Оценявате ли подаръците ?

  • 13 538
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 957
Абе ти си знай - ама защо като имаш - да не купиш това, което можеш да си позволиш? Нещо не схващам логиката...

Ти ми купи дизайнерски букет, щот можеш да си го позволиш, пък аз после ще се чудя как да спася цветята от разните му там простотийки и подердби. Ще те благослявам, капиш.

# 31
  • Мнения: 3 634
Връзката ни се развива по-добре откакто спряхме да си правим подаръци. Прекалено много внимание се отделяше на материалната страна, а не на повода.

# 32
  • Мнения: 7 947
Абе ти си знай - ама защо като имаш - да не купиш това, което можеш да си позволиш? Нещо не схващам логиката...

Ти ми купи дизайнерски букет, щот можеш да си го позволиш, пък аз после ще се чудя как да спася цветята от разните му там простотийки и подердби. Ще те благослявам, капиш.

 newsm78
Значи е лошо да искаш да зарадваш с нещо специално и скъпо?

Душа неразбрана си ти

Най-после някой да ме разбере  bowuu

# 33
  • София
  • Мнения: 4 041
Еее, Немо, развали темата! Надали има човек, било то и жена  Joy , която да не оцени труда, положен от любим човек. То в този ред на мисли всички сме оценяващи ССФ.

не ме е срам  Embarassed Embarassed ама я виж следващите 3 поста след твоя  Thinking

Абе май аз съм за срам!  ooooh!

Вилико, искаш да кажеш, че за теб е по-важно да подариш нещо скъпо, отколкото нещо лично? Аз процедирам така само когато отбивам номера, честно.  Embarassed Не казвам, че личното не може да е скъпо, но не е задължително.

# 34
  • Мнения: 7 947
А, нищо подобно не казвам. Просто казвам, че аз се радвам на скъпи подаръци. Обичам хубавите вещи - основно дрехи де. Пък в доста постове се наблягаше на сантимента и затова реших да уточня. И да - за моя рд - не бих се зарадвала на един стрък само. Мисля - поне веднъж в годината заслужавам малко повече. Така че много зависи повода.

# 35
  • Мнения: 35 968
От друга страна аз съм трайно обвързана - подаръците вече не са ми екстра - а са ми просто даденост, така де - заслужавам си ги като му пера гащите.

ех, как ме радваш  Whistling

# 36
  • Мнения: 537
Странно...наистина ли не обичате да сте задоволена, изненадана, да имате хубави вещи, които ви носят комфорт и удобство, да купувате или подарявате стойностни неща на близките си, от които имат нужда или просто са ви харесали на момента? Какви са тия дълбокомислия за единия прост подарък? Ми имаш пари - купуваш. Нямаш - подаряваш стрък без панделка. Но всички са си подаръци .

Не, откакто съм родила изненади не ми трябват, малко ли са ми с малката.  Mr. Green А аз не разбирам как точно една хубава вещ може да те задоволи повече? Изключваме практичните вещи като пералня и т.н., които са си необходимост, но не ми трябват примерно пет вида чаши или 20 чифта обувки, или пък стотици пръстени, обеци и синджирчета. Предпочитам да имам едни, ама да знам, че примерно ми ги е купил с първите си изкарани пари, когато бяхме студенти и нямахме пари. Честно не разбирам такива като теб, които само защото имат пари и трябва да си купят всичко на света.  Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 957
Абе ти си знай - ама защо като имаш - да не купиш това, което можеш да си позволиш? Нещо не схващам логиката...

Ти ми купи дизайнерски букет, щот можеш да си го позволиш, пък аз после ще се чудя как да спася цветята от разните му там простотийки и подердби. Ще те благослявам, капиш.

 newsm78
Значи е лошо да искаш да зарадваш с нещо специално и скъпо?


Ако спреш до специално (за дадения човек) няма да сбъркаш. Може и да е скъпо, може и да не е, но нека е специално. За мен обикновените, неукрасени цветя са специални, особено градинските, а не редките видове. ГСМ обичам стари модели - колкото по-обемни, толкоз по-добре, кефят ме, та някой скъп и "тънък" няма да ме хвърли във възторг, сребро обичам, а не злато, пък било то и бяло. Трябва да знаеш кое точно е специално за този, когото искаш да зарадваш - не да имаш пари, въпреки, че не пречат.

# 38
  • Мнения: 7 947
От друга страна аз съм трайно обвързана - подаръците вече не са ми екстра - а са ми просто даденост, така де - заслужавам си ги като му пера гащите.

ех, как ме радваш  Whistling

Бубче - нищо, че  долявам сърказъм, но аз ще си кажа - от човек, който ми е най-близък, с когото споделям всичко и правя всичко за него, така очаквам и той да ме цени. Както аз му готвя любимото ястие като има мач - така и той трябва да се сеща за мен и от време на време да прави нещо, което мен ще ме зарадва и изненада. Някак очаквам аз каквото правя - да получа подобно отсреща.

Странно...наистина ли не обичате да сте задоволена, изненадана, да имате хубави вещи, които ви носят комфорт и удобство, да купувате или подарявате стойностни неща на близките си, от които имат нужда или просто са ви харесали на момента? Какви са тия дълбокомислия за единия прост подарък? Ми имаш пари - купуваш. Нямаш - подаряваш стрък без панделка. Но всички са си подаръци .

Не, откакто съм родила изненади не ми трябват, малко ли са ми с малката.  Mr. Green А аз не разбирам как точно една хубава вещ може да те задоволи повече? Изключваме практичните вещи като пералня и т.н., които са си необходимост, но не ми трябват примерно пет вида чаши или 20 чифта обувки, или пък стотици пръстени, обеци и синджирчета. Предпочитам да имам едни, ама да знам, че примерно ми ги е купил с първите си изкарани пари, когато бяхме студенти и нямахме пари. Честно не разбирам такива като теб, които само защото имат пари и трябва да си купят всичко на света.  Peace

Ооо, Пети - аз нямам пари, поне не такива в излишък. Колкото имаме - общи са ни и се харчат общо - накрая на месеца често сме на червено. Но именно защото не бих казала, че ежедневието ми е хайвер и шампанско - искам поне няколко пъти годишно да получа нещичко ценно, малко по-скъпо, малко по-джиджаво...

# 39
  • Мнения: 1 726
Цените ли подаръците т.е. труда вложен в подаръците от мъжете които ги правят ?

Че не искате да си ги вземат - ясно е защо ,  но оценявате ли ги или ги приемате като поредната благинка ... да не кажа друга дума Wink на факта че сте жени ?

П.п.  Знам че в този форум са се събрали най-оценяващите жени на света и горе долу ми е ясно какво точно ще напишете - но пък кой знае Wink



Няма да те изненадвам с отговор, само ще допълня, че оценявам всичко, жестове, внимание, подаръци, но много субективно, според конкретния мъж. Т.е. ако аз не харесвам някого дори и той да си вложил душата в нещо само ще се издразня, че ме кара да се чувствам кофти, ето той е мислил и направил нещо, а аз въпреки това този мъж не го харесвам.

# 40
  • Мнения: 35 968
Някак очаквам аз каквото правя - да получа подобно отсреща.


опитвам се да не меря 'танту-за-кукуригу', 'щото трябва да го отнеса и към лошото, а тогава колелото се завърта и става мазало

# 41
  • Мнения: 7 947
Някак очаквам аз каквото правя - да получа подобно отсреща.


опитвам се да не меря 'танту-за-кукуригу', 'щото трябва да го отнеса и към лошото, а тогава колелото се завърта и става мазало

Нее, аз не меря. Просто мисля, че заслужавам определени неща от мъжа до мен. Разбира се, подаръците са доста към края на стълбицата, ама не са маловажни. Поне за мен.

# 42
  • Мнения: 537
Така е, Вилико, всичко искаме да сме оценени, и на мен ми се ще, но пък ако не ми се подари нищо не го правя на драми.  Peace И аз искам на Хаваите, ама нъцки.  Mr. Green Mr. Green Иначе то всеки си познава човека де, но аз не чакам да ми прави подаръци, както аз на него, както казах в една друга тема е неромантичен до мозъка на костите си, опа до рогата си.  Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 776
Ми на моя мъж подаръците не ме радват вече.Свеждат се до това 'каво искаш за подарък','иди си избери сама' и прочие.
Липсват ми много малките подаръчета и жестове от началото на връзката ни.Бяха много спонтанни и мили,с повод и без повод.Сега някаси се отнася към това като задължение

# 44
  • град-държава
  • Мнения: 5 863

Аз пък не разбирам,защо скъпото да изключва сантимента,вложени чувства,уважение и т.н. и т.н.
Честно само с 20 чифта обувки не знам как бих живяла,защо след като за теб е незначително,то това автоматично прави предпочитанията на другите незначителни или трябва да се принизяват с допълнението,че след като е скъпо, едва ли не е лишено от всичко останало и това е единствената му стойност. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт