Отговори
# 705
  • Мнения: 27
Скреч, като ти гледам лентичката все се каня да те питам, казаха ли ти вече какво е бебчето? Hug

# 706
  • Мнения: 3 205
Скреч, не се притеснявай. Ще се адаптира постепенно. Аз имах големи тревоги покрай Иво с месеци. Адаптира се за мое учудване чак като го преместихме в групата с по-големи деца. Много зависи от учителките. Сега Иво обича да ходи на градина, интересно му е, ходи спокойно на страничните дейности и се забавлява.

Даниел отказа да ходи на приложни изкуства, защото "там е лошо". Затова директно го отписах, няма смисъл да го тормозя и него, и учителките. Догодина пак ще пробваме, може тогава да не е лошо  Mr. Green

Вчера купих подаръка за рождения ден на Дани - един разглобяем пластмасов локомотив в комплект с автоматична бормашина с няколко накрайника. Купих им и пъзели, за да открия, че съм надценила Дани с пъзела от 6 части и съм подценила Иво с пъзела от 12 части  Rolling Eyes Ден взех заплата и може преди да ги взема от градината да им купя коледните подаръци. Много обичам да им подарявам разни неща и да гледам как се радват  Heart Eyes Добре че заплатата ми е ограничено количество пари  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 66
Здравейте момичета,
аз пак позачезнах леко, но отново съм на линия... Вече окончателно съм в къщи и си чакам контракциите  Rolling Eyes Много исках предната седмица да родя, нооо - не стана. Сега пък ще гледам да остискам до другата неделя, че лекарката ми ще е в чужбина. Щурава работа.

Моника е истинска фурия - не мога да й насмогна на белите. Минала седмица правихме малко разместване в къщи, та разкарах 2 големи торби от играчките й - то навсякъде сме заринати от нейни неща. И пак ми се струват многооо. Какво ще стане като дойде и малкото човече - ще се движим в лабиринт от играчки  Confused

# 708
  • Мнения: 37
Аз пък съм си в нас вечееее  Mr. Green
Тръгнах малко по-раничко днес, взем малчо и бегом марш у нас.
СЕМ - здравей Simple Smile, аз си мислих че си родила вече, хайде стискаме палци да удържиш до неделя.
Марианче - хайде по-бързо да се преместите и да си отдъхнеш и ти, много сладко ми е да те чета като пишеш за беболанчето.
Скреч - аз пък го схванах един вид че споделяш  за бързата му адаптация  hahaha Joy Embarassed Както и да е, ти много бързо искаш да свикне, иска време и търпение от всички страни.
Роси - ухааа и път. travel
Креми - като каза за гостито ти и аз да се похваля,че утре чакаме свеки да ни погостува 2-3 дни, че може и ние да вечеряме сами някоя вечер  Heart Eyes Mr. Green

# 709
  • София
  • Мнения: 2 348
Марианка, не ще да ми казва доктора, защото "на този ехограф се следят мерки, тонове, води...". Иска да ходя на фетална морфология и там съм щяла да разбера. Вече два пъти му отказвам, не разбра ли, че ми е напълно излишно, като нямам абсолютни никакви показатели да имам нужда от това изследване, ама той ми връща топката, като си трае. Ми да си трае, ние с Цецето знаем, че ще е момче  Mr. Green (Цеце, нали така  Whistling )
СЕМ, много се радвам, че се разписа  Hug ! Бях почти сигурна, че си родила, но явно още не му е време на бебчето. Надявам се да станеш по-редовна, че ми омръзна все аз да се шляя из форума, като единствената безработна  Crazy

И за градината да добавя  #Silly в нашата група има и големи деца. Има даже 4-5 годишни. Митко е най-малък.

# 710
  • София
  • Мнения: 165
 Stuck Out Tongue Winking Eye Добро утро и весел петък Wink  Stuck Out Tongue Winking Eye

Ние заминахме за детска. Тая нощ пробвах оня номер с капките лавандула около възгавницата - еми освен, че аз спах като къпана, друг ефект нямаше  Rolling Eyes. Така мечтаната спокойна нощ още е мираж  Flutter.
Сем, кво са една -две седмици? Сега ще минат  Hug
Скреч, и други има, които са с уж много свободно време...пък гледам все не стига и едва смогвам със задачите....
Галенце , всеки ден като минавам покрай дупката на Цариградско си мисля за теб ( вчера и покрай вас минах  Wink ) , ама пусто време...обещавам другата седмица ( края) обезателно ще звънна  Heart Eyes
Росенце, вие обичате ( като нас ) такива преходи, а снимчици направихте ли ?  Hug

Въпрос - в понеделник децата на детска ли са?

# 711
  • Мнения: 804
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВКАТА! ДА Е ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И ЩАСТЛИВ!    bouquet

СЕМ, радвам се да те "видя". Стискам палци до другата неделя  Peace

Скреч, ще свикне Митко. Хубаво ми е да чета твоите постове - така че споделяй си. То тук ако не напишеш какво се случва с едно ноемврийче, къде другаде  Thinking  Grinning

Юлче, браво, че си успяла с подаръка  Peace Ние даже нямахме време ботушки да купим на детето  Tired Надявам се този уикенд да успеем  Wink Дайте идея за подарък за чедото от MyToys   Praynig Пътувам и другата седмица и въобще няма да можем да обикаляме за да изберем нещо хубаво, то два почивни дни за кое по-напред. Дано поне дрешки намерим  Rolling Eyes
Чета ви редовно, но не успявам да пиша. Нищо после  ще наваксвам  Wink

# 712
  • София
  • Мнения: 165
ЕЕЕЕЕЕ, таман се сетих и ме изпревари  Crazy  Heart Eyes

Честит Рожден  Ден , Павка! Да си жив и здрав и много да радваш мама и татко, че и батко .

# 713
  • София
  • Мнения: 2 437
Виртуална почерпка от мен! Благодаря ви, момичета!

Пожелавам на всяка от вас днес да се случи нещо прекрасно!

# 714
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
ЧРД, Павка! Пожелавам ти много здраве и по - малко белички!   

# 715
  • София
  • Мнения: 12 146
ЧРД, Павка! Здраве, щастливо детство и много обич! Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 1 262
ЧРД на Павката!

 newsm59 newsm18 Tada

# 717
  • София
  • Мнения: 2 348
Честит рожден ден на Павка!  Да е жив, здрав и много щастлив! Четит празник Дианка!

# 718
  • Хасково
  • Мнения: 79
Честит рожден ден, Павче! Бъди здрав, весел и щастлив! Винаги да носиш на мама и тате поводи за радост и гордост!

# 719
  • Мнения: 37
Мацкиииите, как сте - аз си чакам храната, че поръчахме да ни донесат и ще припадна скоро време.
Дойде храната и сега ще припадна от преяждане Simple Smile))
ЧРД 3 г на Павченцето и честит празник на мама Дианка.
Днес при нас е ужас, натоваено/
Кате ще чакам да се обадиш, сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт