Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 72 767
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 732
Ива ,намери ли нов лекар?

# 151
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Препоръчайте друг детски пулмолог освен Дачев?
Обмислям и смяна на лл на децата. В стоматологията имало две много добри, но им забравих имената...

# 152
  • Мнения: 14 133
Препоръчайте друг детски пулмолог освен Дачев?
Обмислям и смяна на лл на децата. В стоматологията имало две много добри, но им забравих имената...
Трудна задача.  newsm78 Д-р Николова в 3-та поликлиника е детски пулмолог, но не можа да се справи с кашлицата на моето. Поне се отказа навреме и се съгласи да се прехвърлим при д-р Даскалова, но тя  е педиатър с алергология. Значително по-добре е вече след лечението на втората и само малко се закашля вечер, пу-пу.  Praynig

# 153
  • Русе
  • Мнения: 359
Ива ,намери ли нов лекар?

Не съм. Взех си час и отидох да си направя годишния преглед при Рашева и о чудо този път нямаше никой пред кабинета, влязох веднага и 1 час ми отдели. За сега ще спра с търсенето защото ми и омръзна да ме режат по телефона с "незаписвам нови пациенти". 

# 154
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Алерголог не ме устройва. Малката направи бронхит преди месец, сега пък е с трахеит и ми писна все лл да я лекува. Искаше ми се компетентна намеса  newsm78

# 155
  • Мнения: 14 133
Алерголог не ме устройва. Малката направи бронхит преди месец, сега пък е с трахеит и ми писна все лл да я лекува. Искаше ми се компетентна намеса  newsm78
Съчувствия, късмет и бързо оздравяване на малката.  Praynig  Heart Eyes
От Дачев не си ли доволна?  newsm78 Не знам Николова до колко ще ви помогне и тя... Rolling Eyes
Разбрах, че не ти трябва педиатър с алергология.   Peace
Просто за нашия случай д-р Даскалова предписа най-подходящото лечение, но за моето по принцип всички доктори преди нея се съмняваха за кашлица на алергична основа.
Сега ще дъвче вечер по 1 таблетка Ефира половин година, но те са за алергична или астматична кашлица.   Hug

# 156
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аз от Даскалова съм доволна, но за други болежки. За Дачев не ми си коментира просто, обърка жестоко лечението на каката, та Наков се намеси с лечение. За съжаление този път и  Наков не се нае да лекува, препоръча да обърнем внимание на долните дих.пътища.

# 157
  • Мнения: 14 133
Fervor , дано някой излекува дребната!  Praynig  Heart Eyes
Освен , ако ви пусне личната , да отидете Николова да е види - знам ли...  Rolling Eyes
Само двата с Дачев сякаш в града ни са детски пулмолози.  newsm78

# 158
  • Мнения: 88
Fervor , дано някой излекува дребната!  Praynig  Heart Eyes
Освен , ако ви пусне личната , да отидете Николова да е види - знам ли...  Rolling Eyes
Само двата с Дачев сякаш в града ни са детски пулмолози.  newsm78
Защо "ако я пусне"?! Тя да не е феодал! Искай направление за пулмолог. Няма право да откаже. Направленията за деца не са с ограничения. Аз затова си избрах такава лична, че само като ме видят с младежа пред кабинета и веднага ми връчват направление. Хич не се опитва да го лекува. Щото предишната от такива лечения стигнахме до болницата с пневмония и после 2 месеца вкъщи.  #Crazy

# 159
  • Мнения: 14 133
Деси, знам ли , някои ЛЛ се правят на много велики и не пускат към педиатър.  Twisted Evil
Добре, че нашата не е такава.  Hug

# 160
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, някой да може да ми каже днес какво е работното време на д-р Бойчева. Знам, че е след обяд но от колко - до колко.

Общи условия

Активация на акаунт