Февруарче малко спирка няма - нека да му мисли мама (18)

  • 22 955
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 70
Аз пък съм супер стриктна,сутрин едва гледам,но първата ми работа е да му дам Вигантола ooooh!

# 736
  • Мнения: 102
Е аз пък цяло лято не го давах точно днес взех че го дадох doh
Добре че има форум и информирани майки, че без вас в нашата дълбокла индия нищо няма да разберем

# 737
  • София
  • Мнения: 110
ДД!  Hug

Минавам за малко да поздравя специално Котето с рождения ѝ ден  Flutter - да си жива и здрава, спокойна и щастлива!   bouquet  bouquet  bouquet

И кво ся с тоз Вигантол?  #Crazy

# 738
  • София
  • Мнения: 818
Любезна и Шаманич - антибиотика е Аугментин, 1г, Х1 т. на 12 часа. Известен е още като Амоксиклав. Предполагам това второто е и генеричното название на веществото. Колкото до това дали е съвместим или не - мама го предписа, та се надявам няма да иска да ни умори. Знам, че малко прониква в кърмата, но така или иначе Калина беше болна до вчера, няма да й навреди особено. Същото съм обсъдила и с педиатърката и тя каза, че този грип се повлиява от Аугментина само. Аз почти съм вече с бронхит, та ако искам да оцелея трябва да го пия. Разбутаният ми синузит също е екстра.  ooooh! Sick
Момичета, трогвате ме направо със загриженост, много ви благодаря!  Hug   bouquet

# 739
  • Мнения: 60
Ей тоз Вигантол-аз давах от време на време зимата по 2 капки.но спрях когато се затопли врмето а лятото не съм давала хич! Смятам че детенце си набавя неодходимия вит Д от слънцето и няма нужда да я блъсках допълнително с такъв.
Момичета имам едно питане за съвет-значи Александра я захранвам от 5 месечна и половина-яде зелнчукови пюрета,плодови и каша.Искам да ви попитам какво да въведа сега жълтък, месо или глутен-че нещо май се сбърках с това захранване.Още не съм и дала чушка  newsm78 някъде четох че се давало чак към 9 месец-вие как мислите?

# 740
  • Мнения: 3
добър ден
коте честит рожден ден,много здраве и късмет
ох и нашия вигантол е от изброените партиди,но не съм давала от пролетта и си стои в хладилника
сънни скай -след изваждането на детето от купела му се обличат бели дрешки,които се купуват от кръстниците,може да ги купите заедно за да са по твой вкус или ти да си ги купиш а те да ти дадат парите или да се довериш на кръстницата каквото тя избере,също така кръстника подарява кръстче символ на вярата.
габи днес е много крива ,реве,киха,кашля айде събуди се
чао от мен
вела аз въведох -жълтък,месо,глутен в този ред,а в някои от пюретата,които давах имаше и капия/месни и зеленчукови

# 741
  • София
  • Мнения: 432
Момичета, и ние сме в рискова партида - 802. На листовката обаче не пише за хладилник, ако температурата е под 25 градуса. Упоменато е само да не е изложен на светлина. Аз, като стриктна Дева, не пропускам да дам капката всеки ден - и да грее, и да вее, щом ни е предписана, значи трябва. Обадих се в редакцията - аз работя в "24 часа", и моите колеги веднага се задействаха по скандала. Той не трябва да мине току-така тихомълком.  smile3513 Освен това специалистите са длъжни да обяснят официално какви евентуални рискове крие използването на препарата, така произведен

# 742
  • Мнения: 1 067
Добре ни подредиха с Вигантола и аз не пропускам и естествено и моята е 129  #2gunfire
Krissie Krust има майки дето не четат форума а трябва да ги информират

# 743
  • Плевен
  • Мнения: 50
Честит рожден ден, Коте. Жива, здрава, щастлива, обичана и никога безразлична! Да са ти живи и здрави децата!

# 744
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Коте Happy Birthday-пожелавам ти да си жива, здрава много щастива и много много обичана
 

За вигантола, аз почти не давам само като се сетя, повечето мъжът ми напира да му се дава на Павли, но от едното влиза другото излиза. Иначе и ние сме от изтеглената партида.

Искам да се извиня че напоследък не се включвам много по темите, но просто нямам желание за нищо толкова съм уморена от всичко, 7 дена не съм спала, Ирена и Павли все ревът и мънкат за нещо имам чувството че не мога да издържам повече. Вчера излязох на разходка с Варненки ами то беше егати ужаса, само ревяха чак ми стана неудобно не съм за никъде вече. В момента Ирена отново се дере от рев и най ми е тежко че няма на кого да разчитам и при нужда да му кажа ела за 10 мин. Иначе по телефона всички са много загрижени.

# 745
  • Мнения: 102
Vela_ и аз захраних в ред желтък, месо, глутен, но аз ги вкарах бързо и отдавна, а за чушката -ами давам я от момента в който спря да яде еднокомпонентни пюрета.
Krissie Krust едно голямо благодаря за бързата ти реакция  bouquet, защото моята лекарка обикновенно ме гледа като извънземно като и снеса някаква информация, така че ще е добре да излезе наяве всичко, че ми писна от експерименти с дечицата ни.

# 746
  • Мнения: 112
Коте, Честит Рожден Ден и от мен   bouquet

Някой може ли да пусне нова тема newsm78

И нашият вигантол е от въпросните...  Crossing Arms Да видим какво ще излезе. Аз не съм й давала от май или юни...

Иначе Лорката вече е 8.300кг, +800гр.  bowuu, хапва месни пюрета, сега ще почваме скоро и каши, та да видим Simple Smile

 Да знаете, че тая седмица джамборето е безплатно  Wink до петък. Толкова много народ се юрнал натам, че не намерихме място за музиката утре  Confused Иначе днес заведохме Силвъри и Ели на басейна за бебета и падна голямо плацикане, голяма веселба  Crazy

Такива ми ти работи  Simple Smile

# 747
  • Мнения: 40
Здравейте!

Напоследък все по-малко време имам за форум, но няма как... Липсвате ми! Hug

ЧРД на КотаранкаHug Желая ти да си жива и здрава и да сбъднеш най-съкровените си мечти.  bouquet

Честити месечинки на всички бебешори!   bouquet

За Вигантола- аз съм от стриктните, не го пропускам. Шишенцето обаче не е пред мен сега, като се прибера ще проверя дали е от въпросните партиди. В петък сме на ДК и ще се посъветвам с доки.

Да кажа, че и аз съм в отбора на счупените Малибу-та. Долната рама се спука. За щастие ще ни пратят още утре чисто нова количка (без тапицериията, де), от новата серия, защото първата партида била с фабричен дефект слаба рама и предни колелета.

Мина и последната сватба от маратона. Изкарахме си чудесно, младоженците бяха много красиви. Сега искам малко почивка...

Наближава завръщането на свеки от Цюрих и ми е едно такова странно. Свикнах да съм си една жена вкъщи... Да видим как ще се спогаждаме... Иначе е напазарила един куп дрехи за Аля, чакаме армагани.

На всички болни стискам палчета да оздравяват бързичко! Hug

Да споделя- на любимата ми лелка й откриха миома на матката.  Cry Миличката, доста е уплашена, много ми е мъчно. Имаме нужда от една вълна оптимизъм и стиснати палчета всичко да се развие добре...  Hug

Хубав ден на всички!  Hug

# 748
  • Мнения: 7
Честит рожден ден на Котаранка! Да си жива, здрава, красива и обичана!   bouquet

И няма да пиша, че нещо съм май в депресия.Sad

# 749
  • София
  • Мнения: 246
Коте,честит рожден ден и от мен !!!!!!!! Heart Eyes

Желая ти много щастливи мигове в живота,много задраве и любов!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт