Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,
Благодаря за пожеланията, да ви се връща  Hug

Така ми се спи, много съм изморена - тия празници вече ми идват нанагорно. Днес мисля да си почина вечерта.
Таш, радвам се, че сте се пооправили.
От няколоко дни Стефан не ме признава мен - само тате иска - това всъщност засега ме устройва  Laughing Laughing Laughing тате става по нощите за сок, тате мие дупе... Laughing

Някой да е ползвал курсовете по английски на кабината? Впечатления?

Вчера дойдоха свекърите и питам аз Стефан  кой дядо ще дойде и той - дядо Коледа  Laughing

# 691
  • Мнения: 37
ДОБРО УТРО прекрасни хора,
От 7,45 съм в офиса -пия кафе и мигам на парцали.
Снощи посрещах 9 човека гости/приятели, които искаха да поднесат подаръци на Ники за 3 г РД.
От 18-20ч ми се разката играта Simple Smile аххааха буквално имах чувството , че съм с 6 ръце./де да бях/
Подготвих какви ли не вкусотии Simple Smile Цецеееееееееее Simple Smile любя те!
Няма да споменавам, че ще ви се дохапва рано сутрин.
В полунощ изпратихме народа, аз стегнах цялата трапезария - дори прахосмукачка пуснах Simple Smile тцтцтцтц
Сутринта обаче колжката, с която пътувам ме изненада и дойде много рано и см се пльоснала в офиса от тъмно Simple Smile хааха - как ще издържа днес, незнам!?
Пожелавам ви спокоен и усмихнат ден мацките Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 165
Галенце, това е нечовешко  Crossing Arms. Как по тъмно бе? Ти от колко работиш?

О тая съб и неделя сменят часовника, та ще ставаме по светло  newsm44, някакси като е тъмно и ме хваща депресията.

Ние тая сутрин бяхме приятно изненадани - Нини махна само с ръчичка - мамо чаао, чао и замина да детска. Там казала на баща си тате аз няма плачкам ( по принцип ) , но сега малко ще плачкам. Сестрата обаче бързо я приласкала и нашата махвала усмихната и заминала навътре. Дайте съвет сега с какво да й се отбагодарим на тази жена ( при първия удобен случай де )  Hug

отивам да си допиша домашното за днес  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 27
Добро утро!
Пропуснах няколко рождени и именни дни,ма ще ме прощавате  Embarassed
Живи и здрави да са всички!
Ние с Макси сме добре, има колики, виси ми на циците, нощите засега са доста поносими, събужда се само за ядене и пак отнася плувката   Simple Smile. Каката си ходи на градинка и е здрава. Малко ни е трудна комуникацията, но причината не е в бебето. И преди си беше такава. Тази седмица пренасяме багажите и в момента имам в старата къща само най-необходимите неща и ходим следобед да подреждаме новата къща. Помагат ми свекърите, но така са се изпокарали с Ангел и толкова напрежение се  е насъбрало, че едвам изчаквам да доподредим още ден-два и да си ги изпращаме.
Целувки и хубав ден.

# 694
  • София
  • Мнения: 63
Добро утро, момичета-кокичета  Hug

Пак не спахме, направо на автопилот карам вече, ама хайде да не мрънкам, че нали трябва да мислим /и говорим/ положително  Crazy
И аз съм болна, но днес съм много хубава така, бе-едни блестящи очи от температурата и леко дрезгав глас  Joy Joy Joy

Галакси, опасна си ти  Heart Eyes /к'во ли те прави Ники старши с толкова ръце  Joy Joy/
И аз винаги почиствам като имаме гости още вечерта, колкото и да е късно  Embarassed Embarassed/ами не обичам денят ми да започва с миене на чинии, но някои приятели ме мислят за луда  Mr. Green/.Никича как прие гостите, представям си го това малко дяволче  Heart Eyes Hug

Марианка, ужас, с бебе и пренасяне  #Crazy.То и ти си оправна, ама стига си го жалила твоя Ангел  Wink.Хайде да пооздравеем и да направим паркче, сигурно го извеждаш Макс  Hug

Взе да ми става неудобно, че през един пост, все аз пиша, поне да имах нещо да казвам  Laughing

Лек и усмихнат ден  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 614
На мен все не ми идва ред да се разпиша, така ме е завъртяло ежедневието.  Всеки ден едно и също от рождения ден насам  Rolling Eyes, тичам сутрин да водя детето, да разходя кучето, да бягам на работа и после пак в обратния ред  Joy Василия си е все така палава и непокорна, направо душата ми взима, а в градината я хвалят, че е изключително кротко и послушно дете  Thinking Не знам как да й създам навици за повече ред, заринати сме с играчки и всякакви боклуци и всяка вечер къщата става бойно поле  ooooh! Вече нямам сили и желание да ходя след нея и да разтребвам постоянно. Май ще трябва да се разделим с доста неща, ще разкарам 2-3 чувала играчки, че няма и къде да ги държим, всичко е пълно до дупка  Tired

 МарианчеHug Hug Hug Айде да се изнасят по живо по здраво и да се кротнете вече в новата къща. Пожелавам ти да стане по-скоро. Целувки на Макси! Heart Eyes А снимчица негова няма ли да ни пуснеш? 

 Дита, ще се чуем и ще ти обясня най-бързия начин за придвижване до новото Джъмбо. А с такси ще ти излезе максимум 4-5 лева дотам  Peace Пък като искаш следвай маршрута на Таш, ако имаш толкова време за губене  Whistling

Бягам на оперативка, приятен ден, маминки!

# 696
  • Хасково
  • Мнения: 79
Здравейте Hug Heart Eyes Hug  bouquet

Пропуснах вчерашните именници Embarassed Живи и здрави да са Митко на Скреч, Митко на Маруся и всички останали, които са иамли повод да почерпят!

Жу, честито и на вас! Това колко години брак са? Embarassed, че не съм запозната с тези неща...

Ние сме добре, да чукам на дЪрво Mr. Green Стела е на градинка, аз съм на работа... Връщам се от фризьор, шефа реши да почерпи една прическа (ей тъй без повод Flutter Mr. Green) и се бутнах в най-скъпия салон Flutter. Сега съм мнооооо рошава Mr. Green

Ами това е за сега, I'll be back, дет' се вика Grinning

# 697
  • Мнения: 199
Честито на патерици на Митко на Скреч и Митко на Маруся, както и на всички останали именници  bouquet!
Жу, честита тенекиена сватба! Здраве и любов Hug!
Весе, брей тоЗ шеф Flutter Laughing.
МарианкаHug
Ditta, знаеш ще излязат от този период. Ти и за Симонка както си казвала, си е на приливи и отливи. При нас попреминаха май кризите или аз им хванах цаката незнам Crazy. Или пък може натоварването да ми е много вече и да не обръщам внимание Laughing.
Таш, радвам се, че Али е по-добре Hug

На мъжа ми брат му ни бяха на гости и спаха вкъщи, та тази сутрин Деян намаза-не го събуждах и водих до детската Whistling.

# 698
  • Мнения: 3 416
Таш-че на мен пък ми е супер приятно като пишеш,ако щеш нищо не казвай,ама си пиши Wink Да оздравяваш! Как е Али?
Цеце играчките по куриер и у нас Laughing Laughing LaughingИва пък всеки ден иска нова играчка,ето ти разрешение на въпроса Laughing

Ивчето пак не ще да ходи на градина,нали беше болна и вкъщи 10-ина дни и сега всеки ден пак с рев Tired ооо нямам повече време-доскоро милички! Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 2 348
Митко в градината все по лелята и госпожата ходел, казват  Rolling Eyes . Всеки път като го взимаме, той е в миалното с лелята и я гледа как подрежда съдовете. Аз си викам, той 'щото е по-хитър и се стреми да им влезе под кожата, за да получи повече внимание  Mr. Green
 Роси, нали и Лилито така при госпожите седеше. Колко време продължи това?
 Сега на излизане ни срещна директорката и набързо подхвърли питане как се справя детето. Казахме, че се е лепнал за госпожите, а тя ни каза, че и това е начин да свикне(демек има шанс, не е като да плачело постоянно и неутешимо). Само дето госпожата каза, че по няколко пъти на ден(на половин ден) ни търси и понякога плаче.

Гале, аз нали съм си пръсница, може да ми седи нераздигано до другия ден вечерта  Whistling
Марианка, няма да те съжалявам колко ти е трудно да се преместваш с бебе, защото точно тава искам да ми се случи на мен. Една къщичка да си проимаме, хич няма да ми е зле  Mr. Green
Цеце, не става ли да разхождаш кучето до градината и обратно?

# 700
  • Мнения: 37
Добро утро и честит първи сняг Simple Smile
Не ми излизат от офиса емотиконките, ама да знаете,че бих ви праснала оная с човечето и шалчето , да дзъндзърка Simple Smile
хахахахха
Хубав ден миличи.
Скреч - браво на Митето, супер.
Таш - верно, дори и нищо да не казваш пак обичам да те чета, много цветни постове пускаш.

# 701
  • Мнения: 528
Добро утро  Hug

Скреч, при Лили този период трая до 2 седмици  Peace По същия начин на половин ден  Laughing е проплаквала за нас. По мое мнение това е по-бързия начин на адаптация  Peace Дано Митко бързичко разбере колко му е хубаво да ходи на градинка  Hug

Марианка, целувки за вас  Heart Eyes хайде, дано бързичко се пооправите и да се успокоят нещата  Hug

Кате, просто и "давайте" чести похвали  Hug Не е нужно да я възнаграждавате с нещо друго  Peace Да не свикне лошо... Wink

Деска, и ние имаме такива моменти, макар и много рядко  Peace Обикновено се случва, когато Лили реши, че и липсва моето внимание и прави какво ли не , за да го привлече  ooooh! Аз, съответно се изнервям, кресвам  Embarassed и тогава става голямото мазало - рев до дупка за МАМАААААА  ooooh! Нищо не помага  Mr. Green

Ташче, как сте, мила  Rolling Eyes
И аз разтребвам още вечерта след гостито  Whistling Искам сутрин да ми е чистичко и приятничко  Blush

С мъжо си направихме 21-часов круиз с камион  Crazy Карахме грозде на наш приятел/братовчед до Добрич на негови приятели  Crazy Тръгнахме в полунощ във Вторник и се прибрахме снощи  Crazy Без сън, без кафе, без почивка  Crazy Но пък видяхме красива есенна България  Heart Eyes Минахме през Карнобат, Айтос, Провадия, Варна, Шумен, Велики Преслав, Котел - все места, които не бях виждала досега  Heart Eyes Доволна съм, макар и много изморена  Whistling

В Петък Ели ми беше за кратко на гости  Heart Eyes Надух и главата, разбира се, нали не се съмнявате в мен  Embarassed
Ели, забравих да ти дам  нещо  Embarassed

Хубав снежен ден, милички  Laughing

# 702
  • София
  • Мнения: 2 348
Честит първи сняг!
Гале, аз се оплаквам, бре, не го хваля Митко  Mr. Green
Роси, мерси за споделеното!

# 703
  • София
  • Мнения: 1 262
Честит празник на всички празнуващи! на патерици  bouquet

Ние сме що годе добре. Имах свекърва на гости, колкото помогна (работих си на спокойствие и с мъжо вечеряхме навън цели два пъти  Crazy), толкова ме затрудни, ама здраве да е  Whistling

Цеце, Васето е тотално твое копие  Crazy И ние с Кари имаме голяма прилика, но вашето е недостижимо  Heart Eyes

Моето момче Вико както проходи, така и спря. Преоткри пълзенето и така си се придвижва  Thinking Нито е падал, нито се е стряскал... Нямам обяснение за този случай  newsm78

Лилчо, честити проходили крачета и на вас  Hug

Хубав ден на всички  Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 2 348
В Градината тази седмице е гадната леличка и ми е криво  Tired . Тя се държи зле с децата и те не я харесват. Мислех да обсъдя с госпожата  какво мисли за адаптацията на Митко. Дали ще или... Но нея я нямаше. Питам тая странногледаща лелка, а тя :"Ми как, все по нас ходи, не се отделя изобщо. Лъжеме го тука постоянно, че да не мрънка, защото по друг начин просто няма как да стане"   Rolling Eyes .
 Митко отказва да пишка и ака в градината. Също не пие вода.
 На излизане от градината днес някаква друга учителка питаше кое е това дете и как се адаптира. Каза, че и при нея имало едно момиченце, което цяла година ходело лепато за нея  Shocked

На мен ноемврийската ми стана градинска отчетна  Crazy . Аз си пиша, да знам, че съм казала на някой, пък вие не се напъвайте редовно да четете  Whistling .

Общи условия

Активация на акаунт