Боя за коса - blond 16, Приказни блондинки!

  • 82 731
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Деси, много ми харесва цветът, определено се е получило по-добре след това боядисване! Peace

Това за мен ли се отнася?

# 16
  • Мнения: 2 172
И аз да се запиша в новата тема.

Мирама прекрасна е  Heart Eyes /и мен ме няма,но ако не може вече няма никакъв проблем/

Аз да ви споделя,че след толкова много писане вчера,цяла нощ сънувам руси Лореалски бои и накрая се събудих окончателно в 5.00 и няма заспиване,само руси бои са ми в главата.Ще станат ли пустите корени,няма ли да станат и Лореал ли да е или някаква професионална боя.Просто не съм на себе си,а това боядисване ще е след 3 седмици чак   #Silly

Dachita то третото беше планувано за след 10 години,като ни стане скучно вече,но решихме да е сега,все пак още съм във вихъра на детския танц,та съм прясна прясна.
Но брат ми се изкалзал/на майка  ми/..."Че така така и 4-то може да си направят  Crazy /.Та кой знае какво ще ни хрумне вече наистина след 10 години  Laughing

# 17
  • Мнения: 14 491
относно непрофесионалните на лореал не помня дали преферънс или екселанс имаха три цвята които се водят блондисимис. те са най-силно изсветляващите то се вижда и на кутията. със стандартните може и да не изсветли достатъчно, табличките с цветовете на кутиите са общо взето верни.

а относно моите корени - моята боя е повече от 100 мл и на тила винаги свършва. но аз не разнасям по дължините - не знам защо това трябва да се прави, така косата изгаря

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 894
Здравейте момичета Simple Smile
Знам, че говорихте за някакви масла, които овлажняват(ако мога така да се изразя Rolling Eyes) косичката..ако може да ми ги припомните Blushче косичката ме е мноого суха и нищо в момента не я оправя-нито маски, нито балсами, нито кристали..
Чак не ми се ще да я боядисвам този месец Confused
Mirama, тенкс, че си ме добавила Hug
elfi4ka, честито и от мен  Hug
Обожавам такива ентусиасти, като теб Heart Eyes и на мен мечтата ми е да си имам три малки съкровища, защото децата са най-голямото богатство на този свят Grinning

# 19
  • Мнения: 6 623
iva i moni аз правя тривитаминолената маска в която добавям масло ото жожоба и кайсия.

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 894
iva i moni аз правя тривитаминолената маска в която добавям масло ото жожоба и кайсия.
Iliana__  bouquet
Аз така и не се наканих да я пробвам тази маска, май май ми е време Simple Smile

# 21
  • Мнения: 22 446
Добро утро. )
Добавих, който не бях. ))))

И аз имам проблем с косата....останала е буквално на половина от това, което беше миналата година. Не знам дали е от боядисването (от 6месеца), или от нещо друго, но буквално имам на главата си 2косъма. ((((
Чудя се за нещо за стимулиране на растеж, или и аз не знам какво....а пада доста, особено след изкъпване по четката после има 1топка косми.

# 22
  • Мнения: 2 911
Аз докато видя темата и вече 2 стр. сте изписали  Crazy

Въпреки, че ме няма в списъка на очарователните блондинки  Crossing Arms.. все пак записче и от мен да ви следя Wink

Благодаря за новата темичка  Hug

# 23
  • Мнения: 7 418
The Code,много ми хареса косата ти от предната тема!Равен хубав цвят.Че и прическата е хубава.  yes

Мирама,благодаря за темата!   bouquet
Макар и да не съм блондинка все-още,си позволявам да поприсъствам във вашата компания известно време.  Blush

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 894
Айде пак аз да си кажа Blush
Mirama, доколкото знам сега е по-засилен косопада(т.е. есента) Peace
 А и при нас е нормално да е още по..с тези експерименти блондински Crazy

# 25
  • Мнения: 22 446
Да де, то есента ясно, ама все пак....
Май ще взема ампули за косопад, пък може и да се пооправят малко нещата.
Ама като се вържа на опашка....е просто трагична, толкова тънка, че няма на къде повече. (

# 26
  • Мнения: 71
Записвам се в новата прекрасна, руса тема  Heart Eyes На мен също ми прави впечетление, че косата ми нещо е започнала да пада покрай есента  Sad Наистина по-малко от 100 косъма на ден, но за мен си е стряскащо тъй като винаги е била много здрава.Но позакрепвам положението с Пантогар.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 176
Mirama, и моята коса падаше след като родих, но то нали е нормално. Падаше на кичури, не се притеснявах, защото косата ми е гъста и имаше нужда от разреждане и обновяване.  И все пак споделих с ЛЛ и тя ме попита дали ям достатъчно месо. А аз - ммм не. Лятото предпочитам по-леки храни. Косата и кожата се влияят до голяма степен от това с какво се храним и дали приемаме необходимите витамини и минерали. Според мен освен външна терапия, трябва и да приемаш и вътрешно комбинирани витамини - има много видове и/ или определени храни - ти ще си решиш.

Единственото  кофти е че от тези витамини понякога се напълнява - на мен не ми действат така, но  доста  пъти съм го чувала.  Peace   
 

# 28
  • Мнения: 3 675
Mirama, честито! Simple Smile  Не знаех, че си родила скоро.  Blush

# 29
  • Мнения: 408
Деси, много ми харесва цветът, определено се е получило по-добре след това боядисване! Peace

Това за мен ли се отнася?


даа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт