Лечебен глад

  • 20 315
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 449
Вече е следобед и мисля да хапна вече(още не съм яла нищо).Знам,че трябва през 2 часа да редувам плодове и чай с мед,но както никога не бях гладна,хаха. newsm74Първият път като гладувах бях толкова стрикна,че сама се чудех на себе си.И готвех все едни вкусотии-като,че ли си пробвах волята,незнам... 

Първият път и аз бях така - супер стриктна и образцова домакиня, какво ли не готвих. Явно имаме нужда от това да четем рецепти и да пипаме храна newsm78 Laughing Втория път не беше съвсем така. Сега се каня да направя глада ( то макар че не е глад) за трети път. За сега си оставам с каненето и си намирам убедителни доводи за отлагането му. На теб - браво и успех! Аз насвинях за последните 3- 4 мес с 7-8 кг ужас!

# 46
  • Мнения: 3 153
Момичета, може ли някой да ми изпрати примерна схема на гладуване и на захранване? Искам и аз да се включа, но ме е страх да не объркам нещо, че с това шега не бива! Искам да направя 10 дни глад и там колкото е необходимо захранване (предполагам пак 10). Също така приемате ли някакви витамини и как?

# 47
  • Мнения: 5 873
8 ч.-чай с мед и лимон,10 ч-плод,12-чай ,14 ч.-плод, 16ч.-чай ,18 ч.-плод, 20 ч.-чай .По принцип чая трябва да е от една билка-мента лаика мащерка...А ето и схема на захранване дадена от д-р Емилова:1 ден
обяд: суров морков
вечеря: суров морков
2 ден
обяд: суров морков + 1 waren картоф (на пара) - средноголям
вечеря: сурово зеле + 2 варени картофа (на пара)
3 ден
обяд: сурово зеле + 1 препечена филийка пълнозърнест хляб (най-добре Тонус)
вечеря: суров морков + 3 варени картофа (на пара)
4 ден
обяд: суров морков + 2 препечени филийки пълнозърнест хляб
вечеря: сурово зеле + овесени ядки (1 каф чашка заляти с три такива чашки гореща вода) /(или вместо тях) тиква (печена или на пара)
5 ден
обяд: сурово зеле + 3 варени картофа (на пара) + 1 waren морков (на пара)
вечеря: суров морков + овесени ядки /(или) елда (1 каф чашка се слага в 2 такива чашки вода и се слага да заври и после се оставя похлюпена настрани докато си поеме водата) *малкo е лигава само така , предпочитайте овес.ядки
6 ден
обяд: сурово зеле + булгур ( 1 каф чашка булгур с малко ситно нарязан лук ври в 5 такива чашки вода, ври на тих огън до сгъстяване, като е готово се слага и малко зехтин и щипка сол, както и подправки за вкус)
вечеря: суров карфиол + тиква (печена или варена на пара)
7 ден
обяд: суров морков + зеле или различни зеленчуци, варени на пара (зел.боб, кафриол, броколи...каквото ви дойде на ум ама да е прясно..)
вечеря: сурово червено цвекло + зеленчукова супа (2 ч.ч. вода завират с шипка сол и в тях се слагат различни сезонни зеленчуци по избор, нарязани на ситно..)
8 ден
обяд: сурово зеле + 30 гр. сурови ядки (орехи, бадеми, лешник) *поглезете се
вечеря: суров алабаш или гулия + зеленчуци по избор варени на пара
9 ден
обяд: суров карфиол + 50 гр. сурови ядки
вечеря: суров морков + зелен боб (от консерва или на пара)
10 ден
обяд: суров алабаш или гулия + картофено пюре (2-3 големи картофа пресовани с малко вода и прибавен съвсем малко зехтин)
вечеря: сурово червено цвекло + зеленчуци по избор варени на пара / (или) 50 гр. кашкавал от соя \"Тофу\"
http://www.emilova.org/bg/home.htm   И умната с глада-това не е шега работа!                               

# 48
  • Мнения: 5 873
 smile3555Забравих да уточня ,че при захранване се продължава на плодове и чай през 2 часа ,но при обяда и вечерята плода се замества с даденото от схемата.Всичко трябва да се прави внимателно и постепенно в малки количества ,иначе последствията може да са много неприятни, да не кажа фатални. newsm77Потърсете в Интернет толкова е писано по темата.Успех на всички. smile3529

# 49
  • Мнения: 258
Понеже мернах в едно от мненията , че някой прави 20 дни плодолечение и 10 дни захранване , искам да вметна , че захранването трябва да е поне със същата продължителност като диетата . А в книгите на Лидия Ковачева дори се препоръчва захранването да е 2 пъти по-дълго от режима . Успешно отслабване , лейдис !  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 5 873
Именно при захранването е нужна ВОЛЯ!Не случайно някой е назал ,че:"И лудия може да гладува, но само умния знае как да спре".Аз лично вече сам на НВД.Отслабнах 3 кг. за 3 дни и сега искам да ги задържа.Ще хапвам по малко месо и салатки пък дано успея да сваля и останалите.Решила съм сериозно да се заема с тези излишъци от кила!!!!  Wink Wink Wink

# 51
  • Мнения: 175
Здравейте, аз току-що се регистрирах в този форум и страшно много ми харесва. В момента съм бременна но съм минала през ужаса на отслабването. Най-дълготраен ефект при мен се оказа комбинацията от разделно хранене и гимнастика три пъти седмично - 16 кг. Всякакви други неща стресират много организма и не след дълго килограмите се възстановяват. Сега обаче си дебелея на воля, защото знам как да ги сваля. Успех на всички Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 153
smile3555Забравих да уточня ,че при захранване се продължава на плодове и чай през 2 часа ,но при обяда и вечерята плода се замества с даденото от схемата.Всичко трябва да се прави внимателно и постепенно в малки количества ,иначе последствията може да са много неприятни, да не кажа фатални. newsm77Потърсете в Интернет толкова е писано по темата.Успех на всички. smile3529
Много ти благодаря Heart Eyes Мисля да се подготвя психически за подобно гладуване и да го започна в скоро време!

# 53
  • Мнения: 130
Аз мисля пак да направя едно 20-дневно, дано имам волята. Първият път слязох от 71 на 64, сега съм +2 кила!  smile3511 Проблем ми е захранването наистина, понеже като знаеш, че вече можеш да си позволиш и нещо друго освен гол чай и плод и незнайно как ми попадат в устата и шоколади, и сладкиши...

# 54
  • Мнения: 1 449
Проблем ми е захранването наистина, понеже като знаеш, че вече можеш да си позволиш и нещо друго освен гол чай и плод и незнайно как ми попадат в устата и шоколади, и сладкиши...
Оооо, аз съм стриктна в захранването, ама елате ме вижте след това, още на първия ден!

# 55
  • Мнения: 130
Някой гладува ли?
Аз си хапвам плодове, но чай не пия. Кой да ми го прави тоя чай а... Whistling
Ако устискам до края на ноември ще е WUNDERBAR! newsm17

# 56
  • Мнения: 130
Айде за 10 дни '-3' кила.  Party

Общи условия

Активация на акаунт