Февруарче малко спирка няма - нека да му мисли мама (18)

  • 22 958
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 219
ДУ!

Благодаря ви за отговорите!

Аз също смятам без захар да правя попарата, ама майка ми като никога даде акъл, че се слагало мъничко и не знам защо ме хвърли в чуденка  Mr. Green. Ще споделя тези дни как е реагирал човекът  Wink.

Откакто Йони се усети с толкова зъби в устата започна да търка горните в долните и се чува едно поскърцване  Grinning. Някой друг бебок прави ли го този номер?

Съни Скай, и аз мисля, че след ритуала се облича в бяло детето.  Hug

Коте, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива, усмихната, горда майка, уважавана съпруга и сбъдни поне едно свое желание през следващата година!



# 721
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Xcat, Честит Рожден ден  Hug Да си мнооооого здрава и обградена с мнооооооого любов Simple Smile

и "Наздраве!" Simple Smile

Моето дЯте като отказва да пие мляко от шише ..., и аз навсякъде "блъскам" АМ - в зеленчуковото пюре, в месното, в плодовото ..., толкова съм "прегряла" на тема да има мляко в храната, че слагам по 2 лъж. АМ и в млечните каши  newsm78 Simple Smile  Та и сутрин й правя "нещо" като попара Simple Smile --> смилам с блендера 3-4 сухара, слагам 5 лъж. АМ и 160 мил. гореща преварена вода Simple Smile Мисля си към това да започна да слагам и малко сиранце и масалце Simple Smile

Рапило, много зъби ... при нас няма изгледи дори за един Simple Smile
Съни Скай, и аз знам, че трябва де е в бяло, но ако си харесала нещо конкретно в друг цвят, може да вземеш някакъв бял аксесуар - чорапките да са бели, или обувките, или шапка ...  Hug
Съни76, и аз съм на мнение, че захарта в кашата и бисквитите е достатъчна Simple Smile
Звездичке, страхотна снимка на аватара (както винаги)  Hug
Пина, да разваля се времето и започва "Голямото висене" у дома ..., ама за сега не се оплаквам, че дребното май ще излезе домошарче --> много си се радва да си се е излегнала на голямата спалня Simple Smile

Таня_г, лека работа мила  Hug

Ами това е за сега ...
Лек и усмихнат ден Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 55
Добро утро!

Sunny Sky, мерси за кафенцето!

la vida loca, мерси! Днес ще поработя само до обяд, че после сме на консултация, да видим колко е порастнала шошката Simple Smile



Честит рожден ден, Коте! Бъди здрава, много обичана и глезена!

# 723
  • София
  • Мнения: 818
Добро утро, дами!
Коте, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! И дечица да не те ядосват (много)!


Калина е по-добре, но аз се смарагнясах трайно. Докарах се за ден до антибиотик, само дето не знам какъв... Че и Калина е алергична, а то нали попада в кърмата. Дано педиатърката вдигне скоро!
Милички, цепи ме тиква и нищо не запоних от изчетеното, та няма да се изказвам!
Само едно запомних - Звездичке, разкошна снимка! Да нацелуваш красивите си деца!   bouquet
Хубав ден на всички!

# 724
  • Мнения: 3 718
Слънче, дай да го проверим този антибиотик в справочниците за съвместимост с кърмене. Лекаря ти какво каза, като го предписа?

Котенце, здрава, щастлива и много обичана да си  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 432
Честит рожден ден, Коте! Бъди здрава, обичана, уважавана, желана и горда с двете си дечица! Честита месечина и на акулата Алекс! Голям да порасне, хубав и послушен!
Съни скай, ние правихме кръщене, та ще си позволя една бърза консултация по темата Simple Smile Бели трябва да са дрехите, с които обличат детето след изваждането от купела. Иначе ти си го въвеждаш в църквата с произволни, избрани от теб одежди, които не е нужно да са нови. Въпросните бели дрехи за след кръщението (хубаво е, но не задължително всички да са бели, може да е само бодито например) ги купува кръстникът/кръстницата - това е традицията. Но пак трябва да го преговорите предварително, за да не се окаже, че от другата страна не го знаят. Ако предпочиташ да си ги избереш ти новите дрешки за новопокръстеното си детенце, а и да ги изпереш и изгладиш предварително, купи ги ти, а после ще ти възстановят парите. Но това е: традицията повелява дрешките и кръстчето за бебчо, евентуално и хавлията, с която кръстникът го поема от водата, да са от него.
Когато ти записваш кръщенето, питай предварително какво се носи като дар за храма- обикновено кърпа и сапун, бутилка вино и бутилка олио. Правиш си вкъщи и китката за ритуала. Сега се сещам и друго важно нещо - за да влезе в църквата майката, съответно да присъства и на кръщенето на детето си, трябва да й е четена т.нар. "чиста молитва" след 40-тия ден от раждането.
Хайде стига толкова, че се отплеснах Joy

Хубав ден на всички момичета и на техните слънчица! Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 157
Коте, честит рожден ден!

Пожелавам ти от сърце да бъдеш много обичана, да бъдеш щастлива, да си красива и лъчезарна, да си здрава и свежа, с много весело настроение и разбира се, сбъдни най-ценното си желание!  Hug!

# 727
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Честит рожден ден, Коте!!



Освен my mad ninja skills, ти пожелавам (като синоним на подарявам) много здраве за теб и (под)обичните, обич, топлота, уют... и повече време с близките, за сметка на времето пред пецето!

# 728
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Честит рожден ден, Коте! Много прекрасни мигове ти пожелавам, положителни емоции и вълнуващи преживявания!
Ние бяхме на консултация днес, удариха ни 2-та последни шота и другия месец хепатитна и манту, че си нямаме белег! Шишко е качил 600 гр., но не е порастнал на дължина и сега сме 9,100кг и 69 см. - тапичка Heart Eyes За пръв път плака много на инжекциите, по скоро от уплаха, но и като се прибрахме удари рев, та му дадох нурофен, дано всичко е наред и се разминем само с рева! Praynig

# 729
  • Мнения: 210
Коте, честит празник!   bouquet Много здраве, късмет и успехи, и послушно домочадие ти пожелавам  Hug
Слънчи, дано бързо се оправиш  Sad Ти не знаеш ли към какво е алергична малката  Sad Понеже оставам с впечатление, че се чудиш какъв антибиотик да избереш...  Вече съм писала,че зимата пих аугументин 1 гр. в комбинация с БиоГая пробиотик, защото педиатъра ми каза,че минимално количество се излъчва в кърмата  newsm78 аз имах синозит тогава... Може и на теб да ти свърши работа, аз лично съм на мнение, че колкото по-стар толкова по-добре, новите широкоспектърни л***а трепят всичко в организма и нанасят трайни вреди ...
Е ся една баба щеше да бие Динката, щото дърпала била количката от ръцете ми #Crazy  Ако било нейно щяла кожата да му свали  Rolling Eyes Като тръгна срещу нея,като взе да я плаши и да маха с ръка, че като се уплаши пикличката, че като се разплакаха и двамата ( ревне ли единия и другия приглася)  Mr. Green забавлявахме селото 10-15 минути  Sunglasses Както е модерно у Враца да се казва "нахраних я" бабата едно Убаво и ай към къщи Mr. Green

# 730
  • Мнения: 102
Любезна дано на таз бабичка и държи ситост доста дълго и повече да не ти тормози дечицата #2gunfire
Коте честит рожден ден много обич, топлина и само хубави неща да ви се случват  bouquet Hug

# 731
  • Мнения: 163
Привет-мривет! Grinning
Момичета, искрено благодаря за милите пожелания, стоплихте ми сърцето!  Hug Heart Eyes Hug
Мяу, твоите нинджа умения обраха точките!  Joy
Скромна почерпка по случаи случаите:

Слънчев ден на всички, аз се отдавам на заслужено глезене! Sunglasses

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Коте, ЧРД! Честита месечинка на Алекс!


Ако някой дава Вигантол, вижте тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527027.0

# 733
  • Мнения: 70
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КОТЕ!
И таз добра за този Вигантол и новото и старото ми шишенце са с въпросните номера,че и по две капки давам,утре съм при педито,да видим какво ще каже.

# 734
  • Мнения: 24
Добре че съм от най-заплеснатите и постоянно забравям за този вигантол. не съм давала от месеци. Иначе и нашият е от въпросните партиди -802.

Общи условия

Активация на акаунт