Имуностимулантите - за, против и какви?

  • 78 960
  • 175
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 157
katerina22,не преигравай,знам че работиш в представителството на фирмата в Бг и всякак се опитваш да си изрекламираш продуктите,но пък не всички пасат трева,както си мислиш.Разходите за доставка от iherb са 5.50лв...ако си ги поръчам от Ревита продуктите ще са в пъти по-скъпи,а доставката-хм,дали не излиза и повече?А за оплакването-всички знаем на какъв режим(и контрол) подлежат хр.добавки в Бг,та едва ли ще уплашиш някого с това Wink

# 121
  • Мнения: 1
Не се ли обмитяват тези доставки над определена стойност, не се ли начислява ДДС при вноса?Митническа декларация трябва ли да се попълва?

# 122
  • София
  • Мнения: 38 525
Аз съм много доволна от Биозин. Миналата зима го пих заради херпес, но избегнах и всички грипове покрай това.
Давала съм Ехинацея и прополис на децата.
Кравешка коластра не мога да се прежаля да пия - мое мнение.

# 123
  • София
  • Мнения: 44 122
що? не е като да не пием всички на корем кравешката кърма, наречена просто...мляко....

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте аз съм давала до сега Саменто и Броноваксон,последно преди да се разболеем ехинацея на байрон дражетата.Не мога да споделя конкретни отзиви за тя ,не мога да преценя дали има ефект.Някой ползвал ли е абофарма алое вера?

# 125
  • Мнения: 2
Коластрата за разлика от повечето имуностимуланти, не само активира имунната система, но и привнася нови антитела , които се включват директно в борбата с инфекциите.

# 126
  • Мнения: 250
Давах Саменто досега, но го изпихме. Миналата година имаше голям ефект. Дъщеря ми е на 3,9г. В момента пак сме болни. Писна миииии ooooh! ooooh! ooooh!. Чудя се сега какво да купя newsm78.
Давам Саностол, клеева тинктура, но май сега ще вземам Имунокинд. Ако някой има отзиви за него, моля да сподели !

# 127
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Давах Саменто досега, но го изпихме. Миналата година имаше голям ефект. Дъщеря ми е на 3,9г. В момента пак сме болни. Писна миииии ooooh! ooooh! ooooh!. Чудя се сега какво да купя newsm78.
Давам Саностол, клеева тинктура, но май сега ще вземам Имунокинд. Ако някой има отзиви за него, моля да сподели !
след прием на Саменто/3 месеца е профилактиката/,се почива поне 30 дни.След това пак се дава.При Имунокид процедурата е същата.Три месеца се приема,после почивка.Давала съм и двете и от Саментото съм по-доволна.

# 128
  • Мнения: 1 035
А някой има ли поглед върху това

# 129
  • Мнения: 573
На големия давам рибено масло,а малкия пие Санбукус.

# 130
  • Мнения: 1 484
Давам вече почти 3 месеца Имунобор кидс

# 131
  • Мнения: 2
На големия давам рибено масло,а малкия пие Санбукус.

Добре си се ориентирала за
Самбукуса,много добър продукт.Каква марка е рибеното масло?

# 132
  • Мнения: 1
Не съм чела цялата тема,аз съм давала на дъщеря ми почти всички имуностимуланти,които се намират в аптечната мрежа и честно казано, не съм видяла кой знае какъв ефект  Confused
Аз също като теб съм пробвала какво ли не и не виждам особен ефект от което и да е-сега мисля да пробваме на Аквасорс Коластра и Зелена енергия-дано ни помогне  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 2
Трябва да се дават и витамини по възможност натурални.От скоро са пуснали по аптеките детски Алайв изцяло натурални от 26 вида плодове и зеленчуци не е зле да се пробват.

# 134
  • Мнения: 573
На големия давам рибено масло,а малкия пие Санбукус.

Добре си се ориентирала за
Самбукуса,много добър продукт.Каква марка е рибеното масло?

Або Фарма.......мисля newsm78

Общи условия

Активация на акаунт