Имуностимулантите - за, против и какви?

  • 78 942
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 44 114
За всякакъв род имуно- говоря, не от такова или онакова естество, доста от децата, за които е писано в темата са под 3 години.
(на Иннааа също)

# 166
  • София
  • Мнения: 1 913
Питаш какво налага да се дават имуностимулотори-отговарям.

# 167
  • София
  • Мнения: 44 114
не питам, чудя се... не очаквам отговори, просто аз не бих но дете под 3 години давала.

# 168
  • Мнения: 364
Аз съм давала коластра, витамини. Защо не мога да ти отговоря, ако трябва да бъда честна. Страшно боледуване значи 2 месеца с налепи по гърлото, кашлица, сополи, температура, липсва на апетит, изпити 3 антибиотика  Confused

# 169
  • Мнения: 8
Аз лично залагам на изпитаните и пречистени продукти, които нямат, глутен. лактоза, захар и оцветитети и искам да имат Беда Глюкам, Коластра  и комлекс от витамни. Миналата година открих идеалния продукт които съсържа изброените вещества. Използвах ме го досега без прекъсване и съм изключително доволна.Под формата на прах е и няма вкус ,цвят и мирис и изсипвам директно в храната на децата и те въобще не разбират че пият някакър медикамент,което е огромен плюс за злояди деца като нашите, а ние със съпруга ми си ко разтваря и го приемаме директно. Наистина има страхотен ефект.

# 170
  • Мнения: 141
Аз лично залагам на изпитаните и пречистени продукти, които нямат, глутен. лактоза, захар и оцветитети и искам да имат Беда Глюкам, Коластра  и комлекс от витамни. Миналата година открих идеалния продукт които съсържа изброените вещества. Използвах ме го досега без прекъсване и съм изключително доволна.Под формата на прах е и няма вкус ,цвят и мирис и изсипвам директно в храната на децата и те въобще не разбират че пият някакър медикамент,което е огромен плюс за злояди деца като нашите, а ние със съпруга ми си ко разтваря и го приемаме директно. Наистина има страхотен ефект.

Какъв е този продукт?? Аз например съм много доволна от черен биз или бъзак - няма особенна разлика!

# 171
  • Мнения: 3 157
Жената е търг.представител на определена фирма и във всеки свой пост рекламира техните продукти уж като изпитани и невероятно качествени!Кой се върже-върже...незнам къде беше емотикона с дългия нос:)

# 172
  • Мнения: 8
Ако бях търговски представил както твърдите госпожо, че рекламирам определени продукти, щях да ги посочвам във всеки мой пост и щях да съм доста по-активна в "рекламирането". Българската психика е такава че като някой изкаже положително мнение за определени продукти и той има изгода от това. Но няма значение аз се чувствам поласкана, че следите мойте постове и всеки има право на собствено мнение. И ако сте обърнали внимание в предният си пост доре не съм опуменала името на продукта...

# 173
  • София
  • Мнения: 1 913
Ако бях търговски представил както твърдите госпожо, че рекламирам определени продукти, щях да ги посочвам във всеки мой пост и щях да съм доста по-активна в "рекламирането". Българската психика е такава че като някой изкаже положително мнение за определени продукти и той има изгода от това. Но няма значение аз се чувствам поласкана, че следите мойте постове и всеки има право на собствено мнение. И ако сте обърнали внимание в предният си пост доре не съм опуменала името на продукта...
моля да споделите как се казва този продукт?

# 174
  • Мнения: 3 157
Незнам какво е Опуменала(може би като много се пулиш на нещо),но съм 100%убедена,че си представител-работя с десетки такива и ми е пределно ясно за какво става дума.В случая се рекламирам всички невероятно качествене неща на определена фирма,която няма да задълбавам по постовете да диря коя е.Айде стига толкова безплатна реклама Laughing

# 175
  • Мнения: 8
Наистина нека да прекратим темата любезно  Ви моля , да не се заяждате и да отправяте безпочвени обвинения, има си модератори които следят дали има нарушения и не смятам че Вие сте човека които трябва да се намесва така грубо. Пожелавам Ви всичко добро и успех с работата Ви с представителите.
А що се отнася за продукта за мен наистина е добър и се казва Киндеримун.

Общи условия

Активация на акаунт