В момента чета...-3

  • 55 688
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15
Мъча се с "Новолуние",хич не ми харесва,изключително некадърна книга.Сега подхванах и "Тайният живот на великите автори". Mr. Green

# 736
  • Мнения: 4 300
Снощи прочетох разказите на Захари Карабашлиев, които приятелка ми изпрати по пощата. Накрая на книгата има страничка с благодарности, която почти ми развали вкуса, защото рязко ми напомни, че авторът все пак е различен човек от всичките си герои. Толкова истински ми се струват историите, просто забравям че са по малко или повече фикция.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Рокси, освен това авторът е от Варна и е много спечен по интервюта Simple Smile  (сори за спама)

# 738
  • Мнения: 5 370
Чета "Изключителните", както вече съм споделяла, и това, с нестандартното обяснение на успехите, много ми допада.

После на дневен ред са "Жълтите очи на крокодилите", както и "Нашингтон" и последната на Иво Сиромахов.

# 739
  • София
  • Мнения: 64
И аз скоро прочетох "Жълтите очи на крокодилите", заглавието ме заинтригува, но книгата не ми хареса ...

# 740
  • Мнения: 4 569
Започна интригуващо

# 741
  • Мнения: 106
"Лудориите на лошото момиче" Марио Варгас Льоса......много увличаща!

# 742
  • Мнения: 132
"Евангелието на Луцифер" на Том Егеланд и "Нашингтон" на Михаил Вешим за разтоварване Simple Smile

# 743
  • София
  • Мнения: 607
Чета "Атлас изправи рамене" - 2-ра част. Излишно е да казвам колко много ми харесва.

# 744
  • Мнения: 328
Сега чета: , но първата й част май беше по-добра...Иска ми се ето тази да прочета, но са й сложили доста височка цена Confused

# 745
  • Мнения: 49
Аз най- накрая си намерих Сто години самота на Маркес newsm44

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Препоръчвам с две ръце:

# 747
  • Мнения: 476
Снощи прочетох разказите на Захари Карабашлиев, които приятелка ми изпрати по пощата. Накрая на книгата има страничка с благодарности, която почти ми развали вкуса, защото рязко ми напомни, че авторът все пак е различен човек от всичките си герои. Толкова истински ми се струват историите, просто забравям че са по малко или повече фикция.

И на мен много ми харесаха разказите. Даже на някой се просълзих.

# 748
  • Мнения: 2
Аз сега си намерих " Тъмните му материи " на Филип Пулман
Навсякъде много я хвалят , пък да видим . . .  kaffeetrmker_2

# 749
  • Мнения: 952
Здравейте!
Имам нужда от съвет.
Преди известно време една млада дама на 14 години ми даде да прочета Бяла като мляко, червена като кръв на Алесандро Д`Авения. Останах очарована от книгата. Сега ми се иска да и подаря и аз книга.
Лятото и подарих, но тогава беше на друга "вампирска" вълна. А сега споменала на майка си, че и се чете нещо подобно на тази.
Попаднах на две заглавия за тинейджъри, но не съм ги чела и не знам дали са подходящи за нея - Самотата на простите числа от Паоло Джордано и Моят Свети Валентин от Лорън Оливър.
Какво бихте ме посъветвали? Да избера ли някоя от тези книги или бихте ми препоръчали други.
Благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт