Аз ли съм единствената на 16?

  • 13 650
  • 268
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Важното е да сте добри родители за детето, възрастта няма значение.

кристал, аз пък се възхищавам на жени като теб,защото се иска доста кураж да гледаш породени дечица.

# 46
  • Мнения: 6 274
Щом се е стигнало до тук, няма връщане назад.
Желая ви първо живо и здраво бебе, и след това много да се обичате, за да отгледате с Любов детето си.
Трудности ще има и то много, бъди убедена в това.
Животът често си прави жестоки шеги с нас, но ако се обичате, уважавате и подкрепяте, ще преодолеете всички трудности.
Желая ти щастие и късмет, миличка.
  Hug

# 47
  • Мнения: 226
Поздравявам те за смело взетото решение! Желая ти леко раждане и живо и здраво бебе. Обичайте се с таткото и отгледайте своята рожба с любов.  Хубаво е, че семействата и на двама ви ви подкрепят.  Надявам се баща ти да преосмисли ситуацията и да оправите взаимоотношенията си. Хорски погледи и мнения винаги ще има. Не им се връзвай толкова на тях. Важното сега си ти, половинката ти и малкото създание, което скоро ще се появи на бял свят. Желая ви много любов и хармония за да се борите с трудностите по пътя ви. Hug

А да, направи всичко възможно да си завършиш образованието!

# 48
  • Мнения: 4 615
Кристал, може пък просто да ти се възхищават, че имаш смелостта да гледаш деца с толкова малка разлика, ти защо реши, че те гледат неодобрително?

Виждам, не съм само аз на това мнение.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Кристал,определено хората не те подиграват или нещо подобно.Според мен те поздравяват мислено,че не си избарала лесния начин

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 21:36 от Elfita

# 50
  • Мнения: 9 465
Може и така да е.В интерес на истината,много е дразнещо да срещаш втренчените върху теб погледи на хората. Confused

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
да,определено не е приятно
но май се заглеждат всички бременни така
аз като бях бременна,особенно накрая с огромния корем,все ме гледаха-интерес просто-Уауу,глей къв кит влиза  Joy

# 52
  • Мнения: 945
Приеми, че хората ти се радват Peace
Като те гледат втренчено, ти пък им се усмихвай Grinning. Може би ще видиш същата реакция и при тях Peace

# 53
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
да,определено не е приятно
но май се заглеждат всички бременни така
аз като бях бременна,особенно накрая с огромния корем,все ме гледаха-интерес просто-Уауу,глей къв кит влиза  Joy

Така е определено...Преди 2 седмици бях на море и корема ми май беше атракция на плажа...Хората ме гледаха все едно за първи път виждат бременна, стори ми се странно  Rolling Eyes

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Katencetoo ,а,добре значи не съм си въобразявала,че съм предмет на голям интерес като бременна

# 55
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Katencetoo ,а,добре значи не съм си въобразявала,че съм предмет на голям интерес като бременна

Като се замисля, преди да забременея и аз зяпах бременните мами, ама ги гледах с възторг и голямо удоволствие...Исках да съм на тяхно място  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 148
Да си бременна на 16г. не е рядко срещано нещо, но повечето от тези бременности завършват с аборт. Така за тези момичета не се говори, тях не ги коментират, а коментират теб. Но никой не може да каже какви са последствията от един аборт - физически и психически. Майка ти разбира това и те подкрепя, а да си майка е прекрасно и не е лесно.
Сега можеш да използваш времето и да се подготвиш с информация за отглеждането на бебчето, за кърменето(спестяват се доста парички за АМ  Laughing) и т.н. Желая ти да сте здрави, другото ще си дойде с времето!

# 57
  • София
  • Мнения: 165
но май се заглеждат всички бременни така
аз като бях бременна,особенно накрая с огромния корем,все ме гледаха-интерес просто-Уауу,глей къв кит влиза  Joy

Хаха, има и обратният случай; Като застанех пред лабораторията, на опашка от 10000 пенсии, всички седнали, до един се правеха,
че не ме виждат. Един дядо, случайно стоящ прав даже ме удари с един чадър по корема ( в 8-я месец, качила 23 кг, кит е меко казано ) ми каза, че не ме  видял - даже не се извини човека.

По темата - лека и безпроблемна бременност.  Постарай се да не се вияеш от това кой какво ти казал, и как те изгледал, и какво си помислил........живей си живота, образуванието на всяка цена  Peace, ще се подредят нещата.

# 58
  • Мнения: 36
Katence Чувала съм че не е хубаво да излагам бебчо на слънце.От Бургас съм а 1 баня нямам.Дали мога да отида поне за 1 час и какви мерки трябва да предприема? Rolling Eyes Hug
Благодаря на всички ви за подкрепата.Наистина това значи много за мен Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 515
Ами аз лично не виждам причина да има проблем да отидеш на плажа. Намажи си коремчето и иди за един час, ако искаш  Peace Като те съветвам да  избягваш големите жеги, по добре преди обяд  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт