по каталога.
Имаше всякакви изложени видове, от най-скъпа кожа или дамаска, до най-евтина.
Имаше и с дунапрен, и с пенолатекс.

# 25
  • Мнения: 511
Пипси, нещо си в дълбоко заблуждение, относно изложените мостри.

Аз, когато ходих в изложбенатата им зала, цените на моделите бяха еднакви с цените по каталога.
Имаше всякакви изложени видове, от най-скъпа кожа или дамаска, до най-евтина.
Имаше и с дунапрен, и с пенолатекс.

Напълно подкрепям

# 26
  • Мнения: 315
всеки с мнението си бях там преди месец.Дивана който избрах беше модел на цена 650 лв.След избор на луксозна дамаска и повече и по качествени дунапрени цената се повиши.Търговският представител каза че това е Х серия -просто начин да предложат на клиентите си и по евтини варианти за да има продаваемост .Така ми каза продавача така ви го предавам и аз момичета.  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт